خبر یزد

آخرين مطالب

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی یزد خبر داد؛

اهداء 13 سری جهیزیه برای زوج‌های نیازمند در یزد گفتگو

اهداء 13 سری جهیزیه برای زوج‌های نیازمند در یزد
  بزرگنمايي:

خبر یزد - معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در طرح هر مسجد یک جهیزیه 13 سری جهیزیه برای زوج‌های نیازمند استان تهیه و اهدا می‌شود. حجت السلام و المسلمین«علی کارگر» در نشست برنامه‌ریزی اهدای جهیزیه به زوج‌های نیازمند اظهار کرد: 13 سری جهیزیه با محوریت مساجد استان یزد و در قالب طرح «هر مسجد یک جهیزیه» به زوج‌های نیازمند اهدا می‌شود .
وی افزود:‌ این طرح با محوریت ائمه جماعات و مساجد توسط سازمان تبلیغات اسلامی کشور با همکاری بنیاد برکت در سطح کشور در حال اجراست .
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در مرحله اول طرح هر مسجد یک جهیزیه با محوریت مناطق محروم و روستاهای استان اجرا و پس از شناسایی زوج‌های نیازمند هماهنگی های لازم جهت اهدا جهیزیه صورت گرفته است .
کارگر در ادامه با اشاره به این‌که در این طرح مبلغی توسط زوجین پرداخت شده است، تصریح کرد: در مجموع 12 قلم کالا به ارزش بالغ بر 12 میلیون تومان به زوج‌های نیازمند اهدا می‌شود .
این مسئول بیان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته مراسم اهدای این تعداد جهیزیه در اوایل مرداد ماه در استان و با حضور مسئولان و زوج‌های جوان برگزار می‌شود .
وی در پایان بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیری در حوزه ازدواج تاکید و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های مرتبط در این حوزه باید تسهیل گری لازم را انجام دهند .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield