خبر یزد

آخرين مطالب

مقالات

سی‌شصت در کمین رانندگان خوشخواب !

خبر یزد - [درخواست حذف این خبر] اینها زمزمه‌های یک راننده خسته از راه در بیابان‌های کویری و نقاط نزدیک به شهر است، دارد با خود کلنجار می‌رود که هر جوری هست خودش را به شهر ...

استمرار کمبود انسولین در یزد/وعده مسئولان محقق نشد

خبر یزد - یزدـ استان یزد از آنجا که میزان شیوع دیابت در آن ۵.۴ درصد از میانگین کشوری بالاتر است، جزو سه استان برتر در زمینه شیوع دیابت است و کمبود انسولین در استانی با این ویژگی همچنان ادامه دارد.

خسارت ۸۰ میلیونی به دوچرخه‌هایی که راه نیفتاد

خبر یزد - ایسنا/یزد سرمایه‌گذار طرح «دوچرخه‌های اشتراکی» در یزد از خسارت ۸۰ میلیون تومانی به علت تعویق در بهره‌برداری آن خبر داد؛ طرحی که عضو شورای شهر یزد نوید افتتاح این طرح تا پایان هفته جاری را می‌دهد.

مزیت‌های کشاورزی در سرزمین نخل و آهن و آفتاب

خبر یزد - یزد – ایرنا – شهرستان بافق در استان یزد بیشتر به معادن و صنایع مرتبط با سنگ آهن شناخته می‌شود اما بخش کشاورزی این شهرستان نیز با محصولاتی مانند خرما ، پسته ، زعفران و انواع میوه‌ها سهم قابل توجهی در اشتغال و درآمد اقتصادی دارد.

دورهمی یزدی‌ها با ویروس مرگ

خبر یزد - یزد - روند فزاینده و رتبه برتر یزد در ابتلا به کرونا در کشور مبین آن است که گوش برخی از شهروندان نسبت به هشدارهای مکرر مسئولان بهداشت و درمان مبنی بر تکمیل ظرفیت مراکز درمانی بسته است و کماکان با برگزاری دورهمی‌های خانوادگی و سفر به مناطق روستایی و ییلاقی در حال انتقال این ویروس مرگبار به یکدیگر هستند.

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من !

خبر یزد - یزد- تماس گرفته بودند و از وضعیت روحی و جسمی اسفناک کادر درمان استان یزد می‌گفتند، از اینکه آنها نه فقط خسته، که فرسوده شده‌اند و از اینکه دیگر آهی ندارند تا با ناله سودا کنند.

زعفران بهاباد، بی‌نام و بی‌کام

خبر یزد - یزد – ایرنا – زعفران بهاباد یزد از لحاظ کمیت، رتبه سوم کشور را با تولید سالانه ۱۸۰۰ کیلوگرم در اختیار دارد و به لحاظ کیفیت هم به گفته بسیاری از کارشناسان از رقبای خراسانی خود پیشی گرفته و حرف اول را در کشور می‌زند.

من ماسک می‌زنم، پس هستم

خبر یزد - یزد- با توجه به مشکلات موجود در درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا، مهمترین راه برای پیگیری از ابتلا به این ویروس استفاده صحیح از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی عنوان می‌شود و شواهد علمی نیز نشان داده که این ۲ موضوع تا حد زیادی از انتقال بیماری جلوگیری می‌کند.

بقای کشاورزی استان یزد در گرو تغییر الگوی آبیاری و کشت

خبر یزد - یزد- وقوع خشکسالی‌های پی درپی در ۲ دهه اخیر و متناسب نبودن میزان برداشت با ظرفیت ذخایر آب موجود در یزد که کم بارش‌ترین استان کشور، کاهش و کسری ذخایر آب‌های زیرزمینی را به دنبال داشته و وضعیتی بحرانی آب را در این استان‌کویری تشدید کرده‌است.

یک نَفَس با ما نشستی، خانه بوی گُل گرفت

خبر یزد - سرزمین و تمدُّنِ دیرسالِ ایران، به گواهِ تاریخ و تاریخ نویسان، بزرگانِ فراوانی را در عرصه‌هایِ مختلفِ علمی، فکری و هنری در دامن خود پرورانده و به جامعه‌ی بشری تقدیم کرده‌است. از کوروش کبیر در عالم سیاست و حکومت داری گرفته تا ابنِ سینا و رازی در طبّ و علوم طبیعی، و از فردوسی، نظامی، خیام، مولوی، سعدی و حافظ در هنرِ شعر و ادب، تا حلاج، بایزید، ابوسعید و خَرَقانی در عالم عرفان، همه ستارگانِ پرفروغ و درخشانی هستند که مولد و موطنشان این مرز پرگُهر بوده است.

خوابی که «اکبر» را ساربان کاروان کربلا کرد/ خاطرات ۷۵ سال ساربانی

خبر یزد - یزد- اکبر ۷۵ سال است که ساربانی شتر می‌کند و در تمام آئین مذهبی و محرم و صفر و حتی کاروان پیاده زائران به کربلای معلی حضور فعال دارد او این ساربانی در راه خدا را از برکت یک خواب می‌داند.

جولان کرونا در سایه بی‌خیالی یزدی‌ها !

خبر یزد - یزد- خستگی‌های کرونایی این روزهای شهر و دیار ما یزد فقط مربوط به پزشک و پرستار نیست؛ مسوولان اجرایی و درمانی استان هم خسته شده‌اند، خسته از بی خیالی‌ها، از اینکه می‌گویند ماسک بزنید اما هنور برخی‌ها خطر را باور ندارند و رعایت نمی‌کنند.

تلخکامی پسته‌کاران میبد و سودی که به جیب دلالان می‌رود

خبر یزد - یزد- کشاورزی از فعالیت‌های اقتصادی پرزحمت و با سود اندک است اما رنجی که کشاورزان استان یزد در کویر خشک مرکزی ایران متحمل می‌شوند در مقایسه با بهره‌برداران سایر مناطق کشور مضاعف است، چراکه یک سو با اقلیم گرم و خشک کویر دست به گریبان هستند و از سوی دیگر بخش عمده سود دسترنج آنان به جیب دلالان می‌رود و رنج و تلخکامی آن حاصل کشاورزان می‌شود.

نمک سالی ۱۳هزار فشارخونی روی دست یزد می‌گذارد/«نان» متهم ردیف اول

خبر یزد - یزد ـ بیماری قلبی مدتهاست که رتبه اول را در بین عوامل مرگ‌ومیر به خود اختصاص داده و باوجود اینکه رقیب سرسختی همچون کرونا به میدان آمده، این بیماری هنوز رتبه‌دار قربانی گرفتن از مبتلایان است.

گشتی در خاک شاهدیه یزد

خبر یزد - یزد- آدینه روزی از ماه خرداد به همت یک فعال گردشگری و بلد بومی از شهر شاهدیه یزد (گردآمده از سه روستای ابرندآباد، گرد فرامرز و نصرت آباد) در غرب شهر یزد دیدار کردیم.

روزگار غریب نجاتگران قنات در کویر/ ایثار در عمق ۸۰ متری زمین

خبر یزد - یزد ـ تصور کار در عمق ۸۰ متری زمین برای جاری کردن آب در کویر، چیزی جز ایثار را در ذهن تداعی نمی‌کند ایثاری که مزدش ناچیز و ثمره‌اش زندگی ساده‌ای است که خدا در گوشه گوشه آن حضور دارد.

اگر مناره امیرچخماق یزد فرو بریزد...

خبر یزد - ایسنا/یزد اگر روزی دنیا بشنود که بناهای تاریخی یزد که میراثی جهانی و متعلق به تمام دنیا هستند، وضعیت ناگواری دارند و رو به زوال می‌روند، تا چه اندازه ناراحت و نگران می‎شود؟ آیا ارگان‌ها و نهادهای فرهنگی دنیا علتش را جست‌وجو می‌کنند؟ پس چگونه است که همه با وجود این که کرونا شرایط بدتری را برای این بناهای تاریخی ایاد کرده، خاموش هستند؟

دفاع مقدس

خبر یزد - دفاع مقدس

کرونا بساط دستفروشان میبدی را درهم‌پیچید

خبر یزد - یزد- دستفروشان از جمله قشرهای آسیب دیده از کرونا هستند که از زمان شیوع این ویروس بساط کسب و کار آنان تعطیل شد و خسارت‌هایی را متحمل شدند.

رنج بی‌پایان دانش‎آموزان حاشیه شهر یزد

خبر یزد - یزدرسا / قبل از شروع مدارس، وزیر آموزش‌وپرورش اعلام کرد که ۱۳۰میلیارد برای تأمین موارد مورد نیاز برای رعایت پروتکل‌های ...

گرانی کمر نانوایی‌های یزد را شکست/دخل و خرجی که هم‌خوانی ندارد

خبر یزد - یزد ـ نانوایی‌ها به عنوان تولیدکنندگان قوت غالب مردم این روزها حال و روز خوشی ندارند و دخل آنها حتی کفاف اداره نانوایی را هم نمی‌دهد چه رسد به خرج و مخارج کمرشکن زندگی روزمره آنها.

مقابله با کرونا؛ ماسک بهتر است یا واکسن آنفلوانزا؟

خبر یزد - ایسنا/یزد امسال با اشاره به نزدیک شدن فصل پاییز تهدید شیوع بیماری آنفلوانزا علاوه بر شیوع ویروس کرونا اذهان عمومی را با دغدغه خاطری جدی مواجه کرده و نظام سلامت را به تکاپویی مضاعف وادار کرده است.

ابرکوه در کام فروچاله‌ها

خبر یزد - یزد - شهرستان ابرکوه به عنوان یکی از قطب‌های مهم کشاورزی استان یزد چند سالی است که مانند دیگر مناطق استان و کشور با خشکسالی شدید، کمبود منابع آب و افت آب سفره‌های زیرزمینی مواجه است و این مسائل باعث نشست زمین و ایجاد فروچاله‌های متعددی در این شهرستان شده است .

طرحی برای نجات باغ‌های شهر خشتی جهان

خبر یزد - یزد ـ موقعیت شهر یزد به شکلی است که حفظ باغ‌های ارزشمند از یک‌سو و خانه‌های تاریخی از سوی دیگر ضروری است اما قوانین یک طرفه، انگیزه را از مالکان این بناها گرفته است.

نگاهی به مالکیت آب‌انبارها در یزد

خبر یزد - یزد- سه گونه مالکیت برای آب‌انبارهای شهر یزد که روزگای محل تامین آب مورد نیاز مردم استان بوده، منظور شده است.

آب‌انبارهای یزد، سرچشمه حیات در دل کویر

خبر یزد - یزد- تمدن‌های کهن بشری همگی در کنار رودخانه‌های بزرگ شکل گرفته‌اند، مانند تمدن ایران که در کنار رودخانه‌های مختلف فلات ایران یا تمدن مصر که در کنار رود نیل ایجاد شده، مناطق کویری به دلیل اقلیم خشک و محدودیت‌های زیستی معمولا جایگاه تشکیل کانون‌های جمعیتی نبوده اما در یزد، مردمان سخت کوش این دیار با فناوری حفر قنات و ایجاد آب انبارهای متعدد، بستر زندگی را در کویر مرکزی کشور که یکی از گرم و خشک‌ترین مناطق جهان است، شکل داده‌اند.

نخل، درخت چهار فصل

خبر یزد - یزد - نخل، سخاوتمند است و هیچ جزئی از اجزای این درخت، دورریز ندارد؛ علاوه بر خرمای آن، سرتا پای این درخت زیبا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کرونا، کام انگورکاران مروست استان یزد را تلخ کرد

خبر یزد - یزد – ایرنا – در چند ماهه گذشته کرونا اثرات زیادی بر ساختار اجتماعی و اقتصادی بخش‌های مختلف جامعه گذاشته که بخش کشاورزی نیز از زیان‌های این بحران خسارت‌هایی را متحمل شد، در استان یزد که به دلیل اقلیم کویری، فعالیت‌های کشاورزی محدود به چند شهرستان و در زمینه باغداری است، از گزند کرونا در امان نماند و در شهرستان خاتم که از قطب‌های مهم کشاورزی یزد است، محصول انگور در بخش مروست با کاهش فروش مواجه و باعث زیان انگورکاران شده است.

پرصدایی که بی‌صدا جان می‌ستاند!

خبر یزد - یزد- موتورسیکلت، وسیله نقلیه‌ای راحت، کم‌مصرف و ارزان است که گاه طنین گوشخراش آن در کوچه و خیابان‌های یزد، جان را به لب می‌رساند و گاهی با ذره‌ای غفلت، جان را می‌ستاند!

دیگر بیماران را در هیاهوی کرونا، فراموش نکنیم

خبر یزد - یزد- بانوی ۲۶ ساله‌ای را در روزهای سخت کرونایی و مصادف با ایام عزاداری محرم به یکی از بیمارستانهای بزرگ استان رساندیم، بیماری که درد شدید از ناحیه شکم داشت و بی‌تابی می‌کرد.

تاریخچه آب‌ در یزد

خبر یزد - یزد- هر جا سخن از آب‌های یزد می‌شود، مراد همان آب‌های قنات است و گرنه در استان یزد، بارندگی کم است و آب چون کیمیاست.

تامین سلامت و رضایت شهروندان در سایه شرافت پزشک میبدی

خبر یزد - یزد - پزشک نیکوکار میبدی که برای درمان بیماران تنها ۵۰۰ تومان حق ویزیت می‌گیرد، با برافروختن چراغ مطبش در خانه پدری که در یکی از محله‌های بافت قدیمی این شهر قرار دارد، با وجود مشکلات اقتصادی، رضایت بیماران و کاهش آلام آنان در سایه شرافت طبابت را در پیش گرفته است.

صبح یک روز کنکوری

خبر یزد - یزد- آزمون سراسری امسال تفاوتهای جالب و قابل تاملی با آزمونهای سال‌های قبل داشت؛ از آرامش حاکم بر پشت درهای کنکور و ازدحام نکردن خانواده‌ها تا نظم و سازماندهی بهتر بر فضای آزمون.

عکاسی به شیوه قدیم، درآمدزا نیست

خبر یزد - یزد- عکاسی در قدیم به عنوان شغل و منبع درآمدی متوسط محسوب می‌شد و حال با آمیخته شدن به علم روز دنیا هنری است که در عرصه آن می‌توان با تلاش همراه با یادگیری فنون و آموزش‌های عصر دیجیتال موقعیت شغلی مناسب و درآمدزا داشت.

برای نجات گردشگری کرونازده کشور چه باید کرد؟/تعطیلی پنج‌شنبه‌ها همچنان در اولویت

خبر یزد - ایسنا/یزد این روزها راهکارهای متعددی برای نجات گردشگری کرونازده مطرح می‌شود اما بنا به اعتقاد فعالان گردشگری و مسئولان استان یزد پیشنهاد تعطیلی پنج‌شنبه‌ها همچنان یکی از بهترین راهکارهای پیشنهادی در این رابطه است که می‌تواند از طریق رونق گردشگری داخلی، این صنعت اقتصادی را از شرایط کنونی نجات دهد؛ طرحی که البته نیازمند اصلاحاتی در قانون خدمات کشوری است.

هنر مردان کویر

خبر یزد - یزد- هنر، عالی ترین جلوۀ روح زیبا پرستی و جمال پرستی در آدمی است که « انّ الله جمیل و یحبّ الجمال ... » هنر در نهاد هر آدمی سرشته است و او بسته به ذوق و استعداد خود از آن بهره می‌برد و یا بهره می‌رساند و ایرانیان همیشه و به گواه تاریخ، هنرمندترین انسان‌های روی زمین هستند

حیات شهر جهانی در گرو انتقال آب/ گره ۱۱ میلیاردی بر یک پروژه

خبر یزد - شهر جهانی یزد سال‌هاست که در تشنگی به سر می‌برد و قنات‌ها و چشمه‌ها دیگر پاسخگوی عطش این دیار کویری نیست ازاین‌رو دست به دامان مواهب الهی در دیگر استان‌ها شده است.

آیین نخل‌برداری تفت، زیر سایه کرونا

خبر یزد - یزد- آیین سنتی نخل‌برداری تفت، بیش از یک قرن قدمت دارد؛ سالهاست که تفتی‌ها در هر نقطه از کشور و خارج آن، خود را در دهه اول محرم به زادگاهشان می‌رسانند تا در عزاداری امام حسین(ع) و بویژه مراسم روز عاشورا و آیین سنتی نخل‌برداری شرکت کنند.

زمین‌هایی که به کام زمین‌خواران تلخ شد

خبر یزد - باشگاه خبرنگاران / رئیس دادگستری شهرستان میبد گفت: در راستای برخورد با پدیده زمین خواری از ۳۷ هزار متر مربع از اراضی ملی ...

مشکلات خبرنگاران مهریز در چرخه تکرار

خبر یزد - یزد- خبرنگاران مهریز یزد سالهاست که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنند و تاکنون هم نسخه شفابخشی برای آنها پیچیده نشده است.

خبرنگاری، سخت اما لذت‌بخش

خبر یزد - یزد- خبرنگاری جدا از سختی‌ها و گاهی به چشم نیامدن‌ها و روبرو شدن با بی مهری‌ها لذتی نهفته دارد که هیچ قلمی قادر به توصیف آن نیست و باید روز خبرنگار را به آنهایی تبریک گفت که این لذت را چشیده‌اند.

عید غدیر

خبر یزد - عید غدیر

سایه کرونا بر زخم صنایع دستی و مشاغل خانگی زنان

خبر یزد - یزد- صنایع دستی و هنرهای سنتی مجموعه‌ای از هنرهای اصیل بومی و مردمی هر منطقه ‌ای است که ریشه در اعتقاد، باورها، آداب، رسوم، سنن و در مجموع فرهنگ معنوی آنها دارد، این صنعت در شهرستان خاتم نیز جایگاهی منحصر به فردی دارد که در این ایام، ویروس کرونا بر آن سایه سنگینی انداخته است.

خبرنگار، روز دارد اما حال و روز ندارد!

خبر یزد - یزد- ما گرفتاریم، گرفتار خبر، ما درد داریم، درد خبر، درد زود رسیدن، درست رسیدن و سالم رسیدن خبر؛ ما مبتلا هستیم، مبتلا به دویدن‌ها و استرس‌ها.

روز خبرنگار، فرصتی برای دیده شدن!

خبر یزد - یزد- هفدهم مرداد "روز خبرنگار" فرصت خوبی است تا اندگی از سختی‌ها و درد دل‌های این قشر تلاشگر بیان شود.

خطیب طراز اولی که همچنان آثار خیرش در یزد جاری و ساری است

خبر یزد - ایسنا/یزد محقق و پژوهشگر فرهنگ عامه یزد از حجت‌الاسلام مرحوم سیدعلی‌محمد وزیری بنیانگذار کتابخانه وزیری که اشتهارش به وضع و خطابه‌هایش بوده است، یاد کرد و از جمله اقدامات وی در دوران ستمشاهی رضاخان را پیشنهاد تعطیلی رسمی روز شهادت امام جعفرصادق(ع) در مجلس شورای ملّی آن زمان ذکر کرد.

ساير مطالب

10 آبان؛ آخرین مهلت تکمیل پرونده طرح اقدام ملی مسکن در یزد

جرایم اقتصادی در یزد 30 درصد افزایش یافت

آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو

تحریم و کرونا مانع رشد ارزش صادرات استان یزد نشد

حقوق پرستاران تأمین اجتماعی افزایش یافت

200 کامیون گوجه‌ فرنگی ایران از عراق برگشت خورد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 آبان 99

رشد 108 درصدی صدور پروانه کسب در یزد از ابتدای امسال

جزئیات طرح پرداخت یارانه 60 تا 120هزار تومانی

3300 پروانه کسب جدید در یزد صادر شد/ایجاد 8 هزار شغل جدید

قیمت نان در یزد بر سر دو راهی گرانی یا ثبات؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 مهر 99

مخالفت با افزایش دوباره کرایه‌ ها

رتبه نخست فروش دیتای تجاری به مخابرات منطقه یزد رسید

برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی در جهاددانشگاهی یزد

تامین زمین برای شهرک‌سازی در استان یزد تسهیل شد

آخرین قیمت‌ ها در بازار خودروهای داخلی و خارجی

کاهش 9.1 درصدی بارش‌های یزد نسبت به سال گذشته

رشد 17 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در استان یزد

دلایل گرانی گوجه فرنگی و پیاز

تهرانی‌ها منتظر برق رایگان باشند

کاهش 10میلیون تومانی قیمت‌ ها در بازار خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 مهر 99

بازار اجاره مسکن، کمی آرام گرفت

نجات از سقوط با طناب بیمه‌، اما کی؟

سقف انتقال وجه کارت به کارت چقدر است؟

رفع مشکل برق‌رسانی به معادن ابرکوه و خاتم

ریزش 10 تا 200میلیونی قیمت خودرو در بازار

همتی: 250 صادر کننده، 7 میلیارد دلار را بازنگرداندند

بیش از پنج هزار تن کود شیمیایی مورد نیاز گندمکاران یزد تامین شد

کدام کشور‌ها میلیارد‌ها دلار ایران را مسدود کرده‌ اند؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 28 مهر 99

گوشت مرغ 25 هزار تومانی یزد ارزان‌تر از متوسط کشوری است

واکنش رئیسی به سود وامِ خارج از عرف بانک‌ها

افزایش بیشتر از 15 درصدی اجاره‌بها در یزد ممنوع است

ییلاقات میانکوه مهریز جولانگاه زمین‌خواران

آغاز برداشت 700 تن انار از باغات خضرآباد در استان یزد

افزایش بیش از 15 درصدی اجاره بها در یزد ممنوع است

ریالِ ارزان و هجوم عراقی‌ ها به بازار ایران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 مهر 99

آغاز کشت پاییزه گندم در 9000 هکتار عرصه‌های زراعی یزد

گوجه‌فرنگی در یزد کمیاب شد

رئیس اتحادیه مرغداران یزد: مدیریت نادرست سبب پر کشیدن قیمت مرغ شد

رییس اتحادیه نانوایان یزد: مطالبه کارگران نباید بر قیمت نان اثر بگذارد

کلینیک استاندارد در یزد راه‌اندازی می‌شود

ارزش سهام عدالت افزایش یافت

آخرین قیمت‌ ها در بازار خودرو

هر کیلو گوشت مرغ 30 هزار تومان

گذر از 7 خان تأمین مواد اولیه تولید در کشور

نرخ واقعی هر کیلو تخم‌ مرغ بالای 15 هزار تومان است

امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام صادرکنندگان برگزیده یزد است

گمانه‌ زنی‌ ها درباره کاهش بی‌ سابقه قیمت دلار

مسکن ملی، متری 2.7میلیون تومان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 مهر 99

قیمت مرغ به مرز 26 هزار تومان رسید

استرداد مجرم بزرگ اقتصادی از اروپا به کشور

آب پاکی رئیس بانک مرکزی روی تنش بازار ارز

گلایه فعالان اقتصادی و نمایندگان یزد از سودهای بانکی

رانت و انحصار قیمت‌ها محصول سیاست‌های اشتباه

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 مهر 99

اجرای طرحی با همکاری دولت و مجلس برای تحول در نظام اقتصادی کشور

قیمت‌گذار جدید خودرو مشخص شد

افزایش قیمت پیاز و گوجه‌فرنگی در بازار یزد

تعیین ماهیت 90000 تن مشتقات نفتی در استاندارد یزد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 مهر 99

دمای صبحگاهی یزد تک‌رقمی شد/نوسانات جزئی آسمان یزد تا هفته آتی

اقتصاد صنعت اسب با توسعه صادرات شتاب می‌گیرد

نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن

در شرایط سخت کنونی نباید افزایش قیمت بلیت هواپیما اعمال شود

گوشت قرمز گران شد

کمبودی در زمینه تامین گاز مایع در یزد نداریم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 مهر 99

اجرای طرح ویژه کرونا در یزد تا پایان سال

روزشمار وقف فرصتی برای تبیین دغدغه‌های وقف با ابزار رسانه

42 میلیارد ریال در شبکه توزیع برق ابرکوه هزینه شد

تخم‌مرغ شانه‌ای 10هزار تومان ارزان شد

استاندارد و انجمن شن و ماسه در یزد تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند

90 میلیارد ریال صرف توسعه مخابرات مهریز شد

تبدیل واحدهای تولیدی راکد به زمین‌های مسکونی در تفت، تخلف است

قیمت پراید به 160میلیون تومان رسید

مرغ 17 هزار تومانی در یزد بازار ندارد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 مهر 99

پوشش تلفن ثابت روستای بهادران مهریز تا سال آینده

برداشت پسته در بافق 25 درصد افزایش یافت

قیمت‌های جدید بلیت هواپیما لغو شد

کشف 61 میلیارد ریال دستگاه ارز دیجیتال در یزد

جولان قیمت‌های نجومی در بازار خودرو

پیش‌بینی برداشت بیش از 12000 تن انار از باغات ابرکوه

اعطای 430 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد یزد

اجرای نرخ مصوب توسط متصدیان ترمینال‌های فرآوری پسته

پرداخت تسهیلات برای اشتغال 1181 مددجوی کمیته امداد یزد

افزایش 42درصدی هزینه اجاره خانه

مصرف گاز در کشور افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 مهر 99

شوک دوباره به صنعت گردشگری، اینبار از آسمان!

هشدار به خریداران طلای آب شده

یارانه نقدی مهر ماه، فردا واریز می‌شود

ییلاق‌نشینان یزد وسایل گرمایشی خود را روشن کنند

واحدهای صنفی مهریز سه میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

تنها 8 درصد روستاهای یزد فاقد گاز هستند/ گازرسانی به 18 روستا تا قبل از زمستان