خبر یزد

آخرين مطالب

7 و 8 شهریورماه؛ جشن عاطفه‌ها/برگزاری پویش ساخت مدارس سیل‌زدگان فرهنگي

7 و 8 شهریورماه؛ جشن عاطفه‌ها/برگزاری پویش ساخت مدارس سیل‌زدگان
  بزرگنمايي:

خبر یزد - جشن عاطفه‌ها امسال طی دو مرحله به ‌صورت عمومی و اختصاصی(نمادین) در روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریورماه و دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا – منطقه یزد، «غلامرضا مشعل چی» معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد با بیان این که هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها فرهنگ‌سازی، ایجاد فضای پرنشاط و مطلوب مبنی بر تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند است، گفت: جشن عاطفه‌ها امسال طی دو مرحله به‌صورت عمومی و اختصاصی (نمادین) در روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریورماه و دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.
وی افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و افزایش نیاز دهک‌های پایین جامعه به ‌ویژه مددجویان، جشن عاطفه‌های سال 98 با رویکرد تحولی برگزار می‌شود.
معاون کمیته امداد استان بیان کرد: برنامه عمومی جشن عاطفه‌ها با رویکرد تعامل و ارتباط با مراکز اقتصادی، تجاری، خیران و اصناف از ابتدای شهریورماه آغاز شده است و برنامه اختصاصی و نمادین جشن عاطفه‌ها نیز در روزهای پنجشنبه هفتم شهریورماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، جمعه هشتم شهریورماه در مصلاهای نماز جمعه و چهارشنبه دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.
وی همچنین از ایجاد پویش مردمی برای ساخت مدارس سیل‌زدگان خبر داد و گفت: جشن عاطفه‌های سال جاری فرزندانی دارد که چشم‌انتظار بازگشایی مدارس تخریب‌شده (کامل یا جزئی) خود هستند و کمیته امداد مصمم است به همت خیران و با بهره‌گیری از ایام جشن سراسر مهر و احساس عاطفه‌ها، پویشی برای ساخت مدارس سیل‌زدگان اجرا کند که این پویش با مشارکت مدیران آموزش‌ و پرورش، صدا و سیمای محلی و استانی و دانش‌آموزان نسبت به جمع‌آوری کمک به ساخت مدرسه برای مناطق سیل‌زده اجرا می‌شود.
وی با تأکید بر بهره‌گیری از شیوه‌های نوین در دریافت کمک‌های مردمی، گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق تلفن همراه با واردکردن کد دستوری #1* 8877 *، نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری 096887 اقدام کنند.
مشعل چی یادآور شد: سال گذشته نیکوکاران یزدی دو میلیارد و 800 میلیون تومان به دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند استان به‌صورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield