خبر یزد

آخرين مطالب

سرپرست ورزش و جوانان ابرکوه معرفی شد؛

فرماندار تاکید کرد؛ ارتقای جایگاه ورزش ابرکوه با کمک بخش خصوصی ورزشي

فرماندار تاکید کرد؛  ارتقای جایگاه ورزش ابرکوه با کمک بخش خصوصی
  بزرگنمايي:

خبر یزد - فرماندار ابرکوه گفت: علی‌رغم وجود مشکلات اعتباری، امکان جذب و به‌کارگیری بخش خصوصی در حوزه ورزش وجود دارد تا بتوانیم در لیگ‌های معتبر کشوری، جایگاهی به ورزش ابرکوه اختصاص دهیم.
به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه یزد، «محمد کاظمی‌نسبت» در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان ضمن بیان این مطلب، پتانسیل حضور ورزش ابرکوه در لیگ‌های کشوری را یادآور شد و خاطرنشان کرد: با فراهم کردن زیرساخت‌ها می‌توان تیم‌های ورزشی بزرگ را به ابرکوه دعوت کرد که هم باعث رونق ورزش و هم موجب تشویق ورزشکاران شهرستان می‌شوند.
وی همچنین به وجود ورزشکاران و مقام‌آوران ملی و بین‌المللی در ابرکوه اشاره و تجلیل از آنان را مورد تأکید قرار داد.
فرماندار به برخی از طرح‌‌های نیمه‌تمام ورزشی از جمله سالن ورزشی ده‌عرب، سالن 1200 نفره ابرکوه، تجهیز و تعمیر استخر سرپوشیده شهرستان و همچنین تعمیر، بازسازی و بهسازی مجموعه ورزشی شهید پوراکبری و مواردی دیگر اشاره کرد و خواستار پیگیری جدی برای تکمیل این طرح‌ها از سوی سرپرست جدید ورزش و جوانان شهرستان شد.
لزوم شناسایی نقاط ضعف و قوت ورزش ابرکوه
«محمدمهدی متوسل» سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان ابرکوه نیز در این مراسم ابراز کرد: تکمیل طرح‌‌ها و در صورت نیاز ایجاد زیرساخت‌ها منوط به میزان اعتباری است که جذب می‌کنیم لذا با قول مساعد مدیر کل ورزش و جوانان استان امیدواریم بتوانیم به مقوله تکمیل طرح‌‌های نیمه‌تمام رسیدگی کنیم.
وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی در راستای پیشرفت ورزش ابرکوه نیازمند شناسایی نقاط قوت و ضعف این حوزه است تا بتوانیم به راهکارهای عملی دست یابیم.
افزایش عایدات ورزش ابرکوه به 100 میلیون تومان
«رضا خاموشی» رییس سابق اداره ورزش و جوانان ابرکوه نیز در این نشست به ارائه گزارش عملکرد 5 ساله خود پرداخت و گفت: میزبانی از تیم‌های ملی هندبال و والیبال ساحلی، ساخت دو سالن چندمنظوره در اسفند آباد و ده عرب، ایجاد شش زمین چمن مصنوعی، تجهیز 9 خانه ورزشی روستایی، ساخت زمین والیبال ساحلی و افزایش جمعیت ورزشکاران شهرستان به 4500 نفر، بخشی از فعالیت‌های این اداره در این مدت بوده است.
وی ادامه داد: ابرکوه دارای شش موسسه مردم‌نهاد در بخش جوانان است که از این نظر جزء برترین‌های استان است و از سوی دیگر اولین خانه جوان در بین شهرستان‌های استان نیز در ابرکوه راه‌اندازی شد.
خاموشی به افزایش عایدات اداره ورزش از 15 میلیون به یکصد میلیون تومان خبر داد و گفت: عمده‌ترین مشکل حوزه ورزش شهرستان کمبود نیروی انسانی و اعتبارات است که در صورت حمایت مسئولان استانی و شهرستانی می‌توان با جذب افراد متخصص، تحولی در ورزش ابرکوه ایجاد کرد.
یادآور می‌شود، در این مراسم که با حضور «علی‌محمد شیخی» معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد، «محمدمهدی متوسل» به‌ عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ابرکوه معرفی و از تلاش‌های پنج‌ساله «رضا خاموشی» تجلیل شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield