خبر یزد

آخرين مطالب

هفته دولت فرصت تبیین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است سياسي

هفته دولت فرصت تبیین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است
  بزرگنمايي:

خبر یزد - همدان- ایرنا- امام جمعه و فرماندار بهار و نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای اعلام کردند: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا دستاوردها و اقدامات اساسی این دولت در عرصه های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و بین المللی به تصویر کشیده شود.

به گزارش ایرنا در این بیانیه که روز چهارشنبه به دفتر ایرنا همدان نمابر شد آمده است: هفته دولت یاد آور فداکاری های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ رجایی و باهنر و هفته یادها و خاطره های ماندگار است.
این بیانیه می افزاید: هفته دولت فرصت بیان خاطراتی از شهدای گرانقدری است که با ایثار جان خویش در راه خدمتگزاری به مردم به خصوص محرومان و مستضعفان معانی بلند و والایی برای دولت مردان انقلاب اسلامی به جای نهادند و شخصیت و روش زندگانی آنان بهترین الگو و سرمشق خدمتگزاری به جامعه اسلامی است.
در ادامه این بیانیه آمده است: هفته مبارک دولت در واقع هفته اقتدار و سرافرازی دولتمردانی است که با حمایت و پشتیبانی میلیون ها انسان عاشق و دلداده نظام به کرسی خدمت رسانی تکیه زده و هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و اجرای احکام الهی و قانونی و ایجاد جامعه ای سراسر شور و نشاط و امید و نیز خدمتی جز خدمت بی منت ندارند.
بیانیه می افزاید: یکی از مهمترین ویژگی های دولت اسلامی و وجه تمایز آن از دیگر دولت ها برخورداری از پشتوانه عظیم مردمی است، چرا که خدمت گزاران آن، از میان مردم برخاسته و برای خدمت به این عزیزان وارد عرصه شده اند و جامعه مطلوب، جامعه ای است که دولتمردانش با مردم همدل و همنوا باشند و در راه رسیدن به کرامت انسانی و استقلال همه جانبه تلاش کنند.
در بخش دیگر بیانیه آمده است: این مقصود با تلاش تک تک افراد جامعه، هدایت نظام مند دولت جمهوری اسلامی و تحت رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب حاصل می شود وتمام مسئولان و مدیران باید با تاسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت، آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی، زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و موفقیت دولت را فراهم آورند و خدمت صادقانه به مردم شریف را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
در بخش های پایانی این بیانیه آورده شده،: همچنین دولتمردان باید با تکیه بر روی اصول و مفاهیم اصیل انقلاب اسلامی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت های بالقوه و بالفعل نظام و تجارب مفید ملی، بتواند همچنان در مدار عدالت و پیشرفت و تعالی، کشور را به پیش برده و با نگاهی اصولی و هوشمندانه هم به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم‌الشان و هم به واقعیت‌های پیش روی، در روند ساختن دولت، حکومت و تمدن بزرگ اسلامی نقش اساسی خود را ایفا کنند.
این بیانیه می افزاید: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد و به ویژه کارمندان و کارگزاران دولت تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.
این بیانیه توسط حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله حاتم نیا امام جمعه بهار و محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی و محسن مرادی پناه فرماندار شهرستان بهار صادر شده است.
شهرستان بهار بیش از 80 هزار نفر جمعیت دارد.
هشتم شهریور ماه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر است که به این مناسبت، از دوم تا هشتم شهریور، به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است.
7523/6993


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield