خبر یزد

آخرين مطالب

استاندار یزد تأکید کرد:

لزوم تجلیل از واحدهای صنعتی فعال برای بهبود وضعیت تولید در یزد اقتصادي

لزوم تجلیل از واحدهای صنعتی فعال برای بهبود وضعیت تولید در یزد
  بزرگنمايي:

خبر یزد - استاندار یزد گفت: قطعاً معرفی، تشویق و حمایت از واحدهای صنعتی فعال می‌تواند به بهبود وضعیت تولید در استان کمک کند . به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدعلی طالبی» در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و صنایع وابسته که در محل جدید نمایشگاه‌های بین اللملی استان یزد برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند به تبادل فکر و تجربه میان واحد‌های صنعتی کمک زیادی کند .
وی همچنین حضور شرکت‌های بزرگ داخل و خارج استان را اتفاقی مثبت خواند و افزود: این نمایشگاه می‌تواند در کنار معرفی ظرفیت‌های کاری در بخش‌های مختلف به جذب مبتکرین و اجرای ایده‌های خلاقانه در صنعت منجر شود و همچنین به رفع مشکلات و مسائلی که بخش صنعت با آن روبرو است، کمک کند .
استاندار یزد گفت: برگزاری چنین رویداد‌هایی به اعتلای صنعت و معدن استان یزد و کاهش مشکلات فراروی آن کمک می کند و همچنین باعث همدلی بیشتر دولت و بخش خصوصی خواهد شد .
طالبی با تقدیر از برنامه معرفی و تجلیل از واحدهای فعال صنعتی و تولیدی، تصریح کرد: قطعاً معرفی این گونه واحدها و تشویق و حمایت از آنها می‌تواند به بهبود وضعیت تولید در استان کمک کند .
وی ادامه داد: معرفی الگوهای برتر می‌تواند در ایجاد اشتغال بهتر در استان موثر باشد و به ایجاد فضایی که همه اعم از دولت، بخش خصوصی و مردم بتوانند در کنار هم گام‌های موثری در اعتلای بخش صنعت و تولید بردارند، منجر شود .
این مسئول در پایان سخنان خود، با تبریک راه ‎‌اندازی و شروع به کار نمایشگاه در محل جدید نمایشگاه‌های دائمی استان خاطرنشان کرد: امیدوارم برگزاری خوب و موفق این نمایشگاه در این فضا و مکان، منجر به توسعه هر چه بهتر و بیشتر استان شود .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield