خبر یزد

آخرين مطالب

هدف اصلی پیروزی در رقابت هایی آسیاست ورزشي

هدف اصلی پیروزی در رقابت هایی آسیاست
  بزرگنمايي:

خبریزد- وی دانش آموز کلاس 11 رشته تربیت بدنی هنرستان فنی شهید چمران است که به مدت 2 سال در رشته دوومیدانی در ماده 400 متر با مانع فعالیت می کند و متولد 1380 یزد است.
حسنی تاکنون در رده سنی نوجوانان و جوانان علاوه بر کسب عنوان قهرمانی مسابقات دوومیدانی استان، قهرمانی مدارس کشور، چندین بار به اردوی تیم ملی دعوت شد.
این دانش آموز ورزشکار یزدی در سال 98 به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات دوومیدانی مدارس جهان دعوت شد و در تمرینات حضور داشت ولی از طرف کادر فنی برای حضور در این رقابت ها در کشور کرواسی پذیرفته نشد.
حسنی افزود: مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا اوایل سال 2020 میلادی برگزار می شود و برای کسب عنوان در این رقابت ها هر روز در پیست دوومیدانی ورزشگاه شهید نصیری یزد تمرین می کند.
وی با قدردانی از همکاری هیات دوومیدانی و مسئولان هنرستان شهید چمران یزد اظهار داشت: برای موفقیت در عرصه رقابت های ملی و بین المللی نیاز به حمایت مادی و معنوی مسئولان دارد.
به گفته این ورزشکار یزدی، ورزشکار موفق کسی است که با برنامه ریزی علاوه بر تحصیل علم در کنار آن به فعالیت های ورزشی و حرفه ای خود نیز بپردازد.
هنرستان فنی شهید چمران یزد 400 دانش آموز دارد که در رشته های تربیت بدنی، برق و الکترونیک تحصیل می کنند.
هم اکنون 251 هزار دانش‌آموز دختر و پسر در یک هزار و 981 واحد آموزشی با 10 هزار و 138 کلاس درس در استان مشغول به تحصیل هستند که 136 هزار نفر آنها مربوط به دوره ابتدایی است.
استان یزد با یک مبلیون و 138 هزار نفر جمعیت بر اساس آمار سال 1395، 48 هیات و 65 هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد و هیات کاراته در تمام شهرستات ها فعالیت دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield