خبر یزد

آخرين مطالب

شهردار یزد بر لزوم نقش آفرینی بیشتر پزشکان در افزایش کیفیت زندگی در شهر تاکید کرد اجتماعي

شهردار یزد بر لزوم نقش آفرینی بیشتر پزشکان در افزایش کیفیت زندگی در شهر تاکید کرد
  بزرگنمايي:

خبر یزد -
شهردار یزد بر لزوم نقش آفرینی بیشتر پزشکان در افزایش کیفیت زندگی در شهر تاکید کرد
شهردار شهر جهانی یزد در جمع پزشکان پیشکسوت استان با بیان اینکه یکی از رسالت هالی شهرداری یزد در خصوص میراث جهانی، افزایش کیفیت زندگی در شهر است، بر لزوم نقش آفرینی بیش از پیش پزشکان به عنوان بازوی قوی مشورتی برای شهرداری یزد در راستای رسیدن به این هدف تاکید کرد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در نشست هم اندیشی پزشکان پیشکسوت که با حضور استاندار یزد و جمعی از نخبگان و پیشکسوتان پزشکی استان در انستیتو صبا برگزار شد، پزشکان پیشکسوت را سرمایه های اجتماعی شهر دانست و بر لزوم انتقال تجربیات و دانش پیشکسوتان پزشکی در راستای افزایش کیفیت زندگی شهروندان تاکید کرد.
شهردار شهر جهانی یزد با بیان اینکه یکی از رسالت های شهرداری یزد در خصوص میراث جهانی، افزایش کیفیت زندگی در شهر است، خواستار نقش آفرینی بیش از پیش پزشکان به عنوان بازوی قوی مشورتی برای شهرداری یزد در راستان رسیدن به این هدف شد.
عزیزی یکی از شاخص های کیفیت زندگی را سلامت جسمی و سلامت روانی شهروندان عنوان کرد و افزود: پزشکان از اقشار فرهیخته و قابل احترام جامعه هستند، شهرداری نیز نهادی خدمت رسان و پرتلاش است و امیدواریم با افزایش تعامل و انتقال تجربیات بین این دو نهاد تاثیرگذار در جامعه، شاهد ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان باشیم.
گزارش تصویری را از اینجا ببینید


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield