خبر یزد

آخرين مطالب

درآمد مالیاتی یزد 587 میلیارد تومان اعلام شد اقتصادي

درآمد مالیاتی یزد 587 میلیارد تومان اعلام شد
  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد- رئیس ستاد درآمد یزد میزان درآمدهای مالیاتی استان در چهار ماهه نخست سال 98 را 587 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: 57 درصد این مبلغ مالیات‌ غیرمستقیم و بقیه غیرمستقیم است.

سید مجتبی حسینی پور در نشست ستاد درآمد و تجهیز منابع استان درآمد عمومی استان را در این مدت 612 میلیارد تومان اعلام کرد که به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد ،وصول درآمدهای عمومی نسبت به مبلغ مصوب چهار ماهه، 21 درصد کاهش دارد اما در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 54 درصد افزایش پیدا کرد.
به گزارش روزشنبه این سازمان ، وی افزود: وصول درآمدهای مالیاتی در سال 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل 54 درصد افزایش را نشان می‌دهد اما در همسنجی با میزان مصوب با 9 درصد کاهش مواجه شد.
وی خاطرنشان کرد: درآمدهای متفرقه استان که بخش عمده آن مربوط به جزء 5 بند الف ماده 43 قانون برنامه ششم توسعه شامل درآمد حاصل از یک درصد فروش معادن برای جبران خسارت‌های وارده بر اثر بهره برداری از معادن و فعالیت‌های صنایع معدنی، برای دوره چهار ماهه و نسبت به میزان مصوب استان ، 99 درصد کاهش داشته است.
استان یزد بر اساس سرشماری عمومی آبان ماه سال 1395، یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت داشت که 85 درصد در 21 شهر و بقیه در روستاها و آبادی‌ها زندگی می‌کنند.
.2088/ 2047/


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield