خبر یزد

آخرين مطالب

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد:

ترمینال پروازهای خارجی در فرودگاه یزد احداث می شود گفتگو

ترمینال پروازهای خارجی در فرودگاه یزد احداث می شود
  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد ـ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: احداث ترمینال خارجی فرودگاه یزد و احیای ایستگاه قدیمی راه آهن یزد امسال انجام خواهد شد.

محسن صادقیان در گفتگویی از اجرای 100 پروژه بزرگ زیرساختی دولتی و خصوصی در استان برای سال های 99-98 خبرداد و اظهار داشت: امسال و سال آینده 200 کیلومتر راه اصلی و بزرگراه در استان یزد تکمیل خواهد شد.
وی عنوان کرد: علاوه بر این، احداث ترمینال خارجی فرودگاه یزد و احیای ایستگاه قدیمی راه آهن یزد نیز جزو برنامه های مهمی است که امسال در یزد انجام خواهد شد.
صادقیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اصلی ترین مسئله استان یزد همچنان مسئله آب است، افزود: گرچه بارش های امسال با خساراتی همراه بود اما خوشبختانه مشکل کمی و کیفی آب در استان یزد تا حدودی حل شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد عنوان کرد: با توجه به احتمال بارش باران در سال جاری، مرمت و احداث سیل بندهای جدید برای استفاده از آب های سطحی و ذخیره سفره های آب زیرزمینی در دستور کار قرار گرفته است علاوه بر این احیای رودخانه قدیمی شهر را نیز از ماه های گذشته آغاز کردیم و امیدواریم قبل از زمستان به سرانجام برسد.
وی با اشاره به اقدامات مربوط به حوزه گردشگری در استان یزد گفت: نوروز امسال شاهد دو برابر شدن تعداد مسافران و گردشگران در استان یزد بودیم و امسال نیز زیرساخت های مناسبی برای حوزه سلامت و گردشگری در استان به ویژه پارک بزرگ سلامت و گردشگری، فراهم خواهد شد تا رونق بیشتری در حوزه گردشگری ایجاد شود.
صادقیان با اشاره به اقدامات عمرانی در استان یزد عنوان کرد: ساماندهی نخاله های ساختمانی و پسماندهای صنعتی استان و واگذاری آن را در دستور کار داریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد یادآور شد: به منظور جلوگیری از تخلفات ساختمانی طی سه ماهه ابتدایی سال جاری، برای اولین بار پلیس ساختمان را در شهر یزد راه اندازی کردیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield