خبر یزد

آخرين مطالب

عزت ملت ایران در گرو ایستادگی در مقابل آمریکاست سياسي

عزت ملت ایران در گرو ایستادگی در مقابل آمریکاست
  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: عزت و اقتدار ملت قهرمان ایران در عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری و ایستادگی در مقابل آمریکاست.

آیت‌الله محمدرضا ناصری عصر روز یکشبه در جمع سپاهیان و بسیجیان این استان افزود: دشمنی آمریکا و اروپا در برابر ملت ما تمام نمی‌شود و این خوی استکباری ادامه دارد.
وی ادامه داد: برای برای شکست آمریکا و دشمنان تنها راه فقط مقاومت و ترویج فرهنگ ایثارو شهادت است و باید برای اجرایی‌شدن اهداف ولایت فقیه اقدام کرد.
امام جمعه یزد به بدعهدی آمریکایی‌ها اشاره کرد و بیان داست: هم‌اکنون به تمام جهان اثبات شده که آمریکایی‌ها هیچ زمانی به عهد و قول خود پایبند نیستند و تا زمانی همراه کسی هستند که برای آنها منافعی داشته باشد.
به گفته ناصری، حمایتی که آمریکایی‌ها از عربستان می‌کنند به دلیل منافعی است که از قبل نفت آنها و فروش تسلیحات وجود دارد.
همچنین فرمانده سپاه الغدیزد از تشکیل و فعالیت 90 گروه سرود توسط قشرهای مختلف بسیج این استان خبر داد.
سرهنگ رضا پورشمس افزود: توصیه اصلی شهدا ، حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است که نشان دهنده توجه ویژه آنها به این موضوع مهم است.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در ارتباط با احیای امر به معروف و نهی از منکر گفت: در نخستین گام به امر به معروف تکیه داریم و بر آن تاکید می‌کنیم و در مرحله بعدی بحث نهی از منکر را پیگیری می‌کنیم.
پورشمس ادامه داد: در حوزه توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه به عنوان یک معروف، توجیه و اعزام تسهیل‌گران صندوق‌های قرض‌الحسنه هم به عنوان یکی دیگر از برنامه‌هایی است که سپاه الغدیر دنبال می‌کند.
استان یزد 300 هزار بسیجی دارد.
7536/ 6197


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield