خبر یزد

آخرين مطالب

علمي

اجرای طرح گروه مدیران همیار در مدارس ابتدایی یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون آموزش ابتدایی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان یزد از اجرای طرح گروه مدیران همیار به منظور افزایش کیفی و کمی خدمات آموزشی،‌ تربیتی و فرهنگی در مدارس دوره ابتدایی استان خبر داد.

نقش فیلم‌سازان در کاهش آسیب‌های اجتماعی

خبر یزد - ایسنا/یزد دهمین نشست گام از سلسله گفت‌وگوهای اجتماع محور با موضوع «نقش هنرمندان و فیلم‌سازان در کاهش آسیب‌های اجتماعی» با حضور جمعی از فیلم سازان،‌ عکاسان و مستندسازان و طنزپرداز در سازمان جهاددانشگاهی استان یزد برگزار شد.

برگزاری مسابقه «کوچه‌های آشتی کنون» در یزد

خبر یزد - رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری مسابقه تلویزیونی محله محور کوچه‌های آشتی کنون با مشارکت صدا و سیمای مرکز یزد خبر داد.

دانشگاه آزاد اسلامی، پرچمدار امور فرهنگی مراکز دانشگاهی است

خبر یزد - یزد- مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: اگر مباحث فرهنگی از دانشگاه‌های ما حذف شود در پی آن بی‌محتوایی و بی‌انگیزگی رخ خواهد داد و هم‌اکنون این دانشگاه ، پرچمدار انجام امور فرهنگی در بین دانشگاه‌های کشور است.

افتتاح مدرسه خیری «حاج محمد طیب» در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد دبیرستان خیری پسرانه دوره اول «حاج محمد طیب» با حضور مسئولان ارشد استان و شهرستان در ناحیه دو یزد افتتاح شد.

لزوم تاسیس رشته‌های دانشگاهی متناسب با نیاز بازار کار

خبر یزد - ایسنا/یزد فرماندار مهریز بر تاسیس رشته‌های جدید در مراکز آموزش عالی منطقه بر حسب نیاز جامعه و در راستای حل مسائل، مشکلات مردم، ایجاد و رونق تولید و اشتغال در بازار کار تاکید کرد.

لزوم تشکیل کمیته گفتمان اقتصاد شرکت‌های دانش‌بنیان در مدارس

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره به نقش شورای آموزش و پرورش در توسعه همه جانبه استان، گفت: کمیته گفتمان اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان در حوزه آموزش و پرورش در مدارس استان یزد تشکیل شود.

افزایش طول عمر قطعات مصرفی نیروگاه برق در اولویت همکاری‎ با مدیریت تولید یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس پژوهشکده مواد نوین سرامیکی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد اولویت همکاری این پژوهشکده با شرکت برق را کاهش خوردگی و افزایش طول عمر قطعات مصرفی در نیروگاه‌ها اعلام کرد.

صدور 3658 فقره گواهینامه تربیت کادر متخصص قرآن در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: از زمان شروع دوره‌های تربیت کادر متخصص تاکنون 3658 فقره گواهینامه در رشته‌های مختلف صادر و به منتخبان دوره اعطا شد.

برگزاری طرح ملی کمند در دانشگاه یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد طرح ملی کمند(رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان) دختر برای اولین بار در 10 دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه یزد برگزار می‌شود.

یزد می‌تواند با تحول در نظام نوآوری حامی نخبگان باشد

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار با تأکید بر تسریع در تدوین طرح برنامه عملیاتی تحول در نظام نوآوری استان، گفت: با تحقق این مهم یزد می‌تواند شهری امن برای زیستن با شاخص‌های بالای فرهنگی و اجتماعی و حامی نخبگان باشد.

توصیه‌های طب سنتی برای فصول سرد

خبر یزد - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد و متخصص طب سنتی ایرانی در مورد نحوه تغذیه، خواب و ورزش در فصول سرد سال مانند زمستان چند توصیه کرد.

دستگیری مامای یزدی به دلیل سقط جنایی جنین

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از دستگیری و تعطیلی واحد درمانی یک ماما در این استان نه به دلیل قصور و تخلف پزشکی بلکه به دلیل جٌرم سقط جنایی جنین خبر داد.

عرضه نسل جدید کیوآرکدها توسط نخبگان یزدی

خبر یزد - ایسنا/یزد بیش از نیمی از افراد در حال حاضر گوشی‌های هوشمند دارند که این تعداد به صورت روزانه در حال رشد است، کد کیوآر این پتانسیل را دارد که تنها با یک اسکن از راه دور، تأثیر عمده‌ای بر تبلیغات، بازاریابی و خدمات به مشتریان داشته باشد و حجم اطلاعات مشخصی از محصول را به سادگی به دست مشتریان برساند و اکنون یک شرکت فناور در پارک علم و فناوری یزد نسل جدیدی از این کیوآرکدها را عرضه کرده است.

کلان‌شهر شدن فرصتی برای کلان‌اندیشی است

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد بر نیاز امروز کشور به کلتان‌اندیشی تاکید کرد و کلان‌شهر شدن را ظرفیت و فرصتی برای روی آوردن به کلان‌اندیشی و اهتمام بیشتر به شهرداری‌ها به عنوان سازمان‌های اجتماعی دانست.

ضوابط طراحی، اجرا و نگهداری فضاهای دانشگاهی تدوین می‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم از تلاش برای تدوین ضوابط طراحی و اجرا و نگهداری فضاهای دانشگاهی با همکاری سازمان برنامه و بودجه و پتانسیل‌های دانشگاهی خبر داد.

حصارهای ورود مردم به فضاهای دانشگاهی حذف شود

خبر یزد - شهردار یزد با اعلام رضایت‌بخش نبودن عملکرد واحدهای واسط میان مردم و دانشگاه مانند دفاتر ارتباط با صنعت، گفت: باید با حذف حصارها اجازه ورود مردم به دل محیط‌های دانشگاهی و امکان آشنایی آن‌ها با اتفاقات درون دانشگاه فراهم شود.

آغاز همایش‌ ملی معماری فضاهای دانشگاهی در دانشگاه یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد دومین همایش ملی معماری فضاهای دانشگاهی با هدف تبیین نقشه راه در حوزه معماری مراکز آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری، شناسایی ایده‌های برتر در حوزه ساختمان‌ها و فضاهای مراکز آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری در دانشگاه یزد آغاز بکار کرد.

برگزاری همایش‌ ملی معماری فضاهای دانشگاهی در یزد با حضور وزیر علوم

خبر یزد - ایسنا/یزد دومین همایش‌ ملی معماری فضاهای دانشگاهی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون وزیر مسکن و شهرسازی و دیگر مسئولان کشوری و استانی در یزد برگزار می‌شود.

نفوذ هکر‌های ایرانی به یک سایت دولتی آمریکا

خبر یزد - بنابر اعلام خبرگزاری فرانسه، هکر‌های ایرانی با نفوذ به یک سایت دولتی آمریکا، پیام‌هایی را منتشر کرده‌اند مبنی بر این که انتقام سردار سلیمانی را از آمریکا خواهند گرفت

پیشنهادی برای بهبود کارآمدی و توانمندی کتابخانه‌های ایران

خبر یزد - نویسنده، پژوهشگر، ادیب و کتابدار برجسته یزدی راه‌اندازی مراکز جامع اطّلاع‌رسانی کتابخانه‌ها را یکی از اقدامات پیشنهادی برای بهبود کارآمدی کتابخانه‌های کشور خواند و ضرورت، ساختار و امکانات چنین مراکزی را تشریح کرد.

یزد با کمبود 400 پرستار روبروست

خبر یزد - یزد - مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از کمبود 400 پرستار در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی این استان در بخش‌های مختلف خبر داد و گفت: به دلیل اینکه بخش‌های ویژه چون آی سی یو، سی سی یو و دیالیز در این استان زیاد است، کمبود پرستار بیشتر احساس می‌شود.

برگزاری کنفرانس بین‌المللی نساجی با همکاری دانشگاه یزد در تونس

خبر یزد - ایسنا/یزد نهمین کنفرانس بین‌المللی تحقیقات کاربردی در نساجی و مواد، 23 و 24 آبان‌ماه 1399 در شهر موناستیر کشور تونس با همکاری دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه یزد برگزار می‌شود.

تجلیل وزیر بهداشت از قدیمی‌ترین جراح استان یزد

خبر یزد - یزد- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال لوح تقدیری به دکتر حاجب مرتاض، از قدیمی‌ترین جراح یزدی و تنها بازمانده نسل گذشته عرصه پزشکی استان یزد تجلیل و از خدمات 50 ساله این پزشک شهیر به نیکی یاد کرد.

سطحی‌نگری برای نظام آموزش تبدیل به یک آفت شده است

خبر یزد - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ظرفیت‌های بسیاری در حوزه علمی در دانشگاه‌های کشور وجود دارد ولی سطحی‌نگری در مباحث آموزشی از دبستان تا کنکور و در دانشگاه‌ها برای نظام آموزش، تبدیل به یک آفت شده است.

شیرینی‌ها عامل کبد چرب هستند نه چربی‌ها!

خبر یزد - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد با تاکید بر این که عامل اصلی کبد چرب زیاده‌روی در مصرف شیرینی‌ها هستند نه چربی‌ها، گفت: پرخوری و کاهش فعالیت بدنی افراد منجر به بروز عارضه کبد چرب می‌شود.

4091 تبعه‌ خارجی در یزد باسواد شدند

خبر یزد - ایسنا/یزد سوادآموزی در ایران اسلامی گام‌های خود را فراتر از مرزهای جغرافیایی و فرهنگی این سرزمین کهن گذاشته و امروز به دنبال با سوادکردن اتباع خارجی است، در این راستا طی چهار سال گذشته 4091 نفر از اتباع خارجی در یزد با سواد و از سازمان سوادآموزی این استان فارغ التحصیل شدند.

افزون بر 4000 تبعه‌ خارجی در یزد باسواد شدند

خبر یزد - ایسنا/یزد سوادآموزی در ایران اسلامی گام‌های خود را فراتر از مرزهای جغرافیایی و فرهنگی این سرزمین کهن گذاشته و امروز به دنبال با سوادکردن اتباع خارجی است، در این راستا طی چهار سال گذشته چهار هزار و 91 نفر از اتباع خارجی در یزد با سواد و از سازمان سوادآموزی این استان فارغ التحصیل شدند.

زبان عربی، بخشی از هویت ملی و دینی ایرانیان است

خبر یزد - ایسنا/یزد یک دانشیار رشته زبان و ادبیات عربی دانشگاه تهران با بیان این‌که ایرانیان در جهانی کردن زبان عربی نقش و سهم بی‌نظیری داشته‌اند، گفت: زبان عربی، بخشی از هویت ملی و دینی ایرانیان شده است.

اختصاص 5 عنوان برتر پژوهشی جشنواره ملی فرهیختگان به دانشگاه آزاد یزد

خبریزد- رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با اشاره به دستاوردهای این دانشگاه در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی، گفت: امسال پنج عنوان برتر پژوهشی جشنواره ملی فرهیختگان به اساتید دانشگاه آزاد سلامی واحد یزد اختصاص یافت.

فعالیت 45 آزمایشگاه همکار استاندارد در استان یزد

خبر یزد - مدیرکل اداره استاندارد یزد گفت: هم اکنون 45 آزمایشگاه همکار در استان آزمون استاندارد دارند که از این تعداد 38 آزمایشگاه همکار استانی و مابقی بر اساس استاندارد ISO/IEC17025 فعال هستند.

راه‌اندازی بخش نوسواد در کتابخانه‌های یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش یزد ضمن اعلام برنامه‌های هفته سواد آموزی در این استان، گفت: همزمان با بزرگداشت هفته سواد آموزی بخش نوسواد کتابخانه آذر یزدی و کتابخانه حاج علی اکبر کاظمینی یزد راه‌اندازی می‌شود.

لزوم استفاده از فضای مجازی برای تسهیل امور مردم

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره به گسترش سیطره فضای مجازی در زندگی مردم، گفت: باید از ظرفیت‌های فضای مجازی برای تسهیل کردن امور زندگی مردم استفاده شود.

بخش نوسواد در کتابخانه‌های یزد راه‌اندازی می‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش یزد ضمن اعلام برنامه‌های هفته سواد آموزی در این استان، گفت: همزمان با بزرگداشت هفته سواد آموزی بخش نوسواد کتابخانه آذر یزدی و کتابخانه حاج علی اکبر کاظمینی یزد راه‌اندازی می‌شود.

پژوهش در حوزه جوانان باید کاربردی شود

خبر یزد - رییس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت: فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه جوانان باید بر حسب نیاز و کاربرد، تعریف و اجرا شود.

برگزاری بزرگترین آزمون تخصصی کشور برای اولین بار در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان یزد از برگزاری آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه برای اولین بار در استان یزد خبر داد و گفت: این آزمون با 107 هزار شرکت کننده، بزرگترین آزمون وکالتی و تخصصی کشور محسوب می‌شود.

مهارت‌آموزی رویکرد اصلی سند تحول بنیادین در آموزش ابتدایی است

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش کودکان و دانش‌آموزان نباید بر اساس توان هوشی و طبقات اجتماعی و اقتصادی جداسازی شوند، گفت: مهارت آموزی رویکرد اصلی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حوزه آموزش ابتدایی است.

همایش وحدت حوزویان دانشگاهیان یزد برگزار شد

خبر یزد - یزد- همایش وحدت حوزویان و دانشگاهیان یزد سه‌ شنبه شب با حضور جمعی از استادان مراکز آموزش عالی و مدارس دینی در حوزه علمیه مدینه العلم کاظمیه شهر یزد برگزار شد.

دانشگاه فرهنگیان رشد قابل توجهی در حوزه پژوهشگری داشته است

خبر یزد - یزد - مدیر امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان یزد با بیان اینکه این مرکز آموزشی رشد قابل توجهی در حوزه تحقیق و پژوهشگری داشته است گفت: پژوهش اثربخش در دانشگاه فرهنگیان، پژوهشی است که در راستای تربیت معلم پژوهش محور باشد.

ساير مطالب

پژوهشکده مواد نوین سرامیکی جهاددانشگاهی با پژوهشگاه رنگ همکاری می‌کند

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه یزد و دانشگاه‌های رومانی و ترکیه

بازدید شهردار شهر جهانی یزد از نمایشگاه آخرین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان

رئیس دفتر رئیس جمهور از پارک علم و فناوری بازدید کرد

لزوم تقویت سه عنصر تدین، تفکر و تعقل در نظام آموزشی ایران

آنفلوانزا یکی از ١٠ بیماری خطرناک سال 2019

راهیابی 4 تیم یزدی به مسابقات منطقه‌ای مناظره دانشجویی

برگزاری کنفرانس تقویت نظام کنترل و مراقبت آنفلوانزا در یزد

نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اردکان آغاز بکار کرد

نخستین عمل لاپاراسکوپی خاتم در بیمارستان شهر هرات انجام شد

دفاع 30 دقیقه‌ای پیش‌رویداد مسابقات ملی دفاع 3 دقیقه‌ای

نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اردکان گشایش یافت

برگزاری دوره ویژه تربیت معلم «مفاهیم قرآن» در یزد

وزارت علوم با ایجاد دانشکده کامپیوتر در دانشگاه یزد موافقت کرد

ریشه بسیاری از آسیب‎های امروز خانواده‌ها در دوران کودکی است

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه یزد با دانشگاه‌ رومانی و ترکیه

دانشگاه یزد با دانشگاه‌ رومانی و ترکیه تفاهم‌نامه همکاری نوشت

دانشیار دانشگاه یزد، معاون پژوهشی دانشگاه فنی وحرفه ای کشور شد

مرکز آموزش زبان فارسی در دانشگاه یزد آغاز به کار کرد

تنها 10 درصد تخلفات پژوهشی مربوط به دانشگاه‌های دولتی است

آغاز بکار مرکز آموزش زبان فارسی در دانشگاه یزد با مجوز وزارت عتف

کتاب مفتاح علوم القرآن تألیف آیت‌الله شیخ غلامرضا یزدی

راه‌اندازی مرکز عملیات امنیت سایبری در یزد الزامیست

بازارچه خیریه دانشجویی برای کمک به بیماران سرطانی

آغاز ثبت‌نام آموزش غیرحضوری حوزه علمیه استان یزد

دانشگاه ایلام در ردیف دانشگاه‌های برگزیده کشور قرار گرفت

امتداد گسل "پیشانی‌کوهستان" در رومرکز زلزله امروز کوخرد/هشدار نسبت به زلزله‌های اخیر جنوب کشور

مسئولان دانشگاهی و اجرایی بنیاد نخبگان را مزاحم ندانند

آلزایمر درمان قطعی ندارد

ضعف امور خیریه همدان در زمینه نخبگان

سالانه 12 هزار نفر به جمعیت دانش‌آموزی البرز اضافه می‌شود

تولید نظریه در حوزه علوم انسانی ضعیف است

ارائه تسهیلات 20 هزار میلیاردی بانک‌ها به شرکت‌های دانش‌بنیان

دانشگاه بیرجند، میزبان چهارمین همایش ملی باستان شناسی ایران

ستاری: ایده‌های جوانان را با استخدام به باد می‌دهیم

98 درصد دانش‌آموزان چهارمحال و بختیاری کتب درسی را دریافت کردند

کارگروه اخلاق در پژوهش در دانشگاه ایلام راه‌اندازی شد

ورود 5000 دانشجوی جدید به دانشگاه پیام نور کرمانشاه

پایان‌نامه برتر جشنواره پروفسور حسابی به یک دانش‌آموخته دانشگاه سمنان رسید

دستیابی دانشگاه آزاد تبریز به فناوری رنگ نانو کلین

بارندگی پاییزی پر از اما و اگر در مازندران!

معیارهای دینداری جامعه ما در جهت مقابله با غیبت، دروغ و تهمت نیست

روزآمدسازی شاخص‌­های رتبه‌بندی دانشگاه­‌های وزارت علوم

ایران جزء پنج کشور برتر هیپنوتیزم است

زبان انگلیسی دریچه‌ای از فرصت‌ها

فاجعه ای به نام "اصلاحات ارضی" و تاثیرات آن بر اشتغال در کردستان

موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز ثبت جهانی شد

حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس در عرصه صنعت

بهره‌مندی 8 هزار دانش‌آموز از برنامه‌های آموزشی و فرهنگی

افزایش خطر ابتلا به سرطان‌های دستگاه گوارش فوقانی با پوسیدگی‌های دندانی

واگذاری زمین برای اجرای 2 طرح دانش بنیان جهاددانشگاهی در کهگیلویه و بویراحمد

تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه بین استاندارد،‌ جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و بوشهر

ارتباط مجلس و دانشگاه وسیع تر شود

لزوم آموزش مهارت‌های کاربردی به دانش‌آموزان در کشور

کسب 4 مدال توسط دانش‌آموزان یزدی در المپیادهای علمی کشور

کسب جایزه علمی دکتر آشتیانی توسط عضو هیات علمی دانشگاه یزد

رکوردزنی دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد در جذب ورودی‌های جدید

اختصاص گردن‌آویز برنز المپیادهای علمی کشور به دانش‌آموزان یزدی

ارائه تازه‌های دیابت در دومین سمپوزیوم یزد

چهار رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه اردکان راه‌اندازی شد

چاقی با 13 نوع سرطان، مرتبط است

ایران در درمان نازایی همگام با کشورهای پیشرفته است

اهدای میکروسکوپ پیشرفته به بیمارستان بافق

آیا بدبینی حسادت گونه زنان یک بیماری است؟

ثبت‌نام چهارمین مسابقات ملی دفاع 3 دقیقه‌ای در یزد تا 15 آبانماه

اولین راه اصلاح انسان‌ها، اصلاح تفکر آنهاست

زمینه حضور گردشگران مطالعاتی به یزد فراهم شود

80 دانشجوی بین المللی در دانشگاه یزد پذیرش شدند

گردهمایی دانش‏‌آموختگان دهه‏‌های 70 و 80 دانشگاه یزد

تعاملات دانشگاه یزد و برق منطقه‏‌ای استان قوت می‏‌گیرد

دانش‏‌آموختگان دهه‏‌های 70 و 80 دانشگاه یزد گردهم می‏‌آیند

25 طرح آموزشی در یزد به بهره‌برداری رسید

طرح غربالگری سرطان پستان در یزد آغاز شد

یزد میزبان پنجمین همایش ملی کاربرد فناوری هسته‎ای

آیا معادن مس علی‏‌آباد منابع آبی یزد را تهدید می‏‌کند؟

برگزاری مجمع نکوداشت دکتر اسلامی ندوشن در زادگاهش

بیمارستان‌های دولتی یزد با سیلی، صورت خود را سرخ می‌کنند!

برگزاری اردوی آموزشی- تربیتی افسران جنگ نرم در یزد

حضور 19 کارآموز از یزد در مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت

مسابقات ملی مهارت‌های فنی و تخصصی آبفا در یزد آغاز شد

راهیابی 12 نفر از جوانان نخبه استان یزد به مسابقات ملی کشور

شایعه هورمونی بودن مرغ‌ها اساس علمی ندارد/مردم نگران نباشند

تغییر مسیر آموزش‌های کانون پرورش فکری یزد به سمت کارآفرینی

پنل آموزشی الزامات و دستاوردهای شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده (Learning Cities)

بایدها و نبایدهای تغذیه سالمندان

جهاددانشگاهی و فرماندهی انتظامی یزد تفاهم‌نامه همکاری نوشتند

اجرای طرح وارنیش فلوراید برای 120 هزار دانش‌آموز در یزد

افتتاح یک مدرسه در مهریز با همکاری کمیساریای عالی پناهندگان

بیشتر شاغلان کشور گرفتار ضعف آموزش کارآفرینی هستند

80 درصد مراکز دانشگاه علمی کاربردی خصوصی است

پرهیز از مصرف آنتی‌هیستامین‌ در سرماخوردگی‌های پاییزی

برگزاری مهمترین رویداد اجرایی و آموزشی طب ایرانی کشور در اردکان

شهرهوشمند، مبتنی بر خلاقیت شهروندان است

ترویج فرهنگ رضوی در مدارس و مجموعه‌های علمی دنبال می‌شود

برگزاری اولین جشنواره بیمارستانی تکریم سالمندان در یزد

مشاوره ژنتیک، راهکاری مطمئن برای پیشگیری از معلولیت

هاری سالانه 59 هزار قربانی می‌گیرد

تحصیل 11 هزار دانش‌آموز در مدارس صدرای کشور

دانشجویان باید کارآفرین از دانشگاه فارغ التحصیل شوند

دانش آموزان مدارس صدرا پرچم‏داران تحقق بیانیه گام دوم انقلاب هستند

افتتاح اولین پژوهشکده گیاهان دارویی و صنعتی استان یزد در اردکان

سی و دومین دوره آزمون بین المللی تافل در یزد برگزار شد

سرپرست دانشگاه یزد: به همکاری با جهاددانشگاهی خوش‌بین هستیم

نمایندگان دانشگاه یزد با سرپرست سفارت مجارستان دیدار کردند

طرح افزایش خلوص سنگ آهن بدون استفاده از آب در یزد کلید خورد

دانشگاه یزد پیشگام در حذف کاغذ از فرایندهای آموزشی

پذیرش دانشجوی گردشگری و طراحی جواهرات برای اولین بار در یزد/آغاز مشاوره رایگان انتخاب رشته داوطلبان جدید از روز جمعه

درخشش دانشجویان دانشگاه علم و هنر در آزمون کارشناسی ارشد

برترین‌های کنکور 98 از شهرستان‌های ابرکوه و تفت

جزئیات پذیرش دانشجو در مرکز علمی‌ کاربردی فرهنگ و هنر یزد

رد صلاحیت علمی 30 درصد مدرسان و انحلال نیمی از مراکز

چهارمین همایش ملی علوم و فناوری نانو در یزد برگزار می‌شود

دومین دوره طرح توانمندی صدف در یزد به کار خود پایان داد

درخشش دانشجوی یزدی در مسابقات جهانی رباتیک

چهارمین همایش ملی فناوری نانو در دانشگاه یزد به کار خود پایان داد

نقاشی‌های دانشجوی دانشگاه یزد بر دیوارهای شهر یاسپرین مجارستان

برگزاری دوره آموزش مدرسین میانی مدارس ابتدایی در یزد

افتتاح سه مرکز علمی کاربردی جدید در آینده نزدیک

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه یزد و مرکز تحقیقات راه و شهرسازی

رییس مرکز فن بازار ملی: تا‌کنون حتی 10 درخواست لیزینگ نداشته‌ایم

گیاه‌خواری در دراز مدت مضرر است

نگاه فانتزی و غیر عملیاتی صنعتگران یزد به نوآوری و فناوری

به میزبانی یزد برگزار می‌شود: همایش ملی کابرد فناوری هسته‌ای در کشاورزی

آغازی تغییر روند کاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در یزد

تاکنون 50 هزار دانشجو از دانشگاه پیام نور یزد فارغ‌التحصیل شدند

ارزآوری 1.3 میلیون دلاری شرکت‎های فناور برای یزد

در مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور : دانشجویان یزدی 14 رتبه برتر کشوری گرفتند

اشتغالزایی برای 7 متخصص با تشکیل هر استارتاپ

آغاز سال تحصیلی جدید مدارس صدرا یزد با 1240 دانش آموز

برگزاری سمپوزیوم «سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت و پزشکی بازساختی» در یزد

آغاز سال تحصیلی جدید 1375 دانش‌آموز با نیازهای ویژه در یزد

راه‌اندازی مرکز رشد بسیج علمی در مهریز استان یزد

نامه‌ی اعضای هیات علمی گروه حقوق دانشگاه میبد به رییس قوه قضائیه

جذب 382 یزدی در آزمون استخدامی آبان‌ماه/آموزش و پرورش بالاترین سهمیه جذب را دارد

اهدا عضو بیمار مرگ مغزی در یزد جان سه نفر را نجات داد

سرپرست پارک علم و فناوری یزد منصوب شد

افول اقبال رشته ریاضی در سایه رونق رشته تجربی

1200 دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه یزد پذیرش شدند

ارزآوری 1.3 میلیون دلاری شرکت‎های فناور برای یزد

مهلت ثبت‌نام متقاضیان بدون آزمون تمدید نمی‌شود

مهارت‌افزایی دانشجویان محور آموزش در دانشگاه میبد است

در مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور : دانشجویان یزدی 14 رتبه برتر کشوری گرفتند

لزوم استفاده از رسانه‌های تخصصی برای انتقال مفاهیم بهداشتی

کسب رتبه نخست دانشگاه پیام نور استان یزد در کشور

50 هزار نفر از دانشگاه پیام نور یزد دانش آموخته شدند

دانشگاه پیام نور مهریز رتبه اول جذب دانشجو کارشناسی ارشد را در استان یزد کسب کرد

8 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور یزد تحصیل می‌کنند

شریعتمداری: برخی سلبریتی‌ها کاسه‌لیس هستند!

آغازی بر تغییر در روند کاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در یزد

به میزبانی یزد برگزار می‌شود: همایش ملی کابرد فناوری هسته‌ای در کشاورزی