خبر یزد

آخرين مطالب

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد خبر داد؛

افتتاح 284 طرح عمرانی ویژه هفته دولت در روستاهای یزد اقتصادي

افتتاح 284 طرح عمرانی ویژه هفته دولت در روستاهای یزد
  بزرگنمايي:

خبر یزد - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد از افتتاح و بهره‌برداری 284 طرح با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در روستاهای این استان خبر داد . به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زارع رشکوئیه» با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان دستاوردها و گام‌های بلند دولت در عرصه‌های مختلف به مردم است .
وی افزود: با توجه به تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته در هفته دولت امسال شاهد بهره‌برداری از 284 طرح با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد خواهیم بود .
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد با اعلام این‌که تمامی اعتبارات اختصاص یافته به این طرح‌ها از محل اعتبار دهیاری‌های استان تأمین شده است، گفت: این طرح‌ها در حوزه‌های ساماندهی و بهسازی معابر روستایی، ایجاد و ساماندهی فضای سبز، آبرسانی، اجرا و ارتقاء شبکه برق رسانی، گردشگری و میراث فرهنگی و ورزشی اجرایی می‌شوند.
زارع رشکوئیه در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان این‌که دولت تدبیر و امید به توسعه و آبادانی روستاها توجه ویژه‌ای داشته است تصریح کرد: دولت یازدهم و دوازدهم توجه خاصی به روستاها دارد و از این رو با ارائه راهکاری عملیاتی و استفاده از مشارکت مردمی سعی دارد، در مسیر توسعه متوازن و همه جانبه روستاها گام بردارد .
این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در چند سال گذشته علی‌رغم کمبود اعتبارات با نگاه مثبت مدیران استان، همت و تلاش اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و دیگر مسئولین ذیربط ،طرح‌های بسیاری خوبی در روستاها اجرا شده که نقش موثری در افزایش مهاجرت معکوس مردم از شهر به روستا ایفا کرده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield