خبر یزد

آخرين مطالب

خطیبان جمعه سراسر کشور: قوه قضاییه امنیت را از مفسدان بگیرد سياسي

خطیبان جمعه سراسر کشور: قوه قضاییه امنیت را از مفسدان بگیرد
  بزرگنمايي:

خبر یزد - استانها - امامان جمعه کشور با بیان اینکه دستگاه قضا باید اعتماد مردم را جلب کند و مشکلات موجود در سیستم مدیریت شود، افزودند : قوه قضاییه باید امنیت را از مفسدان بگیرد.

به گزارش خبرنگاران ایرنا از سراسر کشور، نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و امامان جمعه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشتند: قوه قضائیه؛ مردم گرایی، مبارزه با فساد و تحقق عدالت را به عنوان رویکرد خود در این دوره جدید بیش از گذشته مورد توجه قرار دهد.
امامان جمعه بیانیه گام دوم انقلاب را مهم و بحث روز دانستند و افزودند: عدالت محوری در همه دستگاه‌های کشور یکی از عناصر مهم گام دوم انقلاب است که این موضوع بهره مند شدن مردم از عدالت اجتماعی را به دنبال دارد و در همه خدمات عدالت شرط اساسی است.
آنها همچنین ادعای تحریم رهبر انقلاب اقدام جاهلانه و غیرمنطقی از سوی آمریکا را اقدامی جاهلانه، غیر منطقی و برگرفته از ذهن بیمار ترامپ دانستند و افزودند: معظم له همچون رهبران سایر کشورها نیستند که به دنبال ثروت اندوزی و داشتن حساب‌های خارج از کشور باشند تا به واسطه اعمال تحریم، آن حساب‌ها آورده‌ای برای تحریم کنندگان داشته باشد.
خطیبان نماز جمعه به هفتم تیر سال 60 و ترور ناجوانمردانه و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی از سوی جبهه نفاق و عوامل مزدور استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم اشاره کردند و گفتند: شهید بهشتی روحیه بندگی داشت و به عنوان یک مجتهد علم و دین و ذره ذره در وجود، عمل و گفتار ایشان نمایان بود.
از دیگر محورهای مطرح شده در سخنان ائمه جمعه سراسر کشور می‌توان به رعایت قانون مداری، اقامه نماز و ترویج دین، ضرورت اجرای سند تحول قوه قضائیه، سالروز حمله ناوگان آمریکایی به هواپیمایی مسافربری ایران، ششم تیرماه سالروز ترور رهبر معظم انقلاب در ششم تیرماه سال 1360، فرهنگ سازی وسیع برای ترویج عفاف و حجاب،، هوشیاری در انتشار اطلاعات در فضای مجازی، ضرورت تکریم ارباب رجوع و خوش رفتاری و صبوری دستگاه قضا، رعایت الگوی مصرف با توجه به گرمای هوا، توصیه به مطالعه سیره زندگی امام صادق (ع) در حوزه علم اندوزی و جلوگیری از تخریب و تحقیر دیگران در تبلیغات انتخابات اشاره کرد.
گروه اخبار استان‌های خبرگزاری جمهوری اسلامی؛ خطبه‌های نماز جمعه برخی مراکز را در قالب بسته‌ای خبری و به صورت جمع بندی شده در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد.
همدان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: دستگاه قضائی باید همواره برای جلب اعتماد مردم تلاش کرده و اگر مشکلاتی در بدنه این سیستم وجود دارد مدیریت شود تا اعتماد مردم سلب نشود.
حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته همدان اظهار داشت: مبارزه با فساد با قدرت باید انجام شود و طبق آیات قران کریم رحم و رأفت با مفسدان ظلم به جامعه است.
امام جمعه همدان گفت: بی تردید کسانی که منافعشان به خطر می‌افتد جنجال و هیاهوها کرده و مانع مبارزه فساد می‌شوند اما باید این حرکات نادیده گرفته شوند.
خراسان رضوی (مشهد)
امام جمعه مشهد گفت: جریان‌های فرصت طلبی در طول انقلاب حضور و به هر طریقی قصد دستیابی به مسند قدرت را داشته و دارند به همین دلیل قوه قضائیه باید زمینه دستیابی افراد خائن و فرصت طلب را در عرصه سیاسی از بین ببرد.
آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: جریان فرصت طلب می‌خواست سرنوشت نظام را به دست گیرد اما شهید بهشتی در مقابل آنها مقاومت کرد و به همین دلیل علیه این شهید مظلوم عملیات روانی به راه انداختند.
وی ادامه داد: رهبر انقلاب بر مبارزه با فساد اقتصادی تاکید دارند و بخش عمده این عناصر مفسد از فضای باز و دموکراتیک نظام سو استفاده کرده و بر مسند قدرت نظام دست پیدا کرده‌اند.
کردستان (سنندج)
امام جمعه سنندج گفت: ساقط کردن پهپاد آمریکا قدرت نمایی مسلمانان در برابر دشمنان اسلام و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بود.
ماموستا عبدالرحمان خدایی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سنندج اظهار داشت: دشمنان بی رحم آن همه کینه را برای مخدوش کردن روح و روان مردم مسلمان کشورمان به کار بردند اما خداوند تأثیر همه این دشمنی‌ها را را به خودشان برگرداند.
وی با بیان اینکه ساقط کردن پهپاد جاسوسی آمریکا توسط پاسداران جان برکف، شجاعت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد، افزود: به دشمنان این پیام داده شد که هر کس خیال تجاوز به مرزهای جمهوری اسلامی را در سر بپروراند به سرنوشت این پهپاد دچار می‌شود.
کرمان
امام جمعه کرمان با اشاره به حقوق بشر آمریکایی افزود: حقوق بشر یک بحث انسانی است و نقطه مقابل آن حقوق بشر آمریکایی است در حالی که در عمل خلاف شعارهای خود عمل می‌کنند.
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با تسلیت شهادت آیت الله بهشتی به همه کارکنان دستگاه قضا ادامه داد: شهادت مظلومانه آیت الله بهشتی و 72 تن از یارانش بخشی از عملکرد حقوق بشر آمریکایی است.
وی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب بسیار مهم و بحث روز است تصریح کرد: عدالت محوری در همه دستگاه‌های کشور یکی از عناصر مهم گام دوم انقلاب است که این مهم بهره مند شدن مردم از عدالت اجتماعی را به دنبال دارد و در همه خدمات عدالت شرط اساسی است.
هرمزگان (بندرعباس)
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ضمن توصیه به مطالعه سیره زندگی امام صادق (ع) در حوزه علم اندوزی و فرهنگ کار و تلاش گفت: امام صادق (ع) تجدید کننده حیات تمام علوم بود.
آیت الله غلامعلی نعیم آبادی همچنین به اهمیت انتخابات اشاره کرد و بیان داشت: در تبلیغات کاندیداها از تخریب و تحقیر دیگران پرهیز شود.
آیت الله نعیم آبادی افزود: حوزویان و دانشجویان باید روی این مساله انتخابات و آگاه سازی مردم خوب کار کنند که رأی مردم نتیجه تفکر باشد و این کار نخبگان است.
قم
امام جمعه قم با تاکید بر اینکه قدرت بازدارندگی انقلاب اسلامی محاسبات دشمن را به هم زده است گفت: امروزسیاست «نه مذاکره و نه جنگ» با قدرت اجرایی شد و سقوط پهپاد آمریکایی نشان داد که تهدیدها و تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی شکست خورده است.
آیت الله سید محمد سعیدی تاکید کرد: سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی، نشان از عزم و اراده، شجاعت، خواستن و توانستن جمهوری اسلامی و پیروزی اراده ولی فقیه بر اراده شیطانی آمریکای جنایت کار است.
وی ادامه داد: این سرنگونی نشان از آمادگی نیروهای مسلح و توان هوافضای سپاه است و ما نمازگزاران حمایت خود را از این اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران و نیروهای مسلح کشور اعلام می‌کنیم.
یک فروند هواپیمای جاسوسی آمریکا در نخستین ساعات بامداد پنجشنبه (30 خرداد 98) با نقض حریم سرزمینی و بدون توجه به هشدارهای قرارگاه پدافند هوایی و زیر پا گذاشتن قوانین هوانوردی وارد آسمان ایران شد که توسط هوافضای سپاه پاسداران رهگیری، اعلام اخطار و پس از بی توجهی منهدم و سرنگون شد.
سمنان
امام جمعه موقت سمنان گفت: ایران در قطع دست متجاوز تردید ندارد و اگر دشمنان امنیت، تمامیت ارضی کشور را زیر سوال ببرند، با پاسخ دندان شکن مواجه خواهند شد.
حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد با اشاره به تجاوز پهپاد آمریکایی به حریم ایران گفت: سربازان ایران در حفاظت از حریم فضایی کشور پهپاد آمریکایی 220 میلیارد دلاری را نابود کردند و با این اقدام خسارت اقتصادی و ضربه روحی و روانی شدید بر دشمن وارد کردند.
زنجان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: دستگاه‌های رسمی فرهنگی، دولتی و غیر دولتی و هر کس که دل در گرو انقلاب و اسلام دارد باید در هفته افشای چهره ضد حقوق بشری آمریکا بیش از گذشته تلاش کنند.
حجت الاسلام علی خاتمی افزود: همگان و مسئولان موظف هستیم که چهره ضد حقوق بشری آمریکا که امروز خبیث‌ترین و جنایتکارترین دولت در دنیاست و بیش از 70 سال است که آثار جنایت آن در کشورمان وجود دارد را با دقت بیشتری افشا کنیم.
اصفهان
امام جمعه موقت اصفهان، دمیدن در بوق ترس از دشمن را ترفند شیاطین جن و انس دانست و گفت: پایداری ملت ایران آمریکا را به ذلت کشانده است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی رهبر افزود: ترس نداشتن از مرگ یکی از ویژگی‌های ملت ماست و اگر روزی اتفاقی بیفتد آحاد مردم بیش از پیش آمادگی دفاع از این کشور را دارند.
امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به شهادت 72 تن از یاران انقلاب در حادثه هفتم تیر و هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی، گفت: برای انقلاب اسلامی سرمایه‌های بسیاری هزینه و خون‌های زیادی تقدیم شده است و ما موظفیم اسلام، ولایت، دین، غیرت، استکبار ستیزی و شرف خود را که دستاورد این خون هاست، محافظت کنیم.
اردبیل
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: تحریم‌های آمریکا نشان داد که دستش در تحریم کاملاً خالی شده و با این گول زنک ها می‌خواهد خالی بودن دست خود را پنهان کند.
آیت الله سیدحسن عاملی افزود: در شرایط فعلی زمان فشار حداکثری گذشته و حالا نوبت ایران است که اقدام کند و ترامپ تماشا.
آذربایجان شرقی (تبریز)
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه ساده زیستی رهبر انقلاب امری ثابت شده برای همگان است، گفت: ادعای تحریم معظم له از سوی دولت آمریکا اقدامی جاهلانه و غیر منطفی و برگرفته از ذهن بیمار ترامپ است.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی آل‌هاشم افزود: رهبر معظم انقلاب همچون رهبران سایر کشورها نیستند که به دنبال ثروت اندوزی و داشتن حساب‌های خارج از کشور باشند تا به واسطه اعمال تحریم، آن حساب‌ها آورده‌ای برای تحریم کنندگان داشته باشد.
بوشهر
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: شکست معامله قرن درس عبرتی برای استکبار جهانی و رژیم صهیونیست است که نمی‌توانند به سرزمین‌های اسلامی دست درازی کنند.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نیز در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر افزود: شسکت نشست معامله قرن نقشه‌ها و دسیسه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی برای به تاراج بردن سرزمین‌های اشغالی فلسطین را افشا کرد.
البرز (کرج)
نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: استکبار جهانی به اسم حقوق بشر به دنبال ادامه سلطه گری و منافع خود در تمام ابعاد درسطح جهانی است.
آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نیز افزود: تیرماه در جمهوری اسلامی مظهر افشا گری اقدامات متضاد قوانین حقوق بشر از سوی آمریکا است که از جمله آن می‌توان به حمله استکبار جهانی به هواپیمای مسافربری ایران اشاره داشت.
چهار محال و بختیاری (شهرکرد )
خطیب موقت جمعه مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به خشکسالی های اخیر و کمبود آب در کشور، گفت: در مساله آب باید قانون به صورت کامل برای همه اجرایی شود و همه باید به قانون تمکین کنند.
حجت الاسلام امیر قلی جعفری شهرکرد افزود: مساله آب برای انسان یک مساله حتی است و باید در زمینه آب به قانون به صورت کامل توجه شود.
خوزستان (اهواز)
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با بیان اینکه کشور ایران در عرصه های مختلف حرف های زیادی برای گفتن دارد گفت: اگر بخواهیم شعار رونق تولید ملی را به عمل تبدیل کنیم باید مردم و مسولان در کنار هم باشند.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالنبی موسوی فرد در آیین نماز جمعه این هفته افزود: مسئولان باید در راستای کیفی شدن کالای ایرانی بکوشند؛ نمی‌شود فرزندان ما بیکار باشند ولی دنبال کالای خارجی باشیم. رونق کالای ملی نیازمند حضور مدیران انقلابی و جهادی است.
فارس (شیراز)
امام جمعه موقت شیراز گفت: دستگاه قضائی باید مبارزه جدی با فساد و برخورد شدید با مفسدان اقتصادی را در دستور کار خود قرار دهد.
حجت الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی، افزود: اجرا و برقراری عدالت در جامعه با تعارف و بیان کردن محقق نمی‌شود بلکه دستگاه قضایی باید مفسدان کلان اقتصادی را به اشد مجازات محکوم کرده و حکم آنها را اجرا کند تا درس عبرتی برای کسانی که به دنبال چپاول اموال بیت المال و مردم هستند باشد.
کهگیلویه و بویر احمد (یاسوج)
امام جمعه یاسوج گفت: دشمنان هر چه قدر که قوی باشند نمی‌توانند کوچک‌ترین صدمه و لطمه‌ای به ایران اسلامی وارد کنند.
حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی اظهار داشت: دلیل این امر داشتن رهبر با بصیرت، ملت متحد، بیدار و هوشیار و نیروهای مسلح فداکار و مقتدر است.
وی افزود: 40 سال است که ملت ظلم ستیز، دشمن شناس و ضد استکبار ایران مقابل آمریکای جنایتکار ایستاده و مدام آن را تحقیر می‌کند.
گیلان (رشت)
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به در حال ضعیف شدن قدرت های استکباری و پوشالی گفت: امروز آمریکا در هیچ جای دنیا، نام خوشی ندارد.
آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه رشت اظهار داشت: سران خیره سر آمریکا بدانند که با جریاناتی که امروزه رخ می‌دهد، به طور سریع شاهد ضعیف شدن و نابودی قدرت‌های پوشالی و استکباری در جهان هستیم.
مازندران (ساری)
امام جمعه موقت ساری با اشاره به پایبندی ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی گفت: ترامپ بداند که هیچگاه از طریق تحریم، تهدید و دروغ نمی تواند ملت ایران را تسلیم خواسته های خود کند.
حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌های نماز جمعه ساری با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا، آن را نشانه حماقت دانست و افزود: ترامپ نمی‌داند که ملت ایران با تحریم و دروغ و تهدید تسلیم نخواهد.
وی ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در به پرواز در آوردن پهباد جاسوسی و اعزام آن به خاک ایران، گفت: شکار این پهپاد جاسوسی نشانه عظمت و همت بزرگ ایران اسلامی و توان بالای دفاعی است.
یزد
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد گفت: ایستادگی و مقاومت در برابر مستکبران از مهمترین رسالت های مسئولان و دست‌اندرکاران نظام اسلامی است و کم کردن مقاومت برابر با تباهی و نابودی جامعه است.
آیت الله محمدرضا ناصری یزدی با بیان این‌که بصیرت افزایی یکی از مهمترین رسالت‌های مؤمنان در برابر توطئه‌های دشمنان دین است، اظهار کرد: متأسفانه برخی افراد با بی بصیرتی و تبعیت از دشمنان نظام، از عاملان استکبار برای تحقق توطئه‌های شوم علیه ارزش‌های انقلاب می‌شوند.
اصفهان
امام جمعه موقت اصفهان، دمیدن در بوق ترس از دشمن را ترفند شیاطین جن و انس دانست و گفت: پایداری ملت ایران آمریکا را به ذلت کشانده است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی رهبر در نماز جمعه این هفته شهر اصفهان، افزود: ترس نداشتن از مرگ یکی از ویژگی‌های ملت ماست و اگر روزی اتفاقی بیفتد آحاد مردم بیش از پیش آمادگی دفاع از این کشور را دارند.
وی تصریح کرد: امروز تجلی امام راحل را در وجود رهبر معظم انقلاب مشاهده می‌کنیم زیرا ایشان در برابر تمام پیام‌هایی که می‌آید ایستاده‌اند و حتی می‌فرمایند من ترامپ را لایق نمی دانم که نامه‌اش را ببینم و این موضع گیری ها جهان را تکان داده است.
ایلام
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: امیدواریم به جایی برسیم که در بعد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی همانند بعد نظامی و موشکی موجب رعب دشمن شویم.
حجتالاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: ایران با عزت، حکمت و مصلحت عملکرد انقلابی خود را در جهان به نمایش گذاشت و این امر مهم نشان از تبعیت از ولایت فقیه دارد.
خراسان شمالی (بجنورد)
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: حقوق بشر آمریکایی که مدعیانش از آن حرف می‌زنند، فریبی بیش نیست.
حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی نیز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بجنورد اظهار داشت: حقوق بشر آمریکایی، مسخره و چیزی متناقض با عمل آنان است، هواپیمای مسافربری ایران را می‌زنند، یمن را بمباران کرده و زن و کودکان را می کشند، پلیسش با خشونت، سالی چند صد نفر را با تیر مستقیم هدف می‌گیرد و ادعای طرفداری از حقق بشر هم دارد.
خراسان جنوبی (بیرجند)
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تفکر و بصیرت تنها راه مصون ماندن در برابر خطر تقابل جبهه حق و باطل است.
حجت الاسلام محمد مختاری اظهار داشت: مهمترین خطری که نخبگان و عموم مردم را تهدید می‌کند، همین تقابل جبهه حق و باطل است و نباید از این تضاد و تقابل غافل شویم و گرنه آسیب خواهیم دید.
سیستان و بلوچستان (زاهدان)
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مردم به دنبال اجرای عدالت و برخورد جدی دستگاه قضا با مفسدان و دانه درشت های اقتصادی هستند.
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی با تبریک هفته قوه قضاییه اظهار داشت: دستگاه قضا باید پناهگاهی برای رسیدگی به مشکلات مردم باشد و به سرعت مشکلات و گرفتاری‌های مد نظر را برطرف کند.
وی تصریح کرد: اجرای عدالت، جلوگیری از تبعیض و مبارزه با مفاسد اقتصادی از جمله مهمترین وظایف دستگاه قضا است.
قزوین
امام جمعه موقت قزوین با اشاره به وجود ارزشمند مقام معظم رهبری گفت: ایشان تمام قدرت های مستکبر را با منطق و حکمتش به زانو درآورده و به همین دلیل، جهان استکبار می خواهد ایشان را تحریم کند.
حجت الاسلام علی قابل اظهار داشت: آمریکایی ادعای حقوق بشر دارد که هواپیمای مسافربری ایرانی را ساقط و صدها نفر را به کام مرگ می‌کشد آن گاه به جای توبیخ خلبان به او مدال افتخار می‌دهد.
کرمانشاه
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با محکوم کردن اقدام مذبوحانه و نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام رهبر معظم انقلاب در لیست تحریم‌ها، گفت: این کار به معنای تحریم جهان اسلام و ملت بزرگ ایران است.
آیت الله مصطفی علما اظهار داشت: رئیس جمهور آمریکا در حالی دست به تحریم رهبر معظم انقلاب زده که گمان می‌کند ایشان نیز مانند رهبران خود و کشورهای همپیمانشان از دارایی و املاک زیادی برخوردار است.
وی ادامه داد: این در حالیست که رهبر معظم انقلاب به عنوان ساده زیست ترین رهبر جهان تنها از یک منزل قدیمی برخوردار است که آن هم نیازی به تحریم و برپایی این همه جار و جنجال ندارد.
گلستان (گرگان)
نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به نشست کنفرانس منامه با موضوع معامله قرن گفت: فلسطین 70 سال مقاومت و ایستادگی کرده و این روزها گرفتاری‌های بیشتری دارد اما زیر بار این مساله نخواهند رفت.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی گان با اشاره به بخش‌هایی از این نشست و اهداف و برنامه‌های آن، یادآور شد: آنها می‌خواهند در معامله قرن پول بدهند و زمین بخرند و قدس هم در اختیار اسرائیل باشد.
لرستان (خرم اباد)
امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به سرنگونی پهپاد آمریکایی در جنوب کشور گفت: جمهوری اسلامی به موقعیتی رسیده که می تواند با تمام وجود از حیثیت جهان اسلام محافظت کند.
به گزارش ایرنا، سید لطف الله حیات الغیب در جمع نمازگزاران جمعه در مصلی الغدیر خرم آباد افزود: سرنگونی این پهپاد یک کار ارزشمند است و باید بر دستان عوامل این حرکت غرورآفرین هزاران بوسه زد.
مرکزی (اراک)
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حقوق بشر آمریکایی در یمن، سوریه، فلسطین و بحرین برای ملت جهان قابل مشاهده است.
آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» در خطبه‌های عبادی سیاسی روز جمعه اراک افزود: ملت جهان حقوق بشر آمریکایی را در هدف قراردادن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی با 300 مسافر در خلیج فارس و دادن جایزه به افسری که این جنایت را انجام داده مشاهده کرده و اکنون نیز در به خاک و خون کشیدن زنان و بچه‌های برخی کشورهای منطقه قابل مشاهده است.
1630


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

جشنواره مدارس فوتبال زیر 11 سال یزد برگزار شد

تیم هندبال سپاهان اصفهان قهرمان منطقه 6 کشور شد

تیم والیبال خاتم جوان اردکان بر اصفهان غلبه کرد

تبلیغات داوطلبان مجلس در انتخابات نباید جناحی باشد

شورای نگهبان برای افراد معلوم الحال در انتخابات فرصت سازی نکند

دختران بسکتبالیست نوین فولاد یزد مغلوب ذوب‌آهن اصفهان شد

هدف اسکتبار جهانی، جدایی حوزه و دانشگاه است

نهادهای فرهنگی و تبلیغی وظایف خود را در بیداری جامعه انجام دهند

شبهه افکنی توطئه‌ استکبار جهانی علیه امنیت ایران است

مردم انتخابات مجلس را جدی بگیرند

جشنواره زیر 11 سال مدارس فوتبال یزد برگزار شد

رسانه‌ها نقش تاثیرگذاری در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارند

مجلس، خیمه نظام و رای بالای مردم ستون آن است

خط قرمز نظام و انقلاب، امنیت و ولایت فقیه است

چراغ سبز آمریکا؛ احتمال آزادی اموال ایران در ژاپن

تاج‌ زاده، مسئولیت بیانیه 77 نفر را پذیرفت

حرف آخر خاتمی: در انتخابات شرکت می‌ کنیم

هدف دشمنان نظام ایجاد ناامیدی در مردم است

نشست میز صادرات کاشی و ثبت کالا در سامانه انبارهای میبد بررسی شد

مسابقات فوتسال انتخابی یزد آغاز شد

تیم هندبال زارچ بر زاهدان غلبه کرد

ساخت 2 پروژه عمران شهری در بفروئیه میبد آغاز شد

نمایشگاه کتاب در بافق گشایش یافت

نیاز به اقدام مناسب و جدی برای فعالیت‌های پژوهشی در نظام آموزشی

106 کیلوگرم موادمخدر در خاتم کشف شد

کارهای پژوهشی با فرهنگ سازی از مدارس آغاز شود

جشنواره تجلیل از پژوهش‌گران و فناوران برگزار می‌شود

ایجاد ارتباط هنرمندانه با جوانان توسط مبلغان مورد توجه باشد

آموزش اقشار تاثیرگذار اصلی‌ترین دغدغه سازمان تبلیغات در یزد است

باغ تاریخی علینقی خان تفت ارزش ثبت جهانی را دارد

12 کشاورز نمونه ابرکوه انتخاب شدند

پیکارهای هندبال نوجوانان پسر کشور در یزد آغاز شد

واژگونی خودرو در میبد 6 زخمی برجا گذاشت

حکم یک ساله برای امام جماعت مساجد صادر می شود

اعزام کاروان راهیان نور کار فرهنگی در مبارزه با استکبار است

پیکارهای هندبال پسران نوجوان کشور در یزد آغاز شد

صنایع بزرگ به دانشگاهیان در انجام طرح های صنعتی اعتماد کنند

2.5 میلیارد تومان پوشاک و کفش قاچاق در یزد کشف شد

بخش خصوصی به کمک توسعه دانش فضایی بیاید/تلاش برای کاهش تصدی دولت

لزوم ایجاد درآمد پایدار در حوزه مسائل دینی و فرهنگی

وجود زیرساخت خوب در یزد برای ورود به دانش فضایی

طرح کنگره آمریکا برای تحریم ایران، سوریه و روسیه

مساجد با ارائه خدمات اجتماعی پایگاهی برای حل مشکلات مردم باشند

فعالیت‌های تبلیغی در روستاها مورد توجه قرار گیرد

اعلام آمادگی 3800 یزدی برای شرکت در آزمون سراسری قرآن و عترت

اجرای طرح زمستانی پلیس‌ راه در یزد آغاز شد

حضور حداکثری، قانون مداری، سلامت و امنیت چهار رکن اصلی انتخابات

شهروندان اردکان از مصرف لبنیات مشکوک و پنیرتازه محلی پرهیز کنند

تحریم‌ های جدید آمریکا علیه ایران

واکنش‌ها به یادداشت "وقتی شرافت از طبابت پیشی می‌گیرد"