خبر یزد

آخرين مطالب

اجتماعي

کمک‌های دارویی زرتشتیان خارج کشور در اختیار علوم پزشکی یزد قرار گرفت

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: کمک‌های دارویی و تجهیزات پزشکی زرتشتیان خارج از کشور برای مبارزه با کرونا در اختیار علوم پزشکی شهید صدوقی یزد قرار گرفت.

خادمیاران امام هشتم در مهریز 500 میلیون ریال کمک کردند

خبر یزد - یزد- مسوول دفتر آستان قدس رضوی مستقر در مهریز گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون با همکاری خادمیاران 500 میلیون ریال برای کمک به بخش سلامت و خانواده‌های نیازمند شهرستان جمع آوری و هزینه شد.

ساخت موفقیت‌آمیز کیت میکروبی ارزیابی ضدعفونی‌کننده‌ها در ابرکوه

خبر یزد - ایسنا/یزد یک تیم تحقیقات بیولوژیک توسط واحد بهداشت محیط شهرستان ابرکوه پس از ساخت موفقیت‌آمیز یک کیت میکروبی جهت ارزیابی ضدعفونی‌کننده‌ها و گندزداها، چهار نوع ماده ضدعفونی‌کننده را به علت اثر نامناسب از سطح بازار عرضه جمع‌آوری کرد.

تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان یزد تا ٢١ فروردین

خبر یزد - ایسنا/یزد سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، جزئیات نحوه اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان یزد تا ٢١ فروردین ماه‌ را تشریح کرد.

مراجعه بیماران بدحال کرونایی در یزد رو به افزایش است/همچنان در خانه بمانید

خبر یزد - ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هر چند کاهش موارد بستری بیماران کرونایی در بیمارستانهای یزد را در چند روز اخیر شاهد بودیم ولی تعداد بیماران بدحال به نسبت کل بیماران بستری افزایش پیدا کرده است.

راه‌اندازی مشاوره آنلاین و رایگان ستاد جهادگران سلامت در ابرکوه

خبر یزد - ایسنا/یزد واحد مشاوره آنلاین ستاد جهادگران سلامت شهرستان با همت مجمع بانوان شهرداری ابرکوه در زمینه‌های مختلف با حضور چهار مشاور ویژه ایام کرونایی راه‌اندازی شد.

مراجعان بدحال کرونایی در یزد رو به افزایش است

خبر یزد - ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هر چند کاهش موارد بستری بیماران کرونایی در بیمارستانهای یزد را در چند روز اخیر شاهد بودیم ولی تعداد بیماران بدحال به نسبت کل بیماران بستری افزایش پیدا کرده است.

محدودیت‌های ترافیکی یزد تا 20 فروردین تداوم دارد

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون عمرانی استاندار یزد با اشاره به اهمیت تداوم طرح‌های مقابله با شیوع کرونا همچنان در استان گفت: ممنوعیت‌های ترافیکی استان تا 20 فروردین ماه ادامه دارد.

افزایش دوباره ورودی‌های بیمارستان شهید صدوقی یزد

خبر یزد - یزد- در حالی که تعداد بیماران بستری و مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید صدوقی یزد در 13 فروردین ماه به 125 نفر کاهش یافته بود امروز جمعه مجددا روند صعودی گرفت و به 159 نفر افزایش یافت.

821 دستگاه خودرو متخلف در یزد اعمال قانون شدند

خبر یزد - یزد- جانشین پلیس راهور استان یزد گفت: در سه روز گذشته 821 دستگاه خودرو متخلف در سطح استان به خاطر رعایت نکردن مقررات راهنمایی و رانندگی و بی‌توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی اعمال قانون شدند.

یزدی‌ها در مصرف داده، رکورد زدند

خبر یزد - یزد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد با اشاره به اینکه رکورد بی‌سابقه اوج مصرف داده در استان در 13 فروردین‌ماه جاری ثبت شد گفت: این مسئله نشان دهنده همکاری مردم در خارج نشدن از خانه، استفاده از سرویس‌ها و خدمات مبتنی بر بستر ارتباطات و فناوری اطلاعات و موفقیت در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است.

لزوم اهتمام مسئولان به تحصیل و شغل مبتلایان به اوتیسم در سال جدید

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر یکی از مراکز اوتیسم در یزد با تاکید بر این که ادامه تحصیل و شغل مشکلات کودکان اوتیسم در آستانه ورود به بزرگسالی است، گفت: امیدوارم در سال جدید مسئولان مربوطه با برنامه‌ریزی و مدیریت، موانع و مشکلات پیش روی این کودکان که در آستانه ورود به بزرگسالی هستند را مرتفع کنند.

نظام پزشکی یزد از مردم و کادر درمانی قدردانی کرد

خبر یزد - یزد- رییس شورای هماهنگی نظام پزشکی استان یزد با صدور بیانیه‌ای از مردم این استان بعلت رعایت نکات بهداشتی و حضور در خانه قدردانی و از کادر درمان این استان هم بعلت ایثار و از خودگذشتگی آنان تجلیل کرد.

2 هزار بسته غذایی در مناطق کم برخوردار یزد توزیع شد

خبر یزد - یزد - رییس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد از توزیع 2 هزار بسته مواد غذایی به ارزش 175 میلیون تومان در حسن‌آباد و صدرآباد خبر داد و گفت: این اقدام در حمایت از حاشیه نشینان شهر در برابر کرونا صورت گرفت.

تدابیر لازم برای تامین امنیت زندان‌های یزد اتخاذ شد

خبر یزد - یزد- جانشین فرماندهی انتظامی یزد گفت: اقدام‌های بسیار امیدوارکننده و مناسبی در تمامی زندان‌های استان تخاذ شد و از لحاظ نظارت و کنترل هم مشکلی در ندامتگاه ها وجود ندارد، ولی تهدید همیشه ممکن است وجود داشته باشد.

تعداد مسمومان الکل در یزد به 56 نفر رسید

خبر یزد - یزد- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، تعداد مسمومان با الکل در این استان را 56 نفر اعلام کرد.

تقدیر نظام پزشکی یزد از مردم و کادر درمانی

خبر یزد - یزد- رییس شورای هماهنگی نظام پزشکی استان یزد با صدور بیانیه‌ای از مردم این استان بعلت رعایت نکات بهداشتی و حضور در خانه قدردانی و از کادر درمان این استان هم بعلت ایثار و از خودگذشتگی آنان تجلیل کرد.

29 دستگاه خودرو در یزد توقیف شد

خبر یزد - یزد- جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ( راهور) یزد گفت: همزمان با روز طبیعت(13 فروردین‌) 29 دستگاه خودرو در استان به دلیل بی توجهی رانندگان آنها نسبت به مقررات راهنمایی و رانندگی، توقیف شد.

روحانیان یزد 70 هزار تجهیزات بهداشتی توزیع کردند

خبر یزد - یزد- مدیر حوزه علمیه یزد گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 70 هزار تجهیزات پزشکی و بهداشتی با همکاری طلاب و روحانیان استان تهیه و در بیمارستان‌ها توزیع شد.

خیابان‌های استان یزد، خالی از جمعیت است

خبر یزد - یزد- خیابان‌های درونشهری و برون‌شهری استان یزد در روز طبیعت، خالی از جمعیت شده، این یک شعار نیست، یک واقعیت است، مردم به توصیه‌های مسوولان بهداشتی و درمانی عمل کردند.

توقیف 30 دستگاه خودرو متخلف در یزد

خبر یزد - یزد- جانشین انتظامی استان یزد گفت: از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گیری اجتماعی تاکنون 30 دستگاه خودرو متخلف توقیف شد و 470 مورد دیگر اعمال قانون و تذکر نسبت به ترددهای غیرضروری دریافت کردند.

تردد خودرو به مناطق ییلاقی تفت، صفر است

خبر یزد - یزد- فرماندار تفت اعلام کرد: بر خلاف سال‌های قبل، تردد خودرو از صبح روز 13 فروردین تاکنون (لحظه مخابره خبر) در مسیرهای این منطقه در حد صفر است و هیچ خودروی با هدف استقرار در مکان‌های ییلاقی و تفریحی تفت، وارد این شهرستان نشده است.

گزارش تصویری بازدید استاندار و شهردار یزد از روند عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح شهر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

خبر یزد - گزارش تصویری بازدید استاندار و شهردار یزد از روند عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح شهر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

عملیات ضدعفونی معابر شهری یزد آغاز شد

خبر یزد - یزد- رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد گفت: همزمان با روز طبیعت، سومین عملیات گسترده گندزدایی و ضدعفونی خیابان‌ها و معابر شهر یزد آغاز شد.

20 درصد شهروندان یزدی تردد غیر ضروری دارند

خبر یزد - یزد _ایرنا_ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: افزون بر 80 درصد مردم شهر یزد، مقررات و مصوبات اطلاع رسانی شده ستاد مقابله به کرونا را رعایت می کنند و کمتر از 20 درصد متاسفانه در سطح شهر، تردد غیر ضروری دارند.

تدفین شهید مدافع سلامت یزد بدون تشییع در گلزار شهدای یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به ضرورت تجلیل از مدافعین سلامت، گفت: پیکر شهید مدافع سلامت یزد بدون تشییع رسمی در گلزار شهدای یزد به خاک سپرده می‌شود.

دستگیری راننده‌ی مست قاتل در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد از دستگیری راننده مشروب خوار که منجر به کشته و زخمی شدن دو نفر شد، خبر داد.

از «بازی با بچه‌ها» تا «آشپزی» در روزهای کرونایی مسئولان یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد این که مسئولان در این روزهای کرونایی در شرایط خانه‌نشینی چگونه اوقات خود را سپری می‎کنند یا برنامه‌شان برای روز طبیعت و سیزده بدر چیست؟ سئوال برخی از مردم باشد که در این گزارش به آن پرداخته‌ایم.

25 واحد صنفی متخلف در خاتم پلمب شد

خبر یزد - یزد- فرمانده منطقه انتظامی خاتم گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در اجرای مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا 25 واحد صنفی متخلف را پلمب کردند.

ورود غیرساکنین با ارائه معرفی‌نامه دهیاری به روستاها مجاز نیست

خبر یزد - ایسنا/یزد فرماندار شهرستان تفت ارائه معرفی‌نامه توسط دهیاری یا تماس تلفنی دهیاران با عوامل اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای ورود افراد ساکن غیردائم به روستاها را پذیرفته ندانست و تاکید کرد: فقط ساکنان دائم با ارائه بیمه‌نامه‌ی خودرو که نشانی سکونت در روستا را دارند، امکان حضور در مناطق روستایی شهرستان تفت را خواهند داشت.

گزارش تصویری بازدید شهردار شهر جهانی یزد از فروشگاه ها، جایگاه های سوخت و پارک های سطح شهر برای اجرای پروتکل های ستاد مقابله با کرونا

خبر یزد - گزارش تصویری بازدید شهردار شهر جهانی یزد از فروشگاه ها، جایگاه های سوخت و پارک های سطح شهر برای اجرای پروتکل های ستاد مقابله با کرونا

تمامی ورودی روستاهای اشکذر مسدود شد

خبر یزد - یزد- فرماندار اشکذر گفت: با توجه به تعطیلی 12 و 13 فروردین‌ماه جاری و پیش‌بینی صورت گرفته مبنی بر تردد مردم ، ورود و خروج به شهرستان به ویژه مناطق روستایی بخش مرکزی و خضرآباد از عصر امروز تا صبح پنج‌شنبه ممنوع شد.

نامه شهردار شهر جهانی یزد به شهرداران شهرهای تاریخی جهان در خصوص همبستگی، تبادل تجربیات و همیاری در مبارزه با همه گیری با بهره گیری از پتانسیل های دیپلماسی شهری و ایستادن در برابر تحریم های غیرانسانی

خبر یزد - نامه شهردار شهر جهانی یزد به شهرداران شهرهای تاریخی جهان در خصوص همبستگی، تبادل تجربیات و همیاری در مبارزه با همه گیری با بهره گیری از پتانسیل های دیپلماسی شهری و ایستادن در برابر تحریم های غیرانسانی

تشویق یزدی‎ها به «در خانه ماندن» با برگزاری مسابقه عکاسی

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: به منظور تشویق شهروندان برای در خانه ماندن، مسابقه عکاسی «این یزد» در شهر میراث جهانی یزد برگزار می‌شود.

ساير مطالب

ممنوعیت هرگونه تجمع در تعطیلات 12 تا 15 فروردین یزد

اتخاذ تدابیر ویژه ممانعت از تردد در شهرستان تفت

بازدید از آسایشگاه سالمندان مهریز ممنوع شد

پرداخت 26 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان یزدی

برف بهاری، شیرکوه در استان یزد را سفیدپوش کرد

اعمال افزایش محدودیت‌ تردد در روستاهای ییلاقی تفت و مهریز

نظارت بر ترددها در استان یزد افزایش یافت

پیام جمال‌الدین عزیزی خطاب به همه شهرداران دنیا

#کلیپ - پیام جمال‌الدین عزیزی خطاب به همه شهرداران دنیا

486 هزار یزدی علیه کرونا غربالگری شدند

پنج اقامتگاه بوم‌گردی طی سال 98 در مهریز به بهره‌برداری رسید

فعالیت 9 کارگروه تخصصی مبارزه با کرونا در یزد آغاز شد

نجات راننده تریلر واژگون شده در اردکان

دست نیاز بیمارستان مهریز به سوی خیران برای تامین تجهیزات

مدیرکل بنیاد شهید یزد: مناسب‌سازی معابر برای تردد جانبازان مورد توجه قرار گیرد

278 کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

آغاز پویش اهدای خون از سوی بانوان یزد

قرار زیستی سپاه الغدیر تا آخرین لحظه در کنار مردم است

رزمایش دفاع بیولوژیک نشان دهنده ظرفیت بالای سپاه الغدیر است

1961 بیمار مشکوک به کرونا در یزد بهبود یافتند

57 درصد مبتلایان به کرونا در یزد مرد هستند

خروجی و ورودی‌های یزد مسدود شدند

کمک‌های پارسیان هند به یزد رسید

بهسازی 10 گلزار شهدای مهریز پایان یافت

146 نفر از نیروی درمانی و بهداشتی یزد به کرونا مبتلا شدند

پایش ورودی‌ها به شهرستان خاتم تشدید شد

قهرمانان جبهه سلامت پا به پای درمان در میدان مقاومت

پایش سلامت بیش از 40 هزار مسافر در ابرکوه

خیران در بیمارستان مهریز دستگاه سی‌تی اسکن مستقر کردند

تردد به 100 روستای ییلاقی مهریز ممنوع است

کمک 600 میلیونی کریمان یزد به خط مقدم مبارزه با کرونا

افزایش همکاری شهرداری یزد و سپاه الغدیر استان برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

شهردار یزد خواستار همکاری نیروی انتظامی پیرامون کنترل مبادی ورودی شهر در راستای مقابله با ویروس کرونا شد

پلیس با ترددهای غیرمجاز در یزد برخورد می‌کند

اعلام آمادگی طلاب برای همکاری در تغسیل اموات

نصب اِلِمان های نوروزی پس ازپیروزی بر ویروس کرونا

تمامی مبادی ورودی و خروجی شهر یزد بسته شد

تمامی جایگاه‌های سوخت یزد 24 ساعت فعال است

مشکل اصلی در مورد کرونا ترددهای غیرضروری شهروندان است

ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی از تمام مسیرها به ابرکوه

عبور از مسیرهای تفت تنها با ارائه مدارک شناسایی

کشف 800 کیلو انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در یزد

آزادی 260 زندانی مالی غیرعمد از زندان‌های یزد در سال 98

کاهش 50 درصدی اهدا خون در یزد

تردد از مسیرهای غیرمجاز خاکی و اقدام به بازکردن این مسیرها تخلف است

6 ماه توقیف در انتظار خودروهایی که از مسیرهای مسدودی در یزد عبور کنند

روزانه 100 بیمار بهبود یافته از کرونا در یزد مرخص می شوند

خیران یزدی 260 زندانی را آزاد کردند

برف روستاهای دهستان میانکوه مهریز را سفیدپوش کرد

رقابت نفس‌گیر الکل و کرونا در گرفتن قربانی

31 بیمار بهبود یافته از کرونا در نقاهتگاه‌های یزد پذیرش شدند

دانشگاهیان یزد 30 هزار عدد ماسک توزیع کردند

تردد غیرضروری خودروهای شخصی مهمترین چالش مقابله با شیوع کرونا در یزد

ضرورت آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران شهرداری یزد برای مقابله با سیل و آبگرفتگی

لزوم برنامه‌ریزی برای رفع اثرات منفی کرونا در حوزه فرهنگی

مرگ تاکنون 4 یزدی در اثر مصرف الکل

راه‌اندازی 6 کارگاه دوخت ماسک و گان در هلال احمر یزد

مردم به تماس‌های تلفن 4030 پاسخ دهند

محدودیت شدید تردد به روستاهای تفت

اپلیکیشن جامع اطلاع‌رسانی کرونا استان یزد راه‌اندازی شد

دروازه ورودی استان یزد به روی مسافران بسته شد

شهردار یزد بر لزوم آمادگی حوزه خدمات شهری برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان تاکید کرد

ورودی های شهر یزد مسدود شد

بستری بیماران کرونایی تهران در یزد تکذیب شد

مردم با قرنطینه خانگی در مبارزه با کرونا کمک کنند

غربالگری تاکنون 205 هزار و 664 سرنشین خودروی عبوری در یزد

تمام ورودی‌های شهر یزد مسدود شد

مهریز پذیرای میهمانان نوروزی نیست

تولید روزانه 4000 ماسک به همت بانوی خاتمی

گزارش تصویری چهارمین جلسه ستاد اجرایی و عملیاتی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور شهردار شهر جهانی یزد

تشدید کنترل ورودهای استان و شهرستان‌های یزد

#کلیپ ـ پیام نوروزی شهردار یزد

پیام نوروزی شهردار یزد

کاهش چشمگیر 88 درصدی سفر به یزد

مصوبات سومین جلسه ستاد اجرایی و عملیانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرداری یزد

چرا قطب درمان جنوب کشور سرآمد مبتلایان کروناست؟

کرونایی‌ها رب انار بخورند

گزارش تصویری بازدید شهردار شهر جهانی از واحدهای مختلف شهرداری یزد و دیدار با پرسنل در روز اول فروردین و آغاز سال نو

تاکید شورای شهر یزد بر تمدید تعطیلی اصناف و کنترل مبادی این شهر

خانواده‌ها عامل موثر در کنترل و مهار چرخه کرونا

تمام محلات یزد تا پایان بحران کرونا شبانه‌روزی ضدعفونی می‌شوند

ابراز نگرانی کارشناس محیط زیست یزد از بازار داغ خرید و فروش مارها

رعایت قرنطینه مهمترین رسالت فردی در قبال سلامت عمومی است

مسمومیت الکلی 5 نفر در یزد

آلرژی فصلی را با کرونا اشتباه نگیرید

آخرین وضعیت کرونا در استان یزد چگونه است؟

ارائه خدمات غیرحضوری رایگان در 15 مرکز مشاوره یزد

یک کشته و سه مصدوم در تصادف خودروهای سواری در یزد

گزارش تصویری حضور شهردار شهر جهانی در سومین جلسه ستاد اجرایی و عملیاتی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرداری یزد

برگزاری کارگاه آموزشی دفن اسلامی زنان میت مبتلا به کرونا در یزد

نقاهتگاه جامعه پزشکی ویژه بیماران کرونایی در یزد آغاز بکار کرد

چرا عشق در یک نگاه؟!

قطع چرخه شیوع کرونا مستلزم همراهی مردم است

معاون زیربنایی و شهرداران مناطق یک و سه شهرداری یزد منصوب شدند

اعتراض شهردار شهر جهانی یزد به تحریم های غیرانسانی آمریکا

چهارشنبه‌ی پاک آخر سال در استان یزد

رضا الهیاری به سمت سرپرست منطقه سه شهرداری یزد منصوب شد

حمید دهقان بنادکی به سمت سرپرست منطقه یک شهرداری یزد منصوب شد

چهارشنبه‌ی آخر سال پاک در استان یزد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد: کرونا 1400 برنامه نوروزی را لغو کرد