خبر یزد

آخرين مطالب

اقتصادي

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۸ مهر ۹۹

خبر یزد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۹۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان است.

تجمع مقابل وزارت صنعت در پی گرانی مرغ

خبر یزد - امروز برخی از مراغدان و گوشت‌داران در اعتراض به گرانی بی سر و سامان مرغ و تخم مرغ مقابل وزارت صنعت و معدن و تجارت تجمع کردند

حیوانات خانگی ابرکوه رایگان واکسینه می‌شوند

خبر یزد - ایسنا/یزد سرپرست شبکه دامپزشکی ابرکوه گفت: طرح واکسیناسیون هاری حیوانات خانگی با هدف پیشگیری از شیوع بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان به صورت رایگان در دامپزشکی ابرکوه انجام می‌شود.

زمین ۷۲ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در بافق تحویل شد

خبر یزد - یزد - معاون عمرانی فرمانداری بافق گفت:در اجرای مرحله اول واگذاری طرح اقدام ملی مسکن، زمین ۷۲ نفر از متقاضیان این شهرستان به قید قرعه مشخص و تحویل شد و هیچگونه محدودیتی هم برای واگذاری اراضی به واجدان شرایط وجود ندارد.

آزمون استخدامی جذب نیروی جهت تامین اجتماعی برگزار می شود

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی یزد از برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: ثبت نام این آزمون از روز پنجشنبه سوم مهرماه در سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

تولید ذرت علوفه‌ای در ابرکوه ۳۰ درصد کاهش یافت

خبر یزد - یزد - مسوول تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: با پایان فصل برداشت ذرت علوفه‌ای از ۴۰ هکتار اراضی در سال جاری سه هزار تن این محصول برداشت شد که این میزان تولید نسبت به سال ۱۳۹۸، ۳۰ درصد کاهش دارد.

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال آینده

خبر یزد - براساس آنچه دولت در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی کرده، میزان افزایش حقوق کارکنان به طور متوسط ۲۵ درصد لحاظ شده است.

جلوگیری از متروکه شدن یک روستای زرتشتی‌نشین یزد با گردشگری

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد از پیشرو بودن دهیاری مبارکه در فعالیت‌های گردشگری خبر داد و نسبت به ترویج سفرهای مسئولانه با پذیرفتن مسئولیت دوجانبه سفر تاکید کرد.

طرح تامین کالای اساسی؛ ماهانه ۱۲۰هزار تومان

خبر یزد - سخنگوی کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس گفت: در صورت تصویب طرح الزام دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالا‌های اساسی ۲۰ میلیون نفر ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان و ۴۰ میلیون نفر نیز ماهیانه ۶۰ هزار تومان به صورت بن کالایی دریافت خواهند کرد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۷ مهر ۹۹

خبر یزد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۶۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۹ هزار و ۵۰ تومان است.

صادرات گوشت مرغ یزد متوقف شد

خبر یزد - ایسنا / رئیس اتحادیه مرغداران یزد از کمبود نهاده‌ها و توقف صادرات گوشت مرغ مازاد یزد به دیگر استان‌ها خبر داد و گفت: ...

شهرک مبل و چوب در یزد احداث می‌شود

خبر یزد - صدا و سیما / سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: با تصویب شورای اسلامی شهر یزد، شهرک مبل و چوب در فضایی به مساحت ۵٠ هکتار ...

وعده ارزانی تخم‌ مرغ عملی نشد

خبر یزد - قیمت هر شانه تخم مرغ در تهران با کمی کاهش به ۳۱ تا ۳۵ هزار تومان رسیداما هنوز در مقایسه با قیمت مصوب ۲۶ هزار تومانی فاصله دارد

تعامل بانک‌ها با صنایع مسیر تولید را هموارتر می‌کند

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با تاکید بر نقش مهم بانک‌ها در مسیر رفع موانع تولید استان، بیان کرد: تعامل بانک‌ها با تولید کنندگان و صاحبان صنایع می تواند مسیر تولید را هموارتر کند.

افزایش راندمان آبیاری و تولید در سایه توسعه کشت گلخانه‌ای در استان یزد

خبر یزد - یزد - بهره‌مندی از طرح‌های نوین آبیاری و تغییر شیوه کشت سنتی با توسعه کشت گلخانه‌ای علاوه بر بهره‌وری درست از منابع آب، تداوم حیات کشاورزی را در استان یزد رقم زده است.

تولید محصولات کشاورزی در یزد ۱۰ درصد افزایش یافت

خبر یزد - یزد - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد با بیان اینکه در ۶ ماهه سال ۹۹ از ۱۲ هزار و ۱۱۵ هکتار اراضی زراعی زیرکشت گیاهان بهاره استان ، ۲۰۰ هزار تن محصول برداشت شده است، گفت: این مقدار تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش دارد .

سقف وام مسکن جوانان ۴۰۰میلیون تومان شد

خبر یزد - سقف تسهیلات قابل پرداخت از محل حساب پس‌انداز مسکن جوانان در تهران ۶۰ درصد افزایش یافت و به ۴۰۰ میلیون تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۶ مهر ۹۹

خبر یزد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۵۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان است.

سهم یزد از طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ۱۸۰۰ نفر است

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر مرکز مطالعات اجتماعی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی این طرح را الگویی نوین برای توسعه در این بخش خواند و گفت: سهم استان یزد از اشتغالزایی طرح توسعه مشاغل خانگی ۱۸۰۰ نفر است.

مشترکین خوش‌حساب آبفای یزد تجلیل شدند

خبر یزد - ایسنا/یزد اولین دوره‌ی اهدا جوایز طرح سپاس به مشترکین خوش‌حساب شرکت آبفای استان یزد که قبض خود را در مهلت تعیین شده پرداخت کردند، برگزار شد.

قیمت راناپلاس مشخص شد

خبر یزد - براساس دعوتنامه ارسالی ایران خودرو به مشتریان خودروی رانا پلاس با موعد تحویل مهر ۹۹ قیمت این خودرو مشخص شد

برنامه‌ای برای املاک موقوفه بافت‌های تاریخی نداریم

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان این که این سازمان برنامه‌ و طرحی برای بافت‌های موقوفه ملی و جهانی ندارد، می‌گوید: طرح‌های سرمایه‌گذاری در املاک بافت‌های جهانی و تاریخی مورد تایید میراث فرهنگی، برای سازمان اوقاف و بخش خصوصی به صرفه نیست.

آغاز توزیع تخم‌ مرغ با نرخ مصوب در کشور

خبر یزد - مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: دفاتر شرکت‌های پشتیبانی امور دام در کل کشور موظف شده اند، نسبت به هماهنگی برای خرید تخم مرغ از مرغداران با قیمت مصوب درب مرغداری و توزیع آن اقدام کنند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۵ مهر ۹۹

خبر یزد - هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۶۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۲میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است

خرید و فروش ارز مشروط شد

خبر یزد - بانک مرکزی اعلام کرد: ایجاد جو روانی نامطلوب و التهاب در بازار ارز جرم محسوب می شود و هرگونه خرید وفروش ارز باید در بانک ها وصرافی های مجاز ودر چارچوب مقررات اعلامی بانک مرکزی انجام شود

ماجرای بلیط ۶۴ میلیونی تهران - استانبول!

خبر یزد - مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه هم اکنون فروش بلیت‌های ترکیه به قیمت ۵۰ تا ۶۴ میلیون تومان در این شرایط طبیعی است

رویترز: افزایش بی‌ سابقه فروش نفت ایران

خبر یزد - سه ارزیابی بر اساس ردیابی نفتکش ها نشان داد که صادرات نفت ایران در ماه سپتامبر بر خلاف تحریم های ایالات متحده به شدت افزایش یافته و یک حلقه نجات برای ایران و نجات آن فراهم شده است

افزایش حقوق تا ۹۰ درصد شاغلان هم تراز

خبر یزد - بعد از مدت ها رایزنی و وعده هایی که در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشسته ها از مهر ماه امسال داده شده بود سرانجام با پیشنهاد مطرح شده از سوی هیات دولت موافقت شده و به زودی در رابطه با متناسب سازی حقوق بازنشسته ها تا ۹۰ درصد حقوق شاغلان هم تراز اقدام خواهد شد

۶۰ درصد لوازم آرایشی‌بهداشتی یزد تولید داخل است

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی و بهداشتی استان یزد با بیان این که ۶۰ درصد لوازم آرایشی‌بهداشتی مصرفی در یزد تولید داخل است، افزایش قیمت لوازم آرایشی در بازار را ناشی از اندک شدن کالاهای قاچاق ارزان قیمت ذکر کرد.

صادرات یزد به بیش از ۵۰ کشور دنیا

خبر یزد - ایسنا / رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: استان یزد در شش ماهه نخست امسال به بیش از ۵۰ کشور دنیا صادرات ...

صادرات یزد به بیش از ۵۰ کشور دنیا از ابتدای امسال

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به تفویض اختیار ثبت سفارش به استان‌ها از دی ماه ۹۷ تاکنون، اظهار کرد: در این مدت ۹ هزار و ۳۵۰ پرونده در استان ثبت سفارش شده که بیش از ۹۰ درصد آنها مربوط به مواد اولیه و ماشین آلات تولیدی است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۳ مهر ۹۹

خبر یزد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان است.

شناسایی ۷۷۱ تبعه غیرمجاز در واحدهای تولیدی یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به انجام بالغ بر چهار هزار مورد بازرسی مربوط به اتباع خارجی در استان طی سال گذشته، از شناسایی ۷۷۱ تبعه غیرمجاز در واحدهای تولیدی در این مدت و برخورد قاطع با کارفرمایان متخلف در به کارگماری اتباع غیرمجاز خبر داد.

صادرات سیگار تقریبا ۲ برابر شد

خبر یزد - جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که تولید سیگار در پنج ماهه اول امسال ۱۲.۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته، اما صادرات این محصول با افزایش ۱۸۴ درصدی مواجه بوده است.

همسان‌ سازی ۹۰ درصدی حقوق بازنشستگان

خبر یزد - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، گفت: حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در حد ۹۰ درصد شاغلین نیروهای مسلح از پایان مهرماه همسان سازی خواهدشد

گلابی از آمریکا و چین قاچاقی وارد ایران می‌ شود!

خبر یزد - رییس اتحادیه صادرکنندگان میوه و تره‌بار می‌گوید: واردات رسمی گلابی از آمریکا، آفریقا و چین را تکذیب می‌کنیم اما گلابی از این کشورهای مورد اشاره به طور قاچاق وارد کشور می‎‌شود

معامله دسترنج زمین‌های وقفی نه عرف است و نه قانونی

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برخی توقعات عوام فریبانه در حوزه وقف به خصوص در حوزه زمین‌های وقفی گلایه کرد و گفت: در هر تصمیم‌گیری باید مصلحت وقف رعایت شود.

معامله دسترنج زمین‌های وقفی نه شرعی است و نه قانونی

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برخی توقعات عوام فریبانه در حوزه وقف به خصوص در حوزه زمین‌های وقفی گلایه کرد و گفت: در هر تصمیم‌گیری باید مصلحت وقف رعایت شود.

ساير مطالب

تخم‌مرغ در صدر افزایش قیمت کالا‌ها

وزیر اقتصاد: برخی دنبال بُزخری سهام مردم هستند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 مهر 99

افزایش دما در اولین روزهای پاییزی یزد

گوشت گران نشده، مردم نمی‌خرند

گام به گام به خودکفایی ناوگان ریلی کشور نزدیک می‌شویم

خودرو یکساله چقدر گران شد؟

افزون بر یک میلیون تن کالا از یزد صادر شد

سهامداران عدالت برای معامله سهام در سامانه سجام ثبت نام کنند

رفع تصرف اراضی ملی بهاباد، آخرین سکانس تلاش‌های زمین‌خواران

تخم‌ مرغ ارزان چه زمان به بازار می‌ آید؟

قیمت تخم مرغ و ماسک در یزد اعلام شد

محکومیت بیش از 60 میلیاردی مشاورین املاک در یزد

275میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون به کشاورزان یزدی پرداخت شد

صادرات 129 میلیون دلار کالا از استان یزد در پنج ماهه امسال

پیش‌بینی 3500 فرصت شغلی با اجرای طرح‌های جهش تولید در استان یزد

نرخ جدید هر کیلو تخم‌ مرغ مشخص شد

عقب‌ نشینی شاخص بورس در آخرین روز تابستان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 مهر 99

خط فقر 10 میلیون تومان شد

فاصله 20 میلیونی قیمت پرواز‌ تهران - استانبول!

برداشت پسته در میبد 30 درصد افزایش یافت

افزایش کشفیات قاچاق در یزد/موادغذایی در صدر کالاهای قاچاق

جزئیات پرداخت وام به «بازنشستگان»

پرداخت 270 میلیارد ریال کمک معیشت به مددجویان کمیته امداد استان یزد

روند رو به زوال 20 ساله‌ی آبخوان‌های خاتم یزد

خرید گندم از کشاورزان ابرکوه 2.5 برابر شد

جزئیات طرح مجلس برای تنظیم بازار خودرو

شاخص کل بورس باز هم کاهشی شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 31 شهریور 99

تار ناکوک پودهای قالی اردکان

افزایش نجومی قیمت ملک در 5 سال

خدمات‌رسانی به مشترکان آب، برق و گاز روستاهای یزد بدون مراجعه به شهر

تفکیک آب شرب از سایر مصارف در اردکان

تولید شاخه گِرد آلیاژی صنعتی در بافق آغاز شد

10 هزار مترمکعبی به ذخائر آبی میبد افزوده می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 شهریور 99

بازار تخم‌ مرغ تا 3 روز آینده متعادل می‌ شود

دلیل افزایش قیمت مسکن از زبان وزیر راه

ثبت 31 میلیارد ریال تخلف در طرح ویژه نظارت بر اقلام اساسی در یزد

مدیرجهاد کشاورزی اردکان: صادرات پسته به تولید بهداشتی محصول بستگی دارد

گام موفق برق منطقه‌ای یزد در جهت خودکفائی ساخت قطعات کم‌یاب پست‌های برق

ثبت 335 اظهارنامه صادراتی و وارداتی در استاندارد یزد از ابتدای امسال

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی یزد : 23 هزار تن انگور در استان برداشت شد

زردآلوی ابرکوه در انتظار توسعه زیرساخت‌های صادرات

علت افزایش نرخ بلیت ترکیه مشخص شد

آسمان یزد صاف اما با نوسانات دمایی

جذب 669 نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان یزد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 شهریور 99

شهرستان‌های کمتر توسعه یافته در اولویت تسهیلات اشتغالزا هستند

سرمازدگی‌، برداشت بادام مهریز را نصف کرد

وقف مشارکتی برای ساخت 110 واحد مسکونی جوانان در یزد

سرمازدگی‌ برداشت بادام مهریز را نصف کرد

کرونا 35 درصد به تعداد کاربران اینترنت مخابرات یزد افزود

معاون مالی و اقتصادی شهرداری یزد عنوان کرد: تدوین برنامه استراتژیک 5 ساله شهرداری یزد

با وام مسکن، فقط می‌توان 7متر خانه خرید

دام‌های سبک عشایر ابرکوه واکسینه می‌شوند

سوق یافتن سرمایه‌های میلیاردی یزد به سمت کشاورزی نوین

قیمت مصوب تخم‌مرغ، شانه‌ای 26هزار تومان

نشان استاندارد تنها به اخذ مجوز کاربرد این علامت ختم نمی‌شود

گره‌گشایی از گلوگاه بارگیری شبکه ریلی کشور در چادرملوی استان یزد

حداقل اجاره برای خانه زیر 20متر در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 شهریور 99

هزینه سفره خانوار حداقل ماهی 2میلیون!

بازگشت شرط واریز وجه در زمان ثبت‌نام خودرو

روحانی، جهانگیری را مامور ساماندهی گرانی‌ ها کرد

4500 تن انگور در ابرکوه برداشت شد

شاخص رضایت بخش خصوصی یزد از دولت بالاتر از میانگین کشوری

جزئیات پرداخت یارانه کالایی به 60میلیون ایرانی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 26 شهریور 99

متقاضیان بیش از سه هزار طرح متاثر از کرونا در یزد وام دریافت کردند

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد: بهره برداران مراتع طرح های خود را ارایه کنند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 شهریور 99

در طرح خارج کردن دامداری‌ها از سطح شهر، تاکنون مجموعاً 109 دامداری تعطیل شده است

آغاز بکار نمایشگاه‌های صنعت و معدن و نهضت ساخت در یزد

130 میلیارد ریال فولاد احتکار شده در یزد کشف شد

محکومیت 82 هزار یورویی متخلف ارزی در یزد

راه‌اندازی سامانه‌ای برای تسهیل فرایند صدور پروانه ساختمان در ابرکوه

طرح پیش‌ فروش نفت به مردم لغو شد

آزمون آمادگی جسمانی استخدامی آتش‌نشانی یزد برگزار شد

جزئیات طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو

3 تصمیم بانک مرکزی برای مهار گرانی دلار

12.5 میلیارد ریال صرف اصلاح شبکه توزیع آب روستاهای ابرکوه شد

یزد نیازمند 36 پایگاه اورژانس جدید

برداشت بادام در مهریز به نصف کاهش یافت

بانک اطلاعات زمین‌خواران حرفه‌ای یزد تشکیل می‌شود

قیمت لاستیک چهاربرابر شد

ارسال پیامک به 1.5میلیون نفر دارای مسکن مازاد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 شهریور 99

بانک اطلاعات زمین‌خواران حرفه ای در یزد تشکیل می‌شود

تخم‌مرغ شانه‌ای 30هزار تومان شد!

خودرو گران شد، چرا مواد شوینده را گران نکنیم!

افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی یزد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 شهریور 99

یارانه نقدی، خوان هفتم برندگان قرعه‌ کشی خودرو!!

پیشنهادی برای خانه دار شدن کارگران

طرح همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه

طراح یزدی پوستر روز جهانی استاندارد تقدیر شد

اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت‌ ها کاذب است

محکومیت 75 میلیاردی مخابرات برای دریافت آبونمان از مشترکان یزدی