خبر یزد

آخرين مطالب

امام جمعه یزد:

استکبار حتی در ارتباط با بودجه‌های دارو هم در حال دشمنی است سياسي

  بزرگنمايي:

خبر یزد - ایسنا/یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان این که مسئولان آمریکا توان تحمل پیشرفت‌های ایران را ندارند، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شاخ تحریم های آمریکا و استکبار را شکست.

آیت الله «محمدرضا ناصری یزدی» اظهار کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و دست نشانده های آنها از جمله عربستان صعودی و برخی کشورهای استعمارگر غربی، از 40 سال پیش و حتی قبل از آن تا به الان به دنبال آن بودند که این انقلاب و اسلام را بشکنند و مردم ایران که در حرکت به پیش هستند و در مسیر کمال و دستیابی به استقلال و رشد و توسعه در مباحث علمی، تخصصی و تکنولوژی به انواع مختلف قدم برمی دارند را به عقب برانند.
وی با بیان این که دشمنان اسلام و انقلاب در طول این سال‌ها موانع بسیار زیادی جلوی راه ملت ایران قرار داده‌اند، تصریح کرد: مردم ایران با اتحاد، یگانگی و همبستگی و حرکت های جهادی، صبر، مقاومت و تلاش این راه را رفته‌اند و دانشمندان، نیروهای نظامی و سیاسی، در حال حفظ اقتدار ایران هستند و تمام این موانع را کنار زده‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر این که دشمن امروز تحریم و فشارها را به حدی رسانده که خودشان هم اعتراف می کنند الان چیزی باقی نمانده که بخواهند به وسیله آن به ایران فشار بیاورند، تصریح کرد: در طول سال‌های قبل و به ویژه چند سال اخیر توطئه ها، فتنه و فشارهای دشمنان خیلی بود و آزارهای بسیاری را به مردم ایران تحمیل کردند.
ناصری یزدی ادامه داد: مردم ایران هم در مقابل این فشارها صبر و ایستادگی و سختکوشی کردند و در کنار تدبیرهای مقام معظم رهبری و کمک ها و مساعدت های خداوند متعال به پیش رفتند و جمهوری اسلامی روی پای خود ایستاده و در تمام زمینه‌ها به پیش می‌رود.
امام جمعه یزد به حوادث مختلفی که در طول یک سال گذشته در کشور رخ داد، گفت: حوادث زیادی از جمله سیل ها و زلزله ها در طول یکسال گذشته رخ داده که با کمک همه مردم و ارگان ها و نیروهای نظامی این مشکلات در حال آسان شدن برای مردم است.
وی گفت: حتی در ارتباط با بودجه‌های دارو هم استکبار در حال دشمنی است و از این حرکت جلوگیری می کند اما تمام مردم و ارگان های ما به میدان آمدند و انصافا در حال کار هستند.
نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: کارخانه‌هایی از سوی برخی افراد دست نشانده دشمن به صورت توطئه وار و برای افزایش مشکلات کشور تعطیل شده بود که با تیزبینی و جدیت دستگاه های متولی بازگشایی شدند و به چرخه تولید بازگشتند و تمام کارشکنی‌هایی که در حوزه اقتصاد، صنعت و کشاورزی صورت می گرفت با تدبیرهای مناسب تمام شد یا در حال پایان هستند.
ناصری یزدی خاطرنشان کرد: تمام این موفقیت ها سبب شده که دشمن به ویژه آمریکای جنایتکار عصبانی باشد و از این موضوع خشمگین باشد به ویژه در موضوع کرونا که همه مردم و مسئولان و پزشکان و پرستاران پای کار آمدند و برای شکست این ویروس تلاش کردند، استکبار که حتی برخی از اقلام پزشکی که برای درمان بیماران نیاز هست را به ایران ندادند و خصلت و خوی حیوانی خود را به خوبی در این عرصه هم نشان دادند بسیار عصبانی شده است.
وی با تقدیر از سختکوشی کادر پزشکی، مردم و همه مسئولان، گفت: در این ایام که دشمن سعی بر کارشکنی در راه درمان بیماران مبتلا به کرونا و پیشگیری از شیوع این بیماری دارد، پزشکان و پرستاران و تمام کادر درمانی با جدیت در تلاش هستند و مردم هم حتی خانه های خود را در اختیار افراد قرار داده اند تا به تولید ماسک و دستکش بپردازند، این موضوعات را دشمن نمی تواند تحمل کند.
امام جمعه یزد با بیان اینکه یکی از نهادهایی که در این سالها خدمات بسیاری به کشور کرده و جلوی بسیاری از توطئه های دشمنان را گرفته ستاد اجرایی فرمان امام بوده است، افزود: در این عرصه خیلی از کارخانه‌ها را دشمنان با کارشکنی یا تحریک صاحبان آن تعطیل کردند اما با تلاش ستاد اجرایی فرمان امام این کارخانه ها به چرخه تولید بازگشتند و اشتغالها دوباره جان گرفته است.
نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: حتی تولید برخی کارخانه‌ها را به بهانه‌هایی متوقف کرده بودند و در راه تولید موانعی ایجاد کرده بودند ولی ستاد اجرایی فرمان امام همین کارخانه ها را دوباره فعال کرد.
ناصری یزدی افزود: به ویژه در خصوص مسئله کرونا که الان آمریکا و انگلیس و فرانسه و دیگر کشورهای جهان در تامین نیازهای اساسی خود با مشکل و چالش مواجه شده اند و به دیگر کشورها دست دراز کرده‌اند، ارتش و سپاه و تمام نهادها از جمله ستاد فرمان امام به میدان آمده اند و چند هزار تخت و امکانات درمانی و بهداشتی را تامین کردند.
وی با بیان این که آمارهای ارائه شده از سوی مسئولان آمارهایی صحیح است، گفت: الحمدالله به گفته همه مسئولان این موضوع در حال رفع شدن است و اخیراً اختراعات بزرگی از سوی متخصصان و نخبگان داخلی انجام شده و تجهیزات تشخیصی که دشمن در اختیار ما قرار نمی داد را در داخل کشور تولید کردیم.
نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: انشاالله داروهای درمانی این بیماری هم که الان در حال تلاش برای ساخت آن هستند را هم به زودی می سازند و انشاالله پس از تولید و تامین نیاز داخل کشور، به تمام جهان هم صادر می کنیم.
ناصری یزدی افزود: تمام این موارد سبب سرخوردگی و عصبانیت آمریکایی ها شده و به همین دلیل اخیرا دو تن از آمریکایی ها حرکت های زشتی در نوشته های خود در ارتباط با جمهوری اسلامی ایران و ستاد فرمان امام کرده اند که همه ناشی از لج و عصبانیتشان است.
امام جمعه یزد ادامه داد: این ستاد با عنایت ویژه مقام معظم رهبری بسیاری از عرصه ها و امکاناتی که از کار افتاده شده بودند را فعال کرده و وارد چرخه فعالیت کردند و در مدرسه سازی و دانشگاه سازی و ساخت مراکز درمانی، کمک به بینوایان، رفع محرومیت در نقاط محروم کشور و احیای کارخانه های از کارافتاده و ورشکسته را در طول سال‌های قبل انجام داده است.
وی با اشاره به اقداماتی که این ستاد در کمک به مردم در سیل و زلزله های اخیر انجام داده است، گفت: در موارد زیادی بوده که این ستاد توانسته کمک دولت و ملت و انقلاب باشند و شاخ حرکت های تحریمی دشمنان را بشکنند و مانع از توطئه های آنها باشند؛ همین هم سبب می شود که آنها عصبانی باشند و طبیعی است که لجاجت و توهین کنند و این طبع دشمن است و هر زمانی که از تحریم و فشار نتیجه نگیرند تحملشان را از دست می دهند.
نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: از تمام مردم و نهادهای انقلابی، ستاد فرمان امام، سپاه و بسیج و ارتش و دیگر ارگان ها تشکر می کنیم که در تمام عرصه ها به ویژه در مقابله با ویروس کرونا تلاش کردند تشکر می کنیم.
ناصری یزدی با بیان این که آمریکایی‌ها اصلا اعتقاد مردم ایران را نمی شناسند و نمی فهمند، تصریح کرد: آنها فکر می کنند همه مثل خودشان مادی و مادی پرست هستند ولی در دورانی که مردم کشورهای خودشان فروشگاه ها را غارت می کنند و به دیگران هیچ رحمی ندارند، مردم ایران با تمام وجود برای رفع مشکل دیگران تلاش می کنند.
امام جمعه یزد ادامه داد: الحمدالله مردم ایران مومن و مسلمان و پیرو امیرالمومنین هستند و همانگونه که آن حضرت همیشه فکر دیگر مردم و بینوایان بودند، مردم ایران هم به فکر دیگران هستند.
وی افزود: در جامعه اسلامی ایران معنویت و خداوند حاکم است ولی در کشورهای آنها مادیات حاکم است و فکر می کنند همانطوری که خودشان با مشکلات مادی آسیب می بینند، می توانند با فشار و نخریدن نفت مردم ایران را از پای درآورند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد در پایان افزود: ستاد فرمان امام بسیار خوب عمل کرده و از آنها می خواهیم که با جدیت و تلاش بیشتر همین راه را در خدمت مردم و نظام انجام دهند تا انشاالله خداوند متعال هم شر آمریکایی ها و دیگر مستکبران جهان که از کرونا هم بدتر هستند را از سر ملت ایران و دیگر ملت های جهان باز کند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

15 خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب‌ ایران است

40 معتاد متجاهر در یزد دستگیر شدند

ضرورت نظارت بر فعالیت مدرسه‌های فوتبال

کارگر افغان با تلاش 37 روزه درمانی در یزد از کام مرگ نجات یافت

گشایش اعتبار اسنادی ریالی تا سقف پنج هزار میلیارد ریال در کیش به شرکت‌های معرفی شده از سوی سازمان منطقه آزاد کیش

کارگر افغان با تلاش 37 روزه درمانی در یزد از کام مرگ جست

رزمایش مهار آتش در مراتع مهریز برگزار شد

توسعه گلخانه‌های استاندارد در یزد راهکاری مناسب برای اشتغال است

استاندار یزد نسبت به شیوع مجدد کرونا هشدار داد

معادن و شرکت‌های پیمانکاری حساب‌های خود را به یزد منتقل کنند

‌تسریع در راه‌اندازی سامانه الکترونیکی واگذاری اراضی دولتی ‌یزد

1300 واحد تولیدی و طلاسازی در یزد تحت نظارت استاندارد قرار گرفتند

تاکید بر تامین اعتبار پروژه‌های سفر رئیس قوه قضائیه به استان یزد

امام خمینی (ره) در شجاعت و فرزانگی نمونه بی‌نظیر زمان خویش است

تسریع در روند پرونده‌ها با برگزاری جلسات به‌صورت ویدئوکنفرانس

لزوم تسریع در تامین‌ مسکن نیروهای مسلح در طرح اقدام ملی مسکن

303 کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

توقیف 150 وسیله نقلیه متخلف و مزاحم در یزد

امام‌ خمینی(ره) ارزش‌های دینی را احیا کرد

پیام سازمان حفاظت محیط زیست، به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز رحلت جانگداز و ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت سالروز قیام 15 خرداد

​وام ضروری 44 هزار بازنشسته کشوری پرداخت شد

اعلام ساعت کاری بانک ها و موسسات اعتباری مستقر در کیش

برگزاری دوره‌های آموزش زبان‌های انگلیسی و عربی ویژه پرسنل شرکت کیش‌ایر

مردم‌مداری و خدمت بی‌منت اساس پایداری مکتب امام خمینی (ع) است

امام جمعه بهاباد: سیره امام خمینی( ره) عامل نجات محرومان است

سیره امام خمینی (ره) تنها راه توسعه کشور است

برگزاری مانور اطفاء حریق در منطقه حفاظت شده باشگل تاکستان

فرماندار ابرکوه: اندیشه‌های امام راحل زمینه‌ساز تحول در جهان اسلام شد

آبرسانی سیار به عشایر یزد آغاز شد

واژگونی خودرو در مهریز یک کشته و پنج نفر زخمی برجا گذاشت

هیئت خبرگان بانکی استان یزد بر عملکرد بانک‌ها نظارت کنند

امام خمینی(ره) شخصیت بی نظیر جهانی بود

یک شهروند خارجی بر اثر واژگونی خودرو در یزد کشته و پنج نفر زخمی شدند

150 وسیله نقلیه متخلف و مزاحم در یزد توقیف شد

استاندار یزد: امام ‌خمینی(ره) در شجاعت بی‌نظیر بود

استاد حوزه: شکست دشمن در گرو عمل به مبانی فکری امام خمینی(ره)است

قدرت ایران مدیون ولایت فقیه است

همکاری دانشگاه و سازمان محیط زیست در حوزه محیط زیست طبیعی

زمان برگزاری امتحانات پایه دوازدهم مشخص شد

دمای هوا در شهر یزد به 42 درجه می‌رسد

برگزاری اولین دوره ارزیابی مدیران اجرایی در جهاددانشگاهی

ساخت بخش ام.آر.آی بیمارستان مهریز آغاز شد

فعالیت مجدد برخی اصناف یزد بلامانع است

​پرداخت مرحله اول بیمه بیکاری برای بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا + فیلم

پروازهای فرودگاه یزد 55 درصد افزایش یافت

شهرستان خاتم در جذب افراد عضو صندوق بیمه عشایر یزد در صدر قرار دارد

یزد نیازمند شهرک طلا و جواهر است

هوای یزد برای تمام گروه‌ها ناسالم است

مولفه های سازمانها و شرکتهای تک‌آور، آیا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند تک‌آور باشد؟ | مسعود بابایی