خبر یزد

آخرين مطالب

برگزاری اولین جشنواره فرهنگی هنری جامعه پزشکی یزد با حضور وزیر علمي

برگزاری اولین جشنواره فرهنگی هنری جامعه پزشکی یزد با حضور وزیر
  بزرگنمايي:

خبریزد- دکتر «مجید صفار» با اشاره به برگزاری این جشنواره در تاریخ یکم شهریورماه به مناسبت زادروز ابوعلی سینا و روز پزشک، هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی جامعه پزشکی استان به عنوان قشر فرهیخته‌ای که در کنار ارائه خدمات سلامت به مسائل فرهنگی نیز توجه خاصی دارند، ذکر کرد.

وی نزدیک کردن جامعه پزشکی و مردم به یکدیگر، معرفی آثار هنری برگزیده جامعه پزشکی و تجلیل از این جامعه به علت مصادف بودن جشنواره با روز پزشک را از دیگر اهداف این جشنواره برشمرد.

صفار همچنین خاطرنشان کرد: معرفی هنرمندان جامعه پزشکی به مردم و خود جامعه پزشکی و  تقدیر از خانواده و ارائه آثار هنری درگذشتگان جامعه پزشکی یزد از دیگر اهداف برپایی این جشنواره است.

وی با بیان این که آمار دقیقی از استقبال شرکت‌کنندگان و هنرمندان جامعه پزشکی از این جشنواره که برای اولین بار در حال برگزاریست، وجود ندارد، عنوان کرد: برآورد دبیرخانه دریافت حداقل  30 اثر هنری است که تاکنون حدود نیمی از آنها به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

دبیر اجرایی جشنواره در پایان نیز اعلام کرد: طبق آخرین اطلاعی که دریافت شده، دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این جشنواره حضور خواهند داشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield