خبر یزد

آخرين مطالب

در هفتم محرم امسال؛

اجتماع بزرگ عاشوراییان یزد در حسینیه امیرچقماق برگزار می‌شود گفتگو

اجتماع بزرگ عاشوراییان یزد در حسینیه امیرچقماق برگزار می‌شود
  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد ـ عضو شورای برنامه‌ریزی دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران از برگزاری اجتماع بزرگ عاشوراییان یزد در حسینیه امیرچقماق خبر داد.

احمد عشقان ملک در گفتگویی با بیان اینکه این اجتماع هر سال در روز سیزدهم محرم برگزار می‌شد، اظهار داشت: امسال به دلیل مصادف شدن 13 محرم با روز جمعه و تداخل برنامه اجتماع عاشوراییان با نماز پر خیر و برکت جمعه، زمان برگزاری اجتماع تغییر کرده است.
وی بیان کرد: بر اساس تصمیم‌گیری که در هم‌اندیشی با جمعی از رؤسای هیئات مذهبی اتخاذ شد، این گردهمایی امسال در عصر روز 16 شهریورماه مصادف با هفتم محرم در حسینیه امیرچقماق برگزار می‌شود.
عشقان ملک عنوان کرد: این اجتماع بزرگ عاشورایی امسال نیز با عنوان «یزد حسینیه ایران» و تحت لوای پرچم امام حسین ( ع) برگزار خواهد شد.
عضو شورای برنامه ریزی دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران یادآور شد: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد و دستگاه‌های مسئول نیز به برگزاری باشکوه این مراسم و عزاداری در شأن و منزلت امام حسین ( ع) تاکید و توصیه کرده‌اند.
وی از همه هیئت‌های مذهبی و مردم شریف یزد و ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت دعوت کرد تا در عصر روز 16 شهریورماه در این مراسم باشکوه در حسینیه امیرچقماق شرکت کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield