خبر یزد

آخرين مطالب

236 هزار مسافر توسط هلال احمر یزد راهنمایی شدند گفتگو

236 هزار مسافر توسط هلال احمر یزد راهنمایی شدند
  بزرگنمايي:

خبریزد- محسن حرازی زاده افزود: بر این اساس 16 هزار و 840 مسافر در خیمه‌های نماز پایگاه های ایمنی و سلامت نماز اقامه کردند و 42 هزار و 459 کودک نیز در فضای دوستدار کودک حضور پیدا کردند.
وی اظهار داشت: در اجرای طرح، 9 هزار و 535 نفر نیز از خدمات ایستگاه‌های سلامت بهره مند شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد تصریح کرد: با حضور یک هزار نفر روز در 23 پست طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، اقلام تبلیغی، فرهنگی و راهنمایی از جمله 114هزار و 357 محصول ترویجی و اطلاع رسانی و 61 هزار و 190 محصول آموزشی میان مسافران توزیع شد.
حرازی زاده ادامه داد: همچنین با اجرای طرح سحاب توسط همیاران جوان در پارک ها و تفرجگاه های شهرستان های استان به پنج هزار و 735 نفر خدمات رسانی شد.
وی گفت: کمپین « بهرفت » نیز توسط یقه آبی های همیارجوان هلال احمر یزد با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی در سفرهای نوروزی، در چادرها و ایستگاه های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی تشکیل و مورد استقبال خوب مردم و مسئولان قرار گرفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خاطر نشان کرد: بیش از 50 هزار نفر میثاق نامه کمپین بهرفت را در ایستگاه های هلال احمر امضا کردند.
کمپین بهرفت میثاق نامه ای بین جمعیت هلال احمر و رانندگان است که تعهد می دهند در مدت سفر خود اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا حادثه ای رخ ندهد.
تعداد نیروهای داوطلب جمعیت هلال‌احمر یزد هشت هزار نفر است.
یزد بر پایه سرشماری آبان ماه سال 1395، یک‌میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که 85 درصد در 21 شهر و بقیه در روستاها و آبادی‌ها زندگی می‌کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield