خبر یزد

آخرين مطالب

ایران توان بازدارندگی در مقابل هر قدرتی را دارد گفتگو

ایران توان بازدارندگی در مقابل هر قدرتی را دارد
  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد - فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: در چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی توان دفاعی کشور به حدی رسیده که توان بازدارندگی در مقابل قدرت‌های جهانی را دارد و هر قدرتی که بخواهد در تقابل با نظام جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرید، با پاسخ دندان شکن و کوبنده سپاه و بسیج و دیگر نیروهای نظامی کشور روبه رو خواهد شد.

سرهنگ مهدی میرشمسی روز سه‌شنبه در گفت وگویی درابرکوه افزود: قدرت دفاعی ایران در طول سال‌های اخیر بارها به نمایش درآمده و قدرت‌های استکباری در میدان‌هایی که با توان جمهوری اسلامی مواجه شدند، طعم شکست را چشیده اند.
وی اظهار کرد: حرکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره بر مبنای اصول دینی و توکل بر خدا بوده و پشتیبانی مردم آن را تضمین کرده، لذا با این مبانی عقیدتی نیروهای نظامی جمهوری اسلامی از هیچ قدرتی ترسی ندارد.
این مسئول ارشد نظامی استان یزد تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی و برگرفته از مطالبه مردم در سرآغاز انقلاب اسلامی است که محور حرکت آن ولایتمداری و اطاعت از امر ولایت است.
میرشمسی تاکید کرد: وقتی انقلاب اسلامی پیروز شد و دشمن با همجمه های سنگینی مانند ایجاد نفاق در سایه تقویت خلق‌های کُرد، بلوچ و عرب را علیه نظام ایجاد کرد، مبانی ولایی و دینی در بستر تمدن اسلامی بود که این نظام را نجات داد.
فرمانده سپاه الغدیر یزد یادآور شد: در هشت سال دفاع مقدس و در جنگ سوریه که با داعش تا دندان مسلح شده با نیروهایی از 92 کشور دنیا مبارزه کردیم، وقتی عناصر قدرت تمدن اسلامی را به کار بردیم توانستیم از این میدان‌ها با موفقیت خارج شویم.
میرشمسی خاطر نشان کرد: امروز که آمریکایی‌ها به گفته خودشان جنگی ترکیبی را علیه ما به راه انداخته‌اند و در حوزه های مختلف اقتصادی، نظامی و قدرت نرم سعی در تضعیف جمهوری اسلامی دارند، تا زمانی که در مبارزه با دشمن به مبانی دینی تاسی کنیم، می توانیم حربه‌های دشمن را بی اثر سازیم.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield