خبر یزد

آخرين مطالب

امام جمعه یزد: ارائه خدمات به طلاب مدارس دینی افزایش یابد سياسي

امام جمعه یزد: ارائه خدمات به طلاب مدارس دینی افزایش یابد
  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه خدمت به طلاب از ارزش بسیار بالایی برخوردار است گفت: ارائه خدمات به طلاب مدارس دینی باید افزایش یابد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه یزد ، آیت الله محمد رضا ناصری در دیدار مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه استان افزود: باید زمینه افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات به طلاب در استان یزد روز به روز با جدیت توسط متولیان امر افزایش پیدا کند.
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه کمک‌هایی که طلاب تحت عنوان شهریه دریافت می‌کنند بسیار ناچیز است و کفاف یک زندگی را نمی‌دهد عنوان کرد: خدمت به سربازان امام زمان(عج) توفیق بسیار زیادی می‌خواهد و کسی که این توفیق را بدست آورد باید تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات انجام دهد.
ناصری تصریح کرد: خدماتی که به طلاب در زمینه‌های مسکن، تحصیل، ازدواج و موارد مختلف دیگر انجام می شود از جمله اقداماتی است که باید سعی بر افزایش آن شود.
وی با بیان این مطلب که استان یزد در زمینه حوزه‌های علمیه و پرورش عالمان دینی در گذشته از جمله مراکز اصلی دینی به حساب می‌آمده و اساتید بزرگ حوزه از یزد بودند گفت: باید زمینه گسترش حوزه‌های علمیه در یزد فراهم شود.
در ادامه این دیدار مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد گزارشی از روند فعالیتهای این نهاد در زمینه ارائه خدمات به طلاب و روحانیون یزد پرداخت.
استان یزد دارای سه هزار طلبه است.
7536/6197 **خبرنگار: کاظم سبحانزاده *دبیر: محمد حسین فلاح تفتی *


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield