خبر یزد

آخرين مطالب

اقتصادي

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۹

خبر یزد - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۶۶ هزار و ۱۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۹۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۸۱۳ دلار معامله می‌شود

حداقل افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد

خبر یزد - مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباره میزان افزایش حقوق ناشی از همسان سازی گفت: برای حداقل بگیرها حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان و برای غیرحداقل بگیران بعضا تا ۸۰۰ هزار تومان هم افزایش خواهیم داشت که به تناسب سنوات خدمت و وصولی فعلی شان تعیین میشود

کرونا ۲ بال اقتصاد کشور در نظام عرضه و تقاضا را دچار اختلال کرد

خبر یزد - یزد- عضو کانون تفکر اقتصاد یزد و مدرس اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کرونا بر خلاف شوک‌های قبلی که بخشی از اقتصاد را دچار مشکل می‌کردند، همزمان به هر ۲ بال تعادل عمومی اقتصاد یعنی نظام عرضه کل و تقاضای کل حمله و این دو بخش را دچار اختلال کرد.

خانه‌نشنی ۱۲ هزار نفر از جامعه کارگری یزد در اثر کرونا

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به استفاده ۱۶ هزار نفر از جامعه تولید و خدمات استان از بیمه بیکاری در سال جاری، گفت: حدود ۱۲ هزار نفر از این افراد به طور مستقیم آسیب دیده ناشی از کرونا هستند.

خانه‌نشینی ۱۲ هزار نفر از جامعه کارگری یزد در اثر کرونا

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به استفاده ۱۶ هزار نفر از جامعه تولید و خدمات استان از بیمه بیکاری در سال جاری، گفت: حدود ۱۲ هزار نفر از این افراد به طور مستقیم آسیب دیده ناشی از کرونا هستند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۸

خبر یزد - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۷۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۱۱۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۹۵ دلار معامله می‌شود

کمیسیون بازرسی اتحادیه میوه و تره‌بار یزد راه‌اندازی شد

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از فعال سازی کمیسیون بازرسی اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار شهرستان یزد در راستای بررسی مسائل موجود با هدف ساماندهی صنف میوه و تره بار خبر داد.

ممنوعیت خام فروشی با افزایش ظرفیت تولید

خبر یزد - یزد ـ رئیس دادگستری شهرستان بافق گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر ممنوعیت خام فروشی باید با افزایش ظرفیت های موجود در تولید از خام فروشی جلوگیری کرد.

اجرای ۵۲۰ طرح عمرانی توسط شهرداری یزد در سال جاری

خبر یزد - ایسنا/یزد شهردار یزد با بیان این‌ که استفاده از منابع دولتی برای پیشبرد طرح‌های زیست محیطی و حمل و نقل عمومی یکی از مطالبات شهرداری یزد از مجموع مدیریت ارشد استان است، گفت: اجرای ۵۲۰ عنوان طرح عمرانی از جمله برنامه‌های شاخص شهرداری یزد برای امسال است.

کشتارگاه طیور شهرستان اشکذر یزد پلمب شد

خبر یزد - ایسنا/یزد یک واحد کشتارگاه طیور در شهرستان اشکذر بر اساس قوانین و دستورالعمل‌های سازمان دامپزشکی و به علت تکرار تخلفات بهداشتی و بی‌توجهی به توصیه بازرسین اداره دامپزشکی پلمب شد.

۲ میلیارد تومان وام به طرح اشتغالزایی تعاونی دهیاران بافق اختصاص یافت

خبر یزد - یزد - مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: ۲ میلیارد تومان تسهیلات به طرح اشتغالزایی شرکت تعاونی دهیاران بافق برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان اختصاص یافت.

کشت نشائی بادمجان در ابرکوه مصرف آب و زمان برداشت را کاهش داد

خبر یزد - یزد - مسوول تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: با اجرای کشت نشائی محصول بادمجان میزان مصرف آب را تا ۳۰ درصد و زمان برداشت محصول را یک ماه زودتر از موعد برداشت آن کاهش داد.

اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال به رسته نساجی و پوشاک توسط طرح ملی تکاپو در یزد

خبر یزد - مسئولین طرح ملی تکاپو مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال تا پایان سال جاری به رسته نساجی و پوشاک استان اختصاص داده و هدف، برنامه ریزی و اولویت طرح تکاپو در استان یزد در رسته نساجی دنبال شود.

محدودیت ۳۰۰ یورویی واردات گوشی لغو شد؟

خبر یزد - اخبار رسیده از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) به خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، حاکی از آن است که با دستور مدرس خیابانی -سرپرست وزارت صمت- واردات گوشی طبق روال گذشته ادامه خواهد یافت و محدودیت ۳۰۰ یورویی واردات گوشی، تا اطلاع ثانوی حذف شده و به زودی ابلاغ می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۷

خبر یزد - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۳۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۲۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۹ دلار معامله می‌شود

صنعت پوشاک؛ آخرین حلقه زنجیره قطب نساجی کشور

خبر یزد - ایسنا/یزد استان صنعتی یزد از دیرباز یکی از قطب‌های نساجی کشور نیز به شمار می‌آید و تلاش‌های زیادی از سوی مسئولان استان برای حفظ این جایگاه می‌شود ولی مسئولان طرح تکاپوی وزارت کار، رونق صنعت پوشاک در این استان را لازمه تکمیل چرخه صنعت نساجی یزد عنوان می‌کنند.

تخلفات ۵۸۰ میلیون ریالی نانوایی‌های یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تشکیل ۱۰۵ فقره پرونده تخلف در جریان بازدیدهای سه ماهه ابتدای امسال از نانوایی این استان به ارزش بالغ بر ۵۸۰ میلیون ریال خبر داد.

حضور موفق یزد در بازار اوراسیا در گرو تامین پایدار کالاست

خبر یزد - یزد - معاون امور اقتصادی استاندار یزد با بیان اینکه مشکلی برای صادرات محصول در بازار خارجی به خصوص کشورهای حوزه اوراسیا وجود ندارد، گفت: حضور موفق تولیدکنندگان استان در این بازار منوط به تامین پایدار کالاهای با کیفیت و مورد نیاز این بازار است.

یزد صاحب شهرک صنایع چوب می شود

خبر یزد - یزد صاحب شهرک صنایع چوب می شود محمد رضا دشتی :همدلی اتحادیه ها در زمینه سازی شهری آرام وایجادشهرکی تخصصی ستودنی است .

شبکه‌ای غیررسمی مشوق یزدی‌ها در ساخت و سازهای غیرمجاز است

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان این که در حال حاضر شبکه‌ای غیررسمی بین شهرداری و نظام مهندسی ایجاد شده که مشوق مردم در ساخت و سازهای غیرمجاز است، اظهار کرد: متصل شدن سامانه های این دو ارگان و ایجاد سامانه اطلاعاتی مشترک بین آنها، می تواند دست سودجویان را از صنعت ساختمان کوتاه کند.

اهتمام به نظام مکان‌یابی در ساخت و تجهیز مدارس

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد بر استقرار نظام مکان‌یابی مدارس تاکید کرد و خواستار توجه به تحولات جمعیتی و پراکنش فضاهای موجود و رعایت ضوابط و اصول فنی در ساخت و تجهیز مدارس شد.

طرح بخشودگی جرایم بانکی مشتریان بانک مسکن تمدید شد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر شعب بانک مسکن استان یزد با اشاره به اینکه با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا و ضرورت کاهش ترددهای غیرضروری شهروندان به شعب بانک‌ها، پیش از این نیز اجرای طرح میثاق تا پایان خرداد ۹۹ تمدید شده بود، گفت: با تصمیم کمیسیون عالی وصول مطالبات بانک مسکن، طرح میثاق برای بخشودگی جرایم بدهکاران این بانک تا پایان تیرماه تمدید شد.

رونق صنعت گوشت قرمز در بافق

خبر یزد - یزد - در چارچوب منویات مقام معظم رهبری و در اجرای تحقق شعار انتخابی( جهش تولید) سال ۱۳۹۹ ، تولید گوشت قرمز با اولویت و برنامه‌های عملیاتی مدیریت جهاد کشاورزی و با همکاری دامداران شهرستان بافق رو به افزایش است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۶

خبر یزد - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۴۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۳۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۶ دلار معامله می‌شود

دستگاه قضایی از احیای واحدهای تولیدی حمایت می کند

خبر یزد - یزد ـ رئیس دادگاه عمومی بخش عقدا گفت: توجه به نیاز و خواست تولیدکنندگان همچنین تعامل با تولیدکنندگان و احیای خطوط تولیدی متوقف شده، یکی از اصلی‌ترین ارکان تحقق جهش تولید است.

تولیدات فرش دستباف مددجویان یزدی کیفیت‌بخشی می‌شود

خبر یزد - یزد- تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین کمیته امداد و اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف روستایی استان یزد با محوریت استانداری به‌ منظور کیفیت‌بخشی به تولیدات فرش دستباف مددجویان و ارتقای توانمندی‌های شغلی قالیبافان تحت حمایت این نهاد منعقد شد.

واردات تلفن‌ همراه بالای ۳۰۰ یورو ممنوع شد

خبر یزد - سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل گفت:واردات گوشی با ارزش بالای ٣٠٠ یورو ممنوع شده که این نوع کالا تنها ۱۰ تا ١٥ درصد نیاز کشور را شامل می‌شود

انعقاد ۵۱۶ مورد قرارداد طرح کارورزی تا پایان سال گذشته در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به انعقاد ۵۱۶ مورد قرارداد طرح کارورزی تا پایان سال گذشته در این استان، گفت: مشوق‌های بیمه‌ای برای کارفرمایان و کارآفرینان در صورت جذب کارورز نیز در این طرح منظور شده که تاکنون در این رابطه ۱۳۵ نفر در استان شامل این مشوق‌ها شده‌اند.

افزایش مداوم قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری

خبر یزد - بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت انواع خودروهای داخلی طی یکی دو هفته اخیر بیش از ۲۰ درصد گران‌ شده و این روند علیرغم حضور مشتری و رسیدن سطح معاملات به صفر همچنان افزایشی است

برداشت انجیر کوهی در مهریز فقط با مجوز امکان‌پذیر است

خبر یزد - یزد- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز گفت: برداشت انجیرکوهی موجود در بخش مرکزی به عنوان محصول مرتعی و دارویی تنها با کسب مجوز لازم امکان‌پذیر است و بی‌توجهی به مقررات تخلف محسوب می‌شود.

صرفه‌جویی ۲۶ میلیون لیتری بنزین توسط یزدی‌ها

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد از افزایش مصرف گاز سی‌ان‌جی استان در سه ماهه اول سال جاری به مقدار افزون بر ۲۶ میلیون مترمکعب خبر داد و گفت: به همین مقدار در مصرف بنزین طی این مدت در استان صرفه‌جویی شده است.

تقویت همکاری‌های کمیته امداد و اتحادیه فرش دستباف روستایی یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین کمیته امداد و اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف روستایی استان یزد با محوریت استانداری به‌ منظور کیفیت‌بخشی به تولیدات فرش دستباف مددجویان و ارتقای توانمندی‌های شغلی قالیبافان تحت حمایت این نهاد منعقد شد.

اهتمام بیشتر تولیدکنندگان یزدی به مقوله استاندارد در سالجاری

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل استاندارد یزد با اشاره به کاهش محسوس ابطال پروانه‌ کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی در سه ماهه اول سال جاری، این آمار را بیانگر رشد شاخص‌های کیفی و اهتمام بیشتر تولیدکنندگان به مقوله استاندارد خواند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۵

خبر یزد - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۵ دلار معامله می‌شود

معادن برای تأمین آب در یزد نقش آفرینی کنند

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مشکل اصلی استان یزد بحث تأمین آب است گفت: معادن به عنوان سرمایه‌های استان باید در بحث تأمین آب مورد نیاز یزد نقش خود را ایفا کنند.

وزارت صنعت، خواستار افزایش قیمت خودرو شد

خبر یزد - مدیرکل دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صمت اعلام کرد: تأخیر در اعلام قیمت محصولات شرکت های خودروسازی برای فصل دوم امسال، فرآیند عملیات شرکتها را با اختلال مواجه کرده است و تأخیر در ارائه قیمت می تواند روند عرضه محصولات به بازار را تحت تاثیر قرار دهد

صادرات استان یزد ۲۹ برابر واردات

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل گمرک یزد با اشاره به این که صادرات استان یزد ۲۹ برابر واردات آن بوده است، گفت: پارسال در مجموع نزدیک به سه میلیون تن کالا به ارزش بیش از ۴۸ میلیارد ریال از استان به خارج از کشور صادر شد.

تشدید نظارت‌ بازرسان صمت بر بازار برنج، چای و حبوبات

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد از الزام به ثبت اطلاعات واحدهای توزیع کننده برنج، چای و حبوبات در سامانه جامع انبارها و اعلام موجودی کالا در سامانه اعلام موجودی کالا(سامک) خبر داد.

حمایت از تعاونی‌ها تلاش برای تحقق‌ اقتصاد مقاومتی در کشور است

خبر یزد - ایسنا/یزد نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که طبق برنامه ششم ۷۰ درصد شرکت‌ها باید تعاونی باشند و تاکنون این اتفاق تاکنون رخ نداده است گفت: حمایت از تعاونی‌ها در حقیقت ایجاد زیرساخت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور است.

تولید محصول جو در ابرکوه ۱۰ درصد افزایش یافت

خبر یزد - یزد - مسوول تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی ابرکوه با اشاره به پایان فصل برداشت جو ، گفت: با توجه به متوسط عملکرد ۳.۵ تن در هر هکتار، در سال ۹۹ ، ۲ هزار و ۲۷۵ تن محصول در این شهرستان برداشت شد که این میزان تولید نسبت به سال ۹۸ ، ۱۰ درصد افزایش دارد.

۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بین دهیاری‌های استان در حال توزیع است

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری یزد با اشاره به پرداخت تاکنون ۷۵ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح‌های تولیدی و اقتصادی روستاهای استان، از توزیع ۲۶۰ میلیارد ریال دیگر بین دهیاری‌های استان در این مورد خبر داد.

ساير مطالب

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/14

قیمت‌ های عجیب و غریب در بازار مسکن

چقدر با ونزوئلایی شدن فاصله داریم؟

شهرک مشاغل سنگ و صنایع مبل و چوب در یزد راه اندازی می شود

کمبود سوخت، تیغ کمباین‌ها را در یزد کند کرد

پنج پرونده تخلف لوازم خانگی در یزد تشکیل شد

ثبت اطلاعات واحدهای توزیع کننده برنج و حبوبات در یزد الزامی شد

24 تومان، سهم روزانه هر یزدی از صدقه

بهره‌برداری از پست سیار سریزد - مهریز همزمان با پیک بار امسال

احتمال اختصاص یارانه بنزین به خانوار‌ها

جهش گازرسانی و پایان عمر نفت و هیزم در روستاهای یزد

اهمیت مشارکت معادن در توسعه شهرستان مهریز

راه‌اندازی فروشگاهی با رویکرد شهدا و اقتصاد اسلامی در یزد

50 درصد تالارها ورشکسته مطلق شدند

افزایش 211 درصدی تخلفات بازار در استان یزد

تبدیل به احسن کردن زیرساخت‌های بلا استفاده از اهداف این دفتر است

تکمیل طرح‌های نیمه تمام شبکه تعاونی‌ها از مهمترین اهداف تعاون روستایی

بسیج اصناف یزد عرضه میوه با قیمت ارزان را آغاز کرد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/12

جزئیات جدید از تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/11

رسیدگی به 354 گزارش مردمی از تخلفات بازار در یزد

تمام ظرفیت یزد برای اجرای طرح مسکن ملی به کار گرفته شود

مسئولان رفع مشکلات اصناف را در اولویت‌ اجرایی قرار دهند

ورود شهرداری‌های استان یزد به مسکن استجاری

ایستگاه برداشت آب شحنه در یزد تعطیل شد

بررسی پیامدهای قاچاق کالا بر اقتصاد کشور

جهش تولید در صنایع میبد با رفع موانع قابل دستیابی است

1.5 میلیارد ریال وام به واحدهای صنفی ابرکوه پرداخت شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/10

تسهیل‌گری برای توسعه اقتصادی راهبرد جدی تعزیرات حکومتی است

راه‌اندازی مجموعه نمایشگاهی و فروشگاهی زیلو تا یک ماه آینده

فرزندان بازنشستگان وام 20میلیونی می‌ گیرند

سود سپرده‌ های بانکی مشمول مالیات می‌ شوند؟

85 درصد بازنشستگان زیر خط فقر زندگی می‌ کنند

آماده تامین زمین برای تمام یزدی‌های فاقد مسکن هستیم/14 درصد خانه‌های یزد خالی هستند

14 درصد خانه‌های یزد خالی هستند

جایگاه سوم یزد در شاخص توسعه یافتگی فاوا

نرخ فروش تخم‌مرغ تا پایان شهریور ماه امسال 11000 تومان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/09

جزئیات مصوبه مهم دولت برای حمایت از مستاجران

فرمانداری تهران: خبر اجاره پشت‌ بام‌ ها صحت ندارد

قیمت آپارتمان‌ های نقلی در تهران

114 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی یزد پرداخت می‌شود

رزمایش سراسری جهش تولید در یزد برگزار شد

صنایع میبد شیفت شب بانوان را حذف کنند

کرونا مصرف آب مهریزی‌ها را 40 درصد افزایش داد

آهنگ توسعه روستاهای بافق با احیا معادن متروکه

پایین‌ ترین رشد اقتصادی کشور رقم خورد

رونمایی از خودروی جدید ایران‌ خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/08

قیمت جدید انواع محصولات لبنی اعلام شد

هفته‌ای نسبتاً خنک اما همراه با گرد و غبار برای یزدی‌ها

توجه به مشاغل خانگی، کلید طلایی جهش تولید

راه‌اندازی دستگاه تصفیه فوق پیشرفته آب توسط سپاه‌الغدیر یزد در میبد

از سلطان مسکن هم رونمایی شد

خبر مهم مدیر عامل ایران خودرو برای خریداران

وام مسکن افزایش می‌ یابد؟

دستورات مهم روحانی به وزرا درباره ارز و مسکن

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/07

حذف جریمه‌ های خروج از طرح بعد از ساعت 14

چراغ سبز دولت برای ساخت آپارتمان‌ های 25 متری

انجام 3787 مورد بازرسی و نمونه‌برداری از واحدهای استان یزد در سالجاری

واجدین شرایط طرح ملی مسکن مدارک خود را در سامانه تکمیل کنند

نخستین تشکل صنفی زیلوبافان استان یزد راه‌اندازی شد

پیش‌نیازهای رونق سرمایه‌گذاری در یزد

معافیت مالیاتی واحدهای تولیدی و اصناف آسیب دیده از کرونا

قریب 20 هزار کارگاه کرونا زده‌ یزد مشمول دریافت تسهیلات

گلایه امام جمعه یزد از سهل انگاری ادارات در مدیریت مصرف انرژی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/05

قیمت هر شانه تخم‌ مرغ به 28 هزار تومان رسید

هزینه یک خانوار شهری در تهران چقدر است؟

قیمت لبنیات رسما افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/01/30

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/01/31

جزئیات پرداخت وام با مبلغ بالاتر به 4میلیون خانوار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/01

نرخ جدید سود بانکی تصویب شد

سقوط بی‌ سابقه قیمت نفت در بازار جهانی

بسته حمایتی ماه رمضان واریز شد

اطلاعیه بانک مرکزی درباره زمانِ واریز وام کرونا

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/02

وام یک میلیون تومانی واریز شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/03

زمان افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی تهران

چرا وام برخی خانوارها واریز نشد؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/06

نرخ رسمی انواع نان در ماه رمضان اعلام شد

آخرین مهلت ثبت‌ نام برای دریافت وام یک میلیونی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/07

چند درصد مردم تهران نیازمند کمک دولت هستند؟

هجوم مردم به طلا فروشی‌ ها برای فروش طلا

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/08

پرداخت حقوق از خرداد مشروط می‌ شود

آغاز پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/09

وام 50 میلیونی ازدواج فقط 18میلیون!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/10

دستور رئیس قوه‌ قضائیه برای بررسی دستمزد کارگران

زمان افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد