خبر یزد

آخرين مطالب

مقالات

آیین نخل‌برداری تفت، زیر سایه کرونا

خبر یزد - یزد- آیین سنتی نخل‌برداری تفت، بیش از یک قرن قدمت دارد؛ سالهاست که تفتی‌ها در هر نقطه از کشور و خارج آن، خود را در دهه اول محرم به زادگاهشان می‌رسانند تا در عزاداری امام حسین(ع) و بویژه مراسم روز عاشورا و آیین سنتی نخل‌برداری شرکت کنند.

زمین‌هایی که به کام زمین‌خواران تلخ شد

خبر یزد - باشگاه خبرنگاران / رئیس دادگستری شهرستان میبد گفت: در راستای برخورد با پدیده زمین خواری از ۳۷ هزار متر مربع از اراضی ملی ...

مشکلات خبرنگاران مهریز در چرخه تکرار

خبر یزد - یزد- خبرنگاران مهریز یزد سالهاست که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنند و تاکنون هم نسخه شفابخشی برای آنها پیچیده نشده است.

خبرنگاری، سخت اما لذت‌بخش

خبر یزد - یزد- خبرنگاری جدا از سختی‌ها و گاهی به چشم نیامدن‌ها و روبرو شدن با بی مهری‌ها لذتی نهفته دارد که هیچ قلمی قادر به توصیف آن نیست و باید روز خبرنگار را به آنهایی تبریک گفت که این لذت را چشیده‌اند.

عید غدیر

خبر یزد - عید غدیر

سایه کرونا بر زخم صنایع دستی و مشاغل خانگی زنان

خبر یزد - یزد- صنایع دستی و هنرهای سنتی مجموعه‌ای از هنرهای اصیل بومی و مردمی هر منطقه ‌ای است که ریشه در اعتقاد، باورها، آداب، رسوم، سنن و در مجموع فرهنگ معنوی آنها دارد، این صنعت در شهرستان خاتم نیز جایگاهی منحصر به فردی دارد که در این ایام، ویروس کرونا بر آن سایه سنگینی انداخته است.

خبرنگار، روز دارد اما حال و روز ندارد!

خبر یزد - یزد- ما گرفتاریم، گرفتار خبر، ما درد داریم، درد خبر، درد زود رسیدن، درست رسیدن و سالم رسیدن خبر؛ ما مبتلا هستیم، مبتلا به دویدن‌ها و استرس‌ها.

روز خبرنگار، فرصتی برای دیده شدن!

خبر یزد - یزد- هفدهم مرداد "روز خبرنگار" فرصت خوبی است تا اندگی از سختی‌ها و درد دل‌های این قشر تلاشگر بیان شود.

خطیب طراز اولی که همچنان آثار خیرش در یزد جاری و ساری است

خبر یزد - ایسنا/یزد محقق و پژوهشگر فرهنگ عامه یزد از حجت‌الاسلام مرحوم سیدعلی‌محمد وزیری بنیانگذار کتابخانه وزیری که اشتهارش به وضع و خطابه‌هایش بوده است، یاد کرد و از جمله اقدامات وی در دوران ستمشاهی رضاخان را پیشنهاد تعطیلی رسمی روز شهادت امام جعفرصادق(ع) در مجلس شورای ملّی آن زمان ذکر کرد.

دلالی‌های قانونی و غیرقانونی

خبر یزد - یزد- در روزهایی که همه جا حرف از گرانی و تغییر قیمتهاست و فشار زیادی به بخش عمده‌ای از جامعه وارد می‌شود بازار عده‌ای به نام "دلال" سکه شده و با نفوذ در همه بخش های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و حتی ورزشی هر روز فربه‌تر از روز قبل می‌شوند.

بناهای وابسته و هم پیوند با آب انبار

خبر یزد - یزد- - اگر آب‌انبار یک عنصر کالبدی و حیاتی در مراکز محلّات و شهرها دانسته شود که بیشتر در کنار بناهای عمومی و عام‌المنفعه مانند مسجد، حسینیّه، بازار، میدان و حمّام ساخته می‌شده؛ بناهایی هم که در کنار آن ساخته می‌شد؛ وابسته به آن بود مانند سقّاخانه و سنگاب و فضاهای هم پیوند.

خراطی سنتی، هنری فراموش شده در گذر زمان

خبر یزد - یزد- خراطی از جمله هنرهای دستی است که در روزگاری نه چندان دور، رونق داشت اما توسعه زندگی شهری و تمایل شهروندان به استفاده از وسایل امروزی موجب شد تا این هنر نیز مانند بسیاری از هنرهای قدیمی رو به فراموشی رود.

چه خبر از پسماندهای کرونایی در یزد؟

خبر یزد - ایسنا/یزد در حالی که نگرانی دفع و حذف پسماندهای کرونایی در کشور بیش از پیش افزایش یافته، مسئولان یزدی در این باره به مردم اطمینان خاطر می‌دهند.

صنایع لبنی حلقه مفقوده دامداری بافق

خبر یزد - یزد – در چارچوب تحقق شعار جهش تولید برای سال ۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شد با اولویت آموزش ، تغذیه مناسب و برنامه‌های عملیاتی مورد توجه مدیریت جهاد کشاورزی بافق قرار گرفت و با همکاری دامداران، تولید شیر گاو در این شهرستان رو به افزایش است.

کرونا، فقر را در یزد ۲ برابر افزایش داد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل کمیته امداد استان یزد با اشاره به سرانه‌ی ۲۸۰ هزار تومان هر فقیر این استان در سال گذشته، اعلام کرد: پس از قضیه ویروس کرونا حجم فقرا و نیازمندان در سطح استان حدود دو برابر افزایش یافته و این روند افزایشی همچنان ادامه دارد.

کمبود آب در محله‌های محروم یزد/رنج بی‌آبی در گرمای ۴۰ درجه

خبر یزد - یزد ـ تابستان که از راه می‌رسد چهره ناخوشایند محرومیت بیش از هر زمان دیگری در محله‌های محروم یزد خودنمایی می‌کند که در صدر این محرومیت‌ها، افت شدید فشار آب است که تحمل گرما را سخت می‌کند.

قصه تلخ دفن یک مادر مبتلا به کرونا

خبر یزد - مریم یعقوبی؛ ‏‏‏‏‏روزنامه‌نگار و دانشجوی اقتصاد درباره ابتلای مادرش به بیماری کرونا توضیحاتی را ارائه کرده است

آثار سوء قاچاق کالا بر سلامت اقتصاد یزد

خبر یزد - یزد- یزد به دلیل موقعیت جغرافیایی که در ناحیه مرکزی ایران قرار دارد، در برقراری ارتباط استان‌های جنوب و جنوب شرق به تهران به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور و همچنین مناطق شمالی و غرب کشور نقش موثری دارد و از گذشته تاکنون بعضا جاده‌های آن برای انتقال کالای قاچاق مورد سوء استفاده قرار می‌گرفت.

خاموشی تالارهای عروسی کرونا زده یزد در هیاهوی عروسی‌های زیرزمینی

خبر یزد - ایسنا/یزد موج دوم کرونا بر استان یزد سایه انداخته و مدام مسئولان نسبت به اعمال مجدد محدودیت‌های گذشته در صورت شیوع بیشتر این بیماری هشدار می‌دهند ولی در عین حال تالارهای عروسی البته با رعایت پروتکل‌ها بهداشتی مجاز به فعالیت هستند و متاسفانه همزنام نیز در نبود نظارت‌های کافی یا خلاء قانونی، بازار عروسی‌های زیرزمینی در استان داغ شده است.

سگهای ولگرد، مخل آرامش شهروندان یزدی

خبر یزد - یزد- صبح روز دوشنبه، ۱۶ تیرماه سال ۹۹ برای ثبت نام یکی از بستگان، وارد یکی از مدارس دخترانه خاص دولتی در دوره دوم(دبیرستان) در شهریزد شدم.

جولان بی‌خیالان بی‌ماسک در خیابان‌های یزد

خبر یزد - یزد- به دنبال اوج گرفتن دوباره کرونا در کشور و از جمله یزد، راهی خیابانهای مرکزی این شهر شدم تا ساعاتی را با شهروندان یزدی سپری کنم؛ با وجود آنکه از قبل می‌دانستم و دیده بودم که اغلب همشهریانم از ماسک استفاده نمی‌کنند ولی حضور میدانی و پرسش از خود آنها گزینه بهتری بود.

قنات، تضمین حیات با حکمرانی صحیح آب

خبر یزد - یزد - ایران کشوری خشک و نیمه خشک است، از این رو کمبود آب و منابع آبی همواره از چالش‌های اساسی این کشور از زمان‌های دور بوده است؛ بر این اساس ایرانیان همواره به دنبال راه حلی برای مقابله با این مشکل بودند که همین مساله منجر به احداث قنات یا سازه‌های زیرزمینی برای انتقال آب شده است.

گذران سخت زندگی زیر سایه سنگین گرانی/فقر آتشی زیر خاکستر طلاق

خبر یزد - یزد ـ گرانی افسارگسیخته و تبعات ناشی از آن تاب‌آوری مردم را به شدت کاهش داده تا جایی که حتی برخی آسیب‌های اجتماعی زیر سایه سنگین این معضل به شکل محسوسی در حال افزایش است.

اعتیاد ویرانگر کانون خانواده‌ها

خبر یزد - یزد - منظور از اعتیاد یا وابستگی به موادمخدر، مصرف مکرر آن است که تبعات نامطلوبی برای سلامت جسمی و ذهنی این گروه از بیماران به دنبال دارد، روابط و زندگی روزمره مصرف کننده را مختل و کانون گرم خانواده‌ها را نیز ویران می‌کند.

حکمرانی ویروس تاجدار بر گردشگری شهر جهانی

خبر یزد - ویروس کرونا، مهمان ناخوانده شومی که پایش از اواخر بهمن‌ماه به کشور باز شد، در نخستین حرکت، صنعت گردشگری را مورد هدف قرار داد و خط عمیقی بر چهره گردشگری در شهر جهانی یزد کشید.

سقف‌های یزد؛ هویتی از یاد رفته

خبر یزد - ایسنا/یزد در حالی این روزها خانه‌های یزد دور از معماری و زیبایی اصیل ساخته می‌شوند که تنها دیدن طاق‌ها و سقف‌های یزد به عنوان یکی از زیباترین شاهکارهای معماری به جا مانده از گذشتگان و جاذبه‌های ارزشمند تاریخی برای تاسف خوردن به حال امروز یزد کافی است.

پاکبانان مردان شجاع بی منت

خبر یزد - یزد - پاکبانان یا مردان بی ادعایی که برای تامین هزینه زندگی با شرافت و حفظ آبروی خانواده در اوج سختی کارها در شرایط بحرانی کرونا ،با شجاعت تمام در حال خدمت رسانی به مردم و نظافت عمومی شهرها بوده و هستند و چشم داشتی هم از فعالیت های خود به دیگران ندارند.

دردناک‌تر از کرونا

خبر یزد - یزد- در حالی که کرونا همه تار و پود جامعه را در بر گرفته و پزشکان و مجموعه کادر درمانی با همه وجود در تکاپو هستند، زخم زبان‌های گاه و بیگاه علیه این قشر فداکار، منصفانه نیست.

کرونا به فرصتی برای بخش آموزش تبدیل شد

خبر یزد - یزد- رییس آموزش و پرورش ناحیه یک یزد گفت: دوران کرونا یک تهدید بزرگ در جامعه بود که با درایت معلمان و مسئولان آموزش و پرورش به یک فرصت عظیم تبدیل شد.

سفر به همزیستی ادیان در جهانشهر یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد در حالی در جهان صلح و زندگی مسالمت‌آمیز ادیان این روزها یک دغدغه‌ای همگانی است، در جهانشهر یزد نه تنها ادیان مختلف در کنار هم زندگی مسالمت‌آمیزی دارند و گردشگران می‌توانند با سفر به یزد محور ادیان را سیر و این همزیستی را از نزدیک لمس کنند.

چرا من باید لکنت زبان داشته باشم؟

خبر یزد - ایسنا/یزد آنچه در بند اول می‌بینم واژه قرمز رنگی است که نوشته است؛ «عدم لکنت زبان»... هیچ وقت آن لحظه را فراموش نمی‌کنم؛ دیدن آن جمله آب داغی بود که بر تنم ریختند و پاهایم سست شد و نای برخواستن نداشتم، در خاطرم مدام در جدال با خدا از او می‌پرسیدم چرا من باید لکنت زبان داشته باشم؟

موج دوم کرونا در راه است/توپ تدبیر در زمین مردم

خبر یزد - یزد ـ کرونا که در هفته چهارم شیوع خود در یزد به اوج رسید و در طول یک هفته ۴۰۴ نفر را مبتلا کرد، اکنون سیر نزولی ابتلا را طی می‌کند اما در صورت بی‌توجهی شاهد موج دوم این بیماری خواهیم بود.

لزوم رفع سایه زیان به کشاورزان

خبر یزد - یزد - ابرکوه در حالیکه یکی از شهرستان های عمده تولید محصولات کشاورزی و دامی استان یزد محسوب می شود، و در برخی محصولات جایگاه نخست تا سوم کشوری را در اختیار دارد، همواره با حوادث طبیعی و تداوم ۲ دهه خشکسالی روبروست.

دارالعباده ایران در قاب تصویر

خبر یزد - ایسنا/یزد دارالعباده بودن یزد را هر گردشگری پس از سفر به یزد می‌تواند تنها با قدم زدن در شهری که ابنیه تاریخی، مساجد و تکایا، نقوش و فرهنگ و مردم این سرزمین که گذشتگان به یادگار گذاشته‌اند، مشاهده کنند.

روزه داری در شرایط کرونایی

خبر یزد - یزد- ماه رمضان ماه تزکیه جسم و روح و فرصتی برای ارتقای سلامتی است، متاسفانه بعضی از افراد به علت نداشتن آگاهی یا عادت‌ها و باورهای اشتباهی که دارند نمی توانند از این ماه بهره وافی ببرند وحتی سلامتی خود را به خطر می‌اندازند.

حرکت به سمت زندگی مسالمت‌آمیز با کرونا

خبر یزد - یزد ـ کرونا که حالا دیگر سبک زندگی را در ابعاد مختلف تغییر داده، به سمتی حرکت کرده که به نظر می‌رسد باید نوعی زندگی مسالمت‌آمیز را با این ویروس تجربه کنیم.

معاملات اینترنتی قلب بازار یزد را احیا نکرد

خبر یزد - یزد ـ شیوع ویروس کرونا ضربه مهلکی به اقتصاد و تجارت استان یزد وارد کرد و گروه گسترده‌ای از اصناف ضررهای هنگفت دیدند به نحوی که حتی خرید و فروش‌های اینترنتی آنها را احیا نکرد.

آتشی که به خاطر کرونا برافروخته نشد

خبر یزد - ایسنا/یزد آیین سنتی زرتشتیان موسوم به «هیرَمبا» که هرساله در چنین ایامی در محله شریف آباد اردکان برگزار می‌شد، با توجه به شیوع بیماری کرونا و لغو کلیه تجمعات امسال برگزار نشد.

هیچکس سیل تفت را ندید؟!

خبر یزد - یزد- سیل فروردین ماه سال ۹۸ (پارسال) در شهرستان تفت که سیلابی‌ترین و ییلاقی‌ترین نقطه استان یزد به شمار می‌رود موجب ایجاد خسارتهایی به زیرساخت‌های این شهرستان و این استان شد.

پوزخند کرونا به خیابان‌های شلوغ یزد

خبر یزد - یزد - تاخت و تاز ویروس کرونا مانع از آن نشد که در نخستین روزهای هفته جاری خیابان‌های یزد شاهد حضور پررنگ مردم و اصناف مختلف نباشد، در این روزها با وجود اعلام مسئولان مبنی بر پرهیز از ترددهای غیرضروری، حضور چشمگیر مردم و خودروها در سطح شهر و بازگشایی بسیاری از مغازه‌ها چهره متفاوتی از یزد را نسبت به سه هفته گذشته به نمایش گذاشته است.

ضرورت اقدامات جامعه‌شناسانه برای بهبود رفتار مصرف

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد ضمن بررسی مشکلات و تنگناهای شبکه استان در پیک‌بار سال ۹۹، ضرورت اقدامات جامعه‌شناسانه برای بهبود رفتار مصرف را خواستار شد.

ماجرای آتش ۱۵۰۰ ساله آتشکده یزد چیست؟

خبر یزد - ایسنا/یزد آتشکده زرتشتیان از پرطرفدارترین بناهای تاریخی یزد به شمار می‌رود که در این گزارش به ماجرای آتش ۱۵۰۰ ساله‌ی آن پرداخته‌ایم.

در خانه بمانیم و "شولی" بخوریم

خبر یزد - یزد- "شولی" یک غذای سنتی یزدی و بجا مانده از گذشتگان و یکی از بهترین مواد غذایی سنتی برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش و جلوگیری از ابتلا به یبوست است.

برای آینده فرزندانمان در خانه بمانیم

خبر یزد - یزد- آخرین روز بهمن‌ماه بود که اعلام شد میهمان ناخوانده‌ی وارد کشور ما شده، ویروس کرونا، گرچه انتظارش می‌رفت، ولی هیچکس اشتیاقی به دیدارش نداشت، ولی خواه و ناخواه آمده بود.

رو در رو با یزدی‌هایی که راهی خیابان شدند!

خبر یزد - یزد- خیلی نوشتیم و نوشتند، گفتیم و گفتند که در خانه بمانیم"؛ از مای خبرنگار تا مسوولان بهداشت و درمان استان یزد، اما هنوز گوش درصدی از همشهریان ما بدهکار نیست که نیست!

یزد سرزمین گربه‌های شنی در حال انقراض

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس اداره کل محیط زیست یزد با بیان این که گربه شنی از گونه‌های خاص و در معرض انقراض یزد است، گفت: این گونه از حیث سازگاری بالا با این زیستگاه به شدت خشن حائز اهمیت است.

هیچکس پیام طبیعت را جدی نگرفت

خبر یزد - یزد- کرونا آمد سرعت انسان را کم کرد و آدمهایی که حاضر نبودند از کارشان بزنند و بروند پیش بچه هاشون را نشاند توی خونه.

ساير مطالب

رونمایی از نرم‌افزار تسهیلگر روند اخذ پروانه در ابرکوه

رونمایی از نرم‌افزار تسهیل‌گر روند اخذ پروانه در ابرکوه

آزادسازی 114 کیلومتر از رودخانه‌های یزد در دست اقدام است

راهیابی 89 اثر به مرحله نهایی داوری جشنواره ملی زیلوی برتر

متقاضیان دریافت تسهیلات ودیعه مسکن تا 20 مرداد تکمیل اطلاعات کنند

تورم 45 درصدی قیمت برنج در یک سال

گوشت مرغ 3000 تومان ارزان‌تر شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 مرداد 99

جزئیات دریافت تسهیلات کمک‌‌ودیعه مسکن در استان یزد

حباب قیمت زمین در یزد شکسته می‌شود

جزئیات طرح جدید مجلس درباره یارانه بنزین

افزایش قابل توجه تسهیلات بهسازی بافت‌های فرسوده یزد

جهانگیری: بورس ریسک دارد، مردم مراقب باشند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 مرداد 99

ضرورت رعایت حقوق شهروندی در دفاتر پیشخوان دولت

بازگشت کوپن رسما کلید خورد

سهمیه وام مستأجران برای هر شهر مشخص شد

متقاضیان کشت گیاهان دارویی در یزد وام کم بهره دریافت می‌کنند

اجرای طرح طاها مستلزم وجود تکالیف و ابلاغ اعتبارات است

آماده سازی بستر کاشت گل در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع

سهمیه نفت سفید خانوارهای فاقد گاز استان یزد اعلام شد

روسیه و چین مبادله بانکی با ایران را قطع کردند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 مرداد 99

10 هزار مترمربع بستر رودخانه‌های یزد رفع تصرف شد

آخرین قیمت‌ ها در بازار خودرو داخلی و مونتاژی

کمبودی از لحاظ تامین و عرضه مرغ در یزد نداریم

لزوم استفاده از ابزارهای نوین تامین مالی در اجرای طرح‌های عمومی

مخابرات یزد همچنان در جایگاه نخست ارتباطات سیار کشور

سیستم حمل و نقل جاده‌ای در یزد هوشمندسازی می‌شود

تعیین تکلیف 600قطعه زمین واگذار شده دولتی در یزد طی سال‌های گذشته

یکپارچگی صنعت آبفای کشور در راستای خدمات‌رسانی مناسب‌تر انجام می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 مرداد 99

بسط و گسترش همکاری‌ها با سازمان جهاددانشگاهی یزد

تفاهم‌نامه ساخت 3700 واحد مسکونی ایثارگران در یزد امضا شد

تسهیلات بندرخشک پیشگامان یزد برای بازرگانان در سال جهش تولید

توزیع گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در استان یزد

ساز افزایش قیمت خودرو بار دیگر کوک شد

200 تن مرغ و 2650 کیلو شکر تنظیم بازار در یزد توزیع شد

ایجاد شهرک‌های خصوصی شهرستانی در دستور کار فرمانداران قرار گیرد

راه اندازی شبکه نوآوری صنعت ساختمان؛ حرکتی برد- برد برای تمام ذی‌نفعان

سامانه قدیم بیمه بیکاری مسدود شد

تشدید نظارت‌ بازرسان صمت یزد برای جلوگیری از احتکار ماسک

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 9 مرداد 99

جزئیات افزایش حقوق کارمندان در مرداد 99

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 8 مرداد 99

رئیس اتحادیه طلای یزد: روی سخن ما با سازمان مالیاتی است

ایران، چهارمین کشور پرتورم جهان شد

پرداخت تاکنون 381 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در یزد

قیمت جدید مرغ در بازار

ثبت 241 اظهارنامه صادراتی و وارداتی توسط استاندارد یزد

فرماندار مهریز: امور سرمایه‌گذاران تسهیل شود

پلیمر بوشهر از تغییرات مهم خود در پنبه‌ریز خبر می‌دهد

سقف پرداخت وجه نقد در بانک‌ ها کم شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 7 مرداد 99

کرونا، نفس گلخانه‌های یزد را به شماره انداخت

قیمت خودروهای وارداتی 7 مرداد 99

بخش تعاون ظرفیتی برای مقابله با تحریم‌هاست

اعمال محدودیت در پرداخت وام ودیعه مسکن

احیاء واحدهای تولیدی راکد در کارگروه تسهیل با جدیت دنبال می‌شود

15 بنگاه مشاوره املاک در مهریز پلمب شد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: معرفی 4359 طرح جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل

ظرفیت‌های یزد فراتر از تعهدات دستگاه‌ها در زمینه اشتغال است

واکسیناسیون دام‌های عشایر در دور افتاده‌ترین مناطق خارج از یزد

واکسیناسیون دام‌های عشایر در دور افتاده‌ترین مناطق خارج از استان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 مرداد 99

زمین‌های تفکیکی کوره‌های یزد را نخرید

گوشت گران نشود، یزد خالی از گوشت می‎ شود!

رفع مشکل بیکاری استان یزد با توسعه مشاغل خانگی و صنعت پوشاک

جهیزیه اقساطی به ارزش 28میلیون تومان به نوعروسان یزد تعلق می‌گیرد

100 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به جوانان مهریز اختصاص یافت

ضرورت و اهمیّت وجود آب‌انبار در مناطق کویری

22 طرح برای صدور مجوز بی‌نام در یزد تصویب شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 مرداد 99

اختصاص 129 میلیارد تومان برای اشتغال امسال مددجویان یزدی

اختصاص 129 میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان یزدی

2 هزار و 114 مجوز مشاغل خانگی در استان یزد صادر شد

پست سیار 63 به 20 کیلوولت سریزد مهریز برق‌دار شد

اجاره‌ بهای دلاری در شمال تهران

جهادگران دوخت ماسک در مهریز تجلیل شدند

مسوولان مدارس دولتی یزد از دریافت وجه نقد هنگام ثبت نام منع شدند

مرکز آموزش جوار کارگاهی بزرگترین مجتمع صنعتی استان یزد افتتاح شد

صدور تاکنون 2114 مجوز مشاغل خانگی حوزه میراث فرهنگی در یزد

نظر مراجع تقلید درباره وام ودیعه مسکن

یک بام و دو هوای نرخ میوه در یزد!

فرماندار مهریز ایجاد مجتمع گلخانه شهرستان را خواستار شد

جدیدترین قیمت‌ ها در بازار مسکن

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 مرداد 99

هزینه خانوار‌های ایرانی بالاتر رفت

برخورد جدی با افزایش غیرقانونی قیمت‌ها در بازار یزد

افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت‌ ها در بازار خودرو

رییس منابع طبیعی ابرکوه : بیش از 47 هزار هکتار مراتع شهرستان بیمه شد

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام متقاضیان برای دریافت تسهیلات کرونا

نصب و نگهداری از 16 هزار تابلوی مسیرنما در محورهای اردکان

افزایش بهره‌وری از آب با توسعه کشت گلخانه‌ای در کویر مرکزی ایران

سامانه ثبت‌ نام وام ودیعه مسکن اعلام شد

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش تعاون برای تحقق جهش تولید

بهره‌برداری از پیشرفته‌ترین شهرک گلخانه‌ای کشور در یزد

طرح تحول نظام نوآوری استان یزد به‌ زودی رونمایی می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 مرداد 99

مجتمع گلخانه مهریز یزد افتتاح شد