خبر یزد

آخرين مطالب

اقتصادي

بروکراسی پیچیده اداری سدی در برابر رونق تولید

خبر یزد - ایسنا/یزد کارآفرینان شهرستان ابرکوه یزد یکی از مشکلات سر راه تولید و اشتغال‌زایی را بروکراسی پیچیده اداری ذکر و عنوان می‌کنند: در حالی کارآفرینان در وضعیت کنونی اقتصاد نیازمند دلگرمی هستند که برخی مسئولین چوب لای چرخ آنان می‌گذارند.

مشکل بیکاری بدون حاکمیت خبرگان و ثبات سیاسی رفع نمی‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد سرپرست پژوهشکده مواد نوین سرامیکی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد با این که ایجاد اشتغال برای نظام تدبیر نیازمند حاکمیت خبرگان جامعه و ثبات سیاسی و اقتصادی برای ســرمایه‌گذاری داخلی و خارجی است، گفت: تا زمانی که هر دو عامل محقق نشود، مســئله ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکل بیکاری راه به جایی نخواهد برد.

یزدی‌ها بیش از 100 درصد منابع آب تجدیدپذیر خود را استفاده می‌کنند

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای یزد با اشاره به این که کشورهای دنیا کمتر از 40 درصد از منابع آب تجدیدپذیر خود را استفاده می‌کنند، گفت: ایران 85 درصد از این منابع را استفاده می کند و این درحالی است که استان یزد به دلیل نوع اقلیم و میزان بارش بیش از 100 درصد منابع آب تجدید پذیر را مورد استفاده قرار می‌دهد.

توسعه زیرساخت‌های کشاورزی روستاهای محروم از محل زکات

خبریزد- مدیرکل کمیته امداد استان یزد اعلام کرد: بخشی از زکات دریافتی مرتبط با طرح‌های عام‌المنفعه با مشارکت جهادکشاورزی و کمیته امداد برای فقرزدایی و کمک به توسعه زیرساخت‌های کشاورزی و اقتصاد روستاهای محروم هزینه می‌شود.

بذرپاشی 620 هکتار مراتع ابرکوه آغاز شد

خبریزد- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه گفت: بذرپاشی قیچ ، قلم ، درمنه و آنغوزه شیرین در اجرای طرح عملیات بیولوژیکی گیاهان مرتعی در 620 هکتار عرصه های علی‌آباد و غرب این شهرستان آغاز شد

اجرای آیین نامه اصلاحی نظام صنفی کشاورزی مدیریت قوی می‌خواهد

خبریزد- مدیر کل دفتر ساماندهی صنوف و تشکل‌های مردم نهاد سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران آیین‌نامه اصلاحی نظام صنفی کشاورزی را رویدادی مهمی برای بخش کشاورزی خواند و اجرای ان را نیازمند مدیریتی قوی و آگاه و مشارکت تمامی بخش‌های دولتی و غیر دولتی مرتبط دانست.

18 هزار تن پیاز در یزد برداشت شد

خبریزد- مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: در سال زراعی 99- 98 از 340 هکتار زمین‌های کشاورزی استان 18 هزار تن محصول پیاز برداشت و روانه بازار مصرف شد.

اجرای نهضت نهالکاری همگانی در 620 هکتار از اراضی طبیعی استان یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد از اجرای طرح سراسری نهضت نهالکاری همگانی برای ایران سرسبز در سطح 620 هکتار از اراضی طبیعی شهرستان های بافق و بهاباد خبر داد.

12 تن پیاز مرغوب زعفران در بافق توزیع شد

خبر یزد - یزد - مدیر جهاد کشاورزی بافق از افزایش هشت هکتار زمین زیرکشت زعفران امسال در این شهرستان خبرداد و گفت: در سال جاری ، 12 تن پیاز مرغوب این گیاه از خراسان رضوی تهیه شد و در اختیار علاقه مندان به کشت گیاهان کم آبخواه قرار گرفت.

هیچ پولی تاکنون برای جبران خسارت کسری سفره‌ها دریافت نکرده‌ایم

خبر یزد - ایسنا/یزد مشاور مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با اشاره به گذشت چهار سال از تصویب طرح جبران خسارت به سفره‌ها در شورای اقتصاد، اعلام کرد: تاکنون هیچ پولی برای جبران خسارت کسری سفره‌ها دریافت نکرده‌ایم.

احتمال رگبار پراکنده در ارتفاعات یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد افزایش ابر، رعد و برق و رگبار پراکنده در ارتفاعات این استان را پدیده غالب روزهای آتی ذکر کرد.

حمایت نظام مهندسی ساختمان یزد از تولیدکنندگان تاسیسات برقی استاندارد

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اشاره به لزوم استفاده از تجهیزات استاندارد در زمینه تاسیسات برقی ساختمان، گفت: در همین راستا از تولیدکنندگان تاسیسات برقی استاندارد به خصوص افرادی که در این زمینه در استان سرمایه‌گذاری کنند، حمایت می کنیم.

چند درصد یارانه‌بگیران،«حمایت معیشتی»دریافت نکردند؟

خبر یزد - آمار دریافت‌کنندگان حمایت معیشتی به تفکیک 31استان کشور نشان می‌دهد، در استان سیستان و بلوچستان 17.9درصد و در استان تهران 42.8درصد یارانه‌بگیران، در گروه «مشمولان حمایت معیشتی» قرار نگرفتند.

دولتی‌ها سعی نکنند توپ را به زمین مجلس بیندازند

خبر یزد - ایسنا/یزد نماینده مردم ارکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بخشی از مشکلات با تلاش بیشتر مدیریتی قابل حل است، گفت: دولتی‌ها در استان سعی نکنند توپ را به زمین مجلس بیندازند، بسیاری از مشکلات باید در قانون بودجه که توسط دولت در حال نهایی شدن است، دیده شود.

پیاز کار نمونه یزدی 152 تن محصول در هر هکتار برداشت کرد

خبر یزد - یزد – مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه با اشاره به اهمیت مصرف پیاز در سبد غذایی خانوارها گفت: در سال جاری « اکبر قاسم زاده» ساکن روستای « اِردی » بخش بهمن با برداشت 152 تن این محصول از هر هکتار به عنوان کشاورز نمونه استان یزد انتخاب شد که این مقدار 72 تن بیشتر از میانگین تولید شهرستان است.

نماینده مجلس: سرمایه‌گذاری در حوزه زعفران، ارزآوری و اشتغال را افزایش می‌دهد

خبر یزد - یزد - نماینده حوزه انتخابیه مهریز با بیان اینکه نوسان قیمت زعفران در سال‌های اخیر نشان می‌دهد نرخ طلای سرخ پیوسته رو به افزایش است گفت: سرمایه‌گذاری در این حوزه، ارزآوری و اشتغالزایی را افزایش می‌دهد.

مشکلات داخلی با توجه به اثرات تحریم‌های خارجی باید تحلیل شود

خبر یزد - یزد- استاندار یزد با تاکید بر مدیریت مصرف سوخت گفت: اصلاح قیمت بنزین تابعی از اثرات تحریم‌های خارجی است و تحلیل مشکلات داخلی بدون در نظر گرفتن اثرات عوامل خارجی منجر به راهکار مناسبی برای رفع مشکلات نمی‌شود.

مبارزه با قاچاق کالا باید شفاف و بدون ابهام انجام شود

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، با بیان این که از سازمان بازرسی درخواست داریم صفر تا 100 مسائلی ‌که مربوط به مبارزه با کالای قاچاق است را مورد ارزیابی قرار دهد، گفت: مدیریت استان ملزم به پاسخگویی شفاف و بدون ابهام در رابطه با مبارزه علیه قاچاق کالا است.

آیا گوجه فرنگی ارزان می‌شود؟

خبر یزد - رییس اتحادیه میادین میوه و تره‌بار یزد می‌گوید: افزایش قیمت قابل توجه گوجه‎فرنگی به افزایش نرخ بنزین ارتباطی ندارد و قیمت این محصول با شروع فصل برداشت و در صورت شروع نشدن صادرات آن، از هفته آینده کاهش خواهد یافت.

رشد 18 درصدی اعضای نظام صنفی کارهای کشاورزی استان یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل تعاون روستایی استان یزد با اشاره به عضویت بالغ بر 16 هزار و 500 نفر از بهره برداران بخش کشاورزی استان یزد در نظام صنفی کارهای کشاورزی طی هشت ماهه اول امسال، از رشد 18 درصدی این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

برداشت زعفران در بافق 15 درصد افزایش یافت

خبر یزد - یزد - کار برداشت زعفران در سطح 96 هکتار از زمین‌های زراعی شهرستان بافق با 15 درصد افزایش محصول نسبت به سال 97 پایان یافت.

یخ یزدی‌ها باز می‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد از افزایش سه تا پنج درجه‌ای دمای هوای استان در روزهای آتی پس از چند روز تقریباً یخبندان خبر داد.

ثبت 2 رکورد جدید در کارخانه‌های چادرملو

خبر یزد - یزد ـ مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو گفت: دو رکورد جدید در کارخانه های تولید شمش فولاد و آهن اسفنجی چادرملو ثبت شد.

تولید آهن اسفنجی در اردکان از مرز یک میلیون تن گذشت

خبر یزد - یزد - مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو اردکان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبانماه گذشته( هشت ماهه) میزان تولید آهن اسفنجی در واحد « مگامدول» احیای مستقیم این واحد به یک میلیون و 10 هزار تن رسید.

تولید ذرت علوفه‌ای در یزد با 10 درصد کاهش به 26 هزار تن رسید

خبر یزد - یزد - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: با پایان فصل برداشت ذرت علوفه‌ای در سال زراعی جاری ، 26 هزار تن این محصول در استان برداشت شد که این میزان تولید نسبت به پارسال 10 درصد کاهش دارد.

نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک در ابرکوه گشایش یافت

خبر یزد - یزد - همزمان با هفته جهانی کارآفرینی ( 27 آبان تا 3 آذر) یکشنبه شب با حضور امام جمعه ، معاونان فرمانداری و جمعی از مسئولان محلی ابرکوه ، نخستین نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کارهای خُرد در این شهر گشایش یافت.

بهره برداری از انرژی‌های تجدیدپذیر در میبد به صرفه است

خبر یزد - یزد - ایرنا - فرماندار میبد با ارائه گزارشی از سفر این هفته خود به تهران، گفت : با توجه به آمادگی سرمایه‌گذار مقرر شد نسبت به انجام فعالیت هایی با هدف بهره گیری از انرژی‌های تجدید پذیر در شهرستان که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است، اقدام شود.

دستور رییس‌جمهوری برای حل مشکل شرکت فولاد میبد یزد

خبر یزد - یزد- نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست کتبی خود از رییس جمهوری مبنی بر حل مشکلات شرکت فولاد میبد در سفر آبان ماه دکتر روحانی به استان یزد، گفت: با دستور شخص ریاست محترم جمهوری قرار شد مشکل شرکت فولاد میبد مورد رسیدگی قرار گیرد.

تولید سالانه سه هزار تن گوشت مرغ در بافق

خبر یزد - یزد - ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بافق گفت: به طور میانگین سالانه افزون بر 3 هزار و 200 تن گوشت مرغ در این شهرستان تولید می شود.

آسیب‌پذیرترین شهرهای یزد در هنگام قطع آب انتقالی کدامند؟

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای یزد از میبد و اردکان به عنوان آسیب‌پذیرترین شهرهای یزد در هنگام قطع آب انتقالی به دلیل کسری و کاهش کیفیت منابع آب زیرزمینی دشت یزد - اردکان یاد کرد.

شفافیت در برخورد با متخلفین بازار یک مطالبه عمومی است

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد با تاکید بر شفافیت در امور رسیدگی به مردم و همچنین برخورد با متخلفین بازار، خویشتن‌داری اصنافی که متاثر از افزایش قیمت بنزین هستند را تا آرامش شرایط کلی بازار و کشور خواستار شد.

کنترل آفت کرم گلوگاه انار در یزد با فناوری هسته‌ای

خبر یزد - ایسنا/یزد سرپرست پژوهشکده کشاورزی هسته‌ای پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای ایران از اجرای طرح کنترل آفت کرم گلوگاه انار و مگس مدیترانه در استان یزد با استفاده از علوم هسته‌ای از ابتدای سال آینده به صورت پایلوت خبر داد.

بارندگی اخیر شهر یزد بی‌سابقه بود

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد بارش 31.4میلی‌لیتری اخیر شهر یزد را طی 40 سال اخیر بی‌سابقه خواند.

اینترنت سیار در یزد چه زمانی برقرار می‌شود؟

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد با اشاره به اتصال اینترنت برای 152 هزار و 200 مشترک ثابت در این استان، در مورد زمان اتصال مجدد اینترنت تلفن‌های سیار گفت: منتظر صدور مجوز هستیم.

برداشت زیتون در مهریز افزایش 20 درصدی داشت

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون زارعت و باغبانی جهاد کشاورزی مهریز با اشاره به برداشت افزون بر 100 تن محصول زیتون از باغات این شهرستان، از افزایش قریب 20 درصدی تولید این محصول در سال جاری خبر داد.

موفقیت دامپزشکی ابرکوه در کاهش تب مالت

خبر یزد - ایسنا/یزد شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه امسال در حالی که اغلب مناطق استان یزد با شیوع بیماری تب مالت مواجه هستند، کاهش 70 درصدی ابتلا به تب مالت را در این شهرستان رقم زده است.

سرویس‌های مدارس یزد سوخت پایه‌ می‌گیرند

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از در نظر گرفتن سوخت پایه‌ای برای سرویس‌های مدرسه دارای تاییدیه سازمان و شرکت‌های حمل و نقل مدارس در یزد خبر داد.

کاهش 30 درصدی روان‌آب‌های یزد در اثر تغییر اقلیم

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به این که خشک‌سالی، سیل و به طور کلی تغییر اقلیم در جهان اتفاق افتاده است و اکنون بازتاب منطقه‌ای آن را شاهد هستیم، گفت: تغییر اقلیم منجر به کاهش 30 درصدی روان‌آب‌ها در استان یزد شده است.

قصه ناتمام 24 ساله‌ی شبکه فاضلاب یک شهر کم‌آب

خبر یزد - ایسنا/یزد شرکت آب و فاضلاب شهری یزد طی 24 سال گذشته تاکنون تنها 155 هزار نفر از مشترکان تحت پوشش خود را از خدمات شبکه فاضلاب بهره‌مند ساخته است.

هیچ بهانه‌ای برای تاخیر در اجرای خط دوم انتقال آب به یزد قابل قبول نیست

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره به مصوبه طرح‌های انتقال آب به یزد، گفت: با تصویب مراجع ذیربط، هیچ بهانه‌ای برای تاخیر در اجرای این طرح باقی نمی‌ماند و باید اقدامات مربوط به تامین مالی و اجرای طرح، هر چه سریع‌تر انجام شود.

گوشت مرغ فراوری شده را تنها از مراکز مجاز تهیه کنید

خبر یزد - ایسنا/یزد مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد با بیان این که گوشت مرغ فراوری شده یکی از اقلام پرمصرف خانواده‌ها به ویژه در ایام تعطیلات است، تاکید کرد: مردم به منظور اطمینان از حفظ سلامت خود کلیه فراورده‌های خام دامی از جمله گوشت مرغ فراوری شده را تنها از مراکز مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند.

تردد در تمام راه‌های مواصلاتی یزد برقرار است

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با اشاره به آماده‌باش اکیپ‌های راهداری در تمام شهرستان‌های این استان با توجه به شرایط خاص بارشی، اظهار کرد: تاکنون هیچ مشکلی از راه‌های مواصلاتی استان گزارش نشده و تردد در تمام مسیرها برقرار است.

بذرپاشی آنغوزه شیرین در 1420 هکتار مراتع تفت

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت در استان یزد از اجرای عملیات بذرپاشی آنغوزه شیرین در سطح 1420 هکتار از مراتع این شهرستان خبر داد.

ساير مطالب

تولید8500 تن طلای سبز در اردکان

جشنواره زردک خرانق دو ساله می‌شود

8500 تن طلای سبز در اردکان تولید شد

رونق کشت زعفران و گل‌محمدی در خاتم

اختلاف دیرینه میان بانک مرکزی و مرکز آمار ایران بر سر نرخ‌ تورم

درآمدهای عمومی یزد 71 درصد افزایش یافت

30 هکتار از اراضی خاتم به کشت زعفران و گل محمدی اختصاص یافت

400 خانه موقوفه یزد در انتظار سرمایه‌گذار/بخش خصوصی مشارکت کند

حـفر چـاه های جـذبی تـلاشی بـرای کنترل روان آب های سطحی

پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام اردکان تکمیل می‌شود

توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در یزد کم آب؛ تهدید یا فرصت؟

گوشت در یزد ارزان شد

مهمترین ملاک‌ واگذاری اراضی به طرح‌ها از نگاه استاندار یزد

انار تفت را از دست ندهید

ورود مهندسان جوان به صنعت ساختمان استان یزد

تولید روزانه 450 تن شیر مازاد بر مصرف استان در یزد

تامین 58 میلیون مترمکعب آب شرب افزون بر یک میلیون یزدی

اتکا به واردات در حوزه صنعتی تهدیدی برای استقلال کشور است

19 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان بهزیستی مهریز پرداخت شد

888 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان میبدی پرداخت شد

بافق، اندک اندک از بن‌بست خارج می‌شود

امسال856 موقوفه در استان یزد سنددار شدند

لزوم تبیین اهمیت و کارایی وقف برای عموم مردم کشور

25 سال زندان برای هفت مسئول در مازندران

ترنم باران مهمان امروز یزدی‌ها

صادرات 8000 تن طلای سبز مهریز به سایر کشورها

کاهش نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با حمایت از شرکت‌های فناور

قیمت گوشت گوسفند در یزد کاهش یافت

بارندگی‌های این هفته یزد جزئی است

افزایش 20 درصدی قیمت سیب‌زمینی و پیاز در یزد

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، درآمد عشایر را افزایش می‌دهد

سر باز زدن 79 درصد از پزشکان یزدی از نصب کارتخوان

انهدام باند سازمان‌یافته‌ قاچاق سوخت در مرکز کشور

سرمایه‌گذاران حوزه فرهنگی، پروانه تجاری و مسکونی رایگان می‌گیرند

زنگ خطر برای 2 دشت‌ ممنوعه کشور در یزد

استقرار قطب تولید کاشی و سرامیک کشور در استانی کم‌آب

توانمندسازی صنایع کوچک و متوسط در سال رونق تولید

راندمان آبیاری نوین در بافق به 85 درصد رسید

اجرای طرح‌های بدون پشتوانه بافت تاریخی میبد را دچار بحران می‌کند

انتشار مستندات ارزیابی عملکرد دستگاه‎های یزد برای اولین بار

تدوین استاندارد فرآورده‎های کنجدی ضرورت دارد

زنگ جیره‎بندی آب در بهاباد یزد به صدا درآمد

طرح شیرین‎سازی و انتقال آب از دریای عمان به یزد در انتظار سرمایه‎گذار

علت تعویق ورود بزهای مورسیای اسپانیا به میبد چیست؟

صادرات یزد 111 درصد رشد کرد

صندوق حمایت توسعه بخش کشاورزی بافق آغاز به کار کرد

حبس تعزیزی یک قصاب متخلف در استان یزد

ابطال و مسدودی 467 کارت هوشمند سوخت غیرمجاز در یزد

خرید توافقی انار باغداران یزدی آغاز شد

سالانه 285 هزار تن شیر در استان یزد تولید می شود

ایجاد 526 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد یزد

اجرای طرح رتبه‌بندی کشتارگاه‌های صنعتی طیور در استان یزد

اعطای تسهیلات آنی با نرخ 1% توسط بانک مسکن

برداشت بادام درختی در مهریز 80 درصد کاهش یافت

لزوم اصلاح فرایند امور مربوط به مشاغل سخت و زیان‌آور

توسعه 1250 تنی ظرفیت انبارهای شبکه تعاون روستایی یزد

حرکت شتابان پرورش گوسفند رومانف در خرانق اردکان

رومانف به اردکان رسید

حیات روستاهای اطراف بیابان‌های یزد وابسته به اشتغال است

گرانی نان در یزد تکذیب شد

آیا استقلال بودجه‎ای به نفع استان یزد است؟

ثبات قیمت‎ها در بازار میوه یزد

85 درصد پسته بافق برداشت شد

افزایش تولید گندله آهن در مجتمع گندله سازی اردکان

دولت ، 40 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان ابرکوه پرداخت کرد

آموزش و اشتغال نیاز اصلی نابینایان است

نجات آب‎های زیرزمینی یزد با واگذاری مدیریت آنها به مردم

فاصله 1200کیلومتری بین تاکستان و بسته‌بندی کشمش

توزیع بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان یزدی

برداشت گردو در مهریز 20 درصد کاهش یافت

ایجاد فروچاله‎هایی به عمق 200 متر در دشت ابرکوه

فعلاً در یزد خبری از باران نیست

افزون بر 2 تن فراورده دامی ناسالم در بافق معدوم شد

تقویت شتاب‎دهنده‏‌ها و استارتاپ‏‌ها برای مقابله با تحریم‏‌ها در یزد

کارکنان استاندارد در بازرسی‎هایشان تیزبین و حساس باشند

برداشت 48 هزار تن طلای سبز در خاتم

تولید آهن‌اسفنجی در کشور، سالانه 1.5 میلیون تن افزایش می‌یابد

واحد مگامدول احیای مستقیم چادرملو افتتاح می‌شود

اصلاح امور در ساخت و ساز شهری مستلزم تعامل بین دستگاهی است

171 میلیارد تومان صرف اجرای طرح‌های اشتغال روستایی یزد شد

ساخت جاده گزوئیه بافق پس از 40 سال انتظار، به تاریخ سپرده شد

141 تن فرآورده دام و طیور غیرقابل مصرف در استان یزد معدوم شد

برخی‌ها اعتقادی به اختصاص بودجه برای مسائل فرهنگی ندارند

300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در یزد پرداخت شد

ایجاد اشتغال پایدار اولویت اجرایی مدیریت استان است

صرفه‌جویی 51 میلیون لیتر بنزین در یزد

هیچ رانتی نباید موجب کم توجهی به وصول مطالبات بانکی شود

کاهش سرعت افت شدید آب‌های زیرزمینی در یزد

اختصاص 6 میلیارد ریال برای طرحهای کشاورزی منطقه کوشک و سبزدشت بافق

250 کیلومتر شبکه گازرسانی در بافق اجرا شد

اهتمام به خرده‎فرهنگ‎ها؛ راهگشای بازاریابی صنایع دستی ایران

85 درصد روستاهای بافق به شبکه گاز متصل شدند

یکهزار و 529 سند مالکیت روستایی در یزد صادر شد

حذف مرغ سبز از بازار یزد از ابتدای آبان‌ماه

هر رودخانه فاقد جریان آب، متروکه نیست

برای 76 مددجوی کمیته امداد یزد، کاریابی شد

افزایش 20 درصدی برداشت انجیر در مهریز استان یزد

زمینه اشتغال افزون بر چهار هزار جویای‌کار در یزد فراهم شد

علت گرانی خیار در قطب‌ تولید گلخانه‌ای این محصول چیست؟

افتتاح اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزد

ایجاد آزمایشگاه مرجع در قطب صنعت کاشی کشور

افزون بر 22 میلیون تن بار با ناوگان ریلی یزد جا به جا شد

تخلیه و بارگیری 9 میلیون تن بار در راه آهن یزد

حمل بار در راه آهن یزد 46 درصد افزایش یافت

ضعف نظارت بر قیمت‌ها عامل کاهش رونق بازار

طراوت هوای کویری یزد با اولین بارش‌ پاییزی

رشد 18 درصدی تعاون روستایی یزد در ارزیابی‎های کشوری

سرقت پسته، دهان‌باز و زبان‌بسته

تخلفات 4 میلیارد تومانی صنوف یزد در تابستان

برداشت انجیر در مهریز با 20 درصد افزایش پایان یافت

لزوم توانمندسازی گردشگری ایران در برابر نابسامانی‌های داخلی و خارجی

پلان مدیریت ثبت جهانی ملاک مناسبی برای رونق گردشگری یزد است

لزوم تطبیق ارائه دروس دانشگاهی با نیاز حوزه گردشگری کشور

دانشگاه، طرح جامع توسعه گردشگری یزد را تدوین کند

توسعه گردشگری یزد مستلزم ارتقای ساختار اداری است

افزایش سقف تسهیلات پس‌انداز مسکن جوانان

پروازهای فوق‌العاده در مسیر یزد به نجف برقرار شد

افزایش بهره‌وری از آب، تولید پسته استان یزد را تا 50 درصد افزایش داد

بازپرسی که تلگرام را فیلتر کرد، بازداشت شد

هشدارهای زیست‏‌محیطی یک مسئول در مورد منابع آب شرب بافق و بهاباد در یزد

9 هکتار از مزارع میبد زیرکشت زعفران رفت

درخشش معاونت فنی راهداری یزد در شاخص‌های کشوری

جذب 220 میلیارد ریال تسهیلات تعاون روستایی در یزد

مهارت فروش و برندینگ دو بال رونق توسعه اقتصادی است

پرداخت 198 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی به مددجویان یزدی

کمک چهار میلیارد و 900 میلیون ریالی مردم یزد به نیازمندان

درآمد 30 درصد یزدی‌ها زیر 2 میلیون تومان است

حمایت قضایی دادگستری یزد از طرح‌های توانمندسازی جامعه روستایی

افزایش 2 برابری برداشت پسته در میبد یزد

اختصاص 2500 میلیارد تومان به توسعه بوم‌گردی‏‌ها در کشور

نرخ بیکاری یزد بالاتر از میانگین ملی/ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی اشتغال و بیکاری یزد

تلاش برای رفع ضعف تبلیغ گردشگری یزد/گردشگری فرصت نامحدود کاهش نرخ بیکاری در یزد

تهیه و توزیع 2000 بسته نوشت‏‌افزار در مناطق محروم استان یزد

بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان را مخفی نکنید

تسهیلات گمرک برای خروج موقت وسیله نقلیه در اربعین حسینی

پیش‌‏بینی برداشت 20 هزار تن انار از باغات میبد

مدیر عامل آب منطقه‌ای یزد تاکید کرد؛ لزوم حفظ ارزش و امنیت غذایی به قیمت بقای منابع آبی

مشکل آب شرب روستاهای بهادران برطرف می‏‌شود

عشایر برای عبور از خاتم با دامپزشکی هماهنگ کنند

«پچینه»؛ فرهنگ کشاورزان اردکانی در فصل برداشت پسته

معدوم‌سازی 20 تن دل و جگر غیرقابل مصرف مرغ در یزد

برپایی هیجدهمین نمایشگاه مصالح ساختمانی در یزد

فرماندار مهریز خبر داد؛ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به کارآفرینان روستایی

برگزاری نشست توجیهی اسناد تهاتر با حضور نمایندگان بانک‌های یزد

یزد پایلوت کشوری در طرح نیروگاه‌های خورشیدی شود

نرخ بیکاری در یزد طی دو سال آینده تک رقمی می‌شود

لزوم واگذاری سهمیه تعادل بخشی به استان

با حضور وزیر نیرو ؛ 5 سامانه نوین گندزدایی آب در یزد افتتاح شد

عملیات ساخت مخزن 15 هزار متر مکعبی آب در یزد آغاز شد

وزیر نیرو نیروگاه خورشیدی مهریز را افتتاح کرد