خبر یزد

آخرين مطالب

خطیب جمعه مهریز: مردم و مسوولان فرمایشات مقام معظم رهبری را فصل الخطاب قرار دهند سياسي

خطیب جمعه مهریز: مردم و مسوولان فرمایشات مقام معظم رهبری را فصل الخطاب قرار دهند
  بزرگنمايي:

خبر یزد - یزد - ایرنا - امام جمعه موقت مهریز گفت: مردم و مسوولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را فصل الخطاب خود قرار دهند و با همدلی در مسیر انقلاب اسلامی و وصایای شهدا فعالیت کنند.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حسین زارع زاده در خطبه های نمازجمعه امروز مهریز افزود: ولایت فقیه از ثمرات مهم انقلاب اسلامی است و عمل به توصیه های رهبری فرزانه راه سعادت ملت و کشور است.
وی ادامه داد: ملت ایران در سایه ولایتمداری توطئه های دشمنان را در 38 سال گذشه خنثی کرده اند و باید همچنان با ایستادگی بر اصول و ارزش ها با همکاری و هوشیاری در برابر آنها مقاومت کنند.
امام جمعه موقت مهریز اظهار داشت: توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی در فرهنگ و اقتصاد ادامه دارد و شایسته است مردم و مسوولان با هوشیاری برای شکست نقشه های آنها در صحنه ها حضور داشته باشند.
زارع زاده به حماسه نهم دی و نقش آن در شکست توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و تصریح نمود: باید این روز بزرگ و سرنوشت ساز برای همیشه در بین مردم و جوانان کشور زنده بماند و باشکوه برگزار شود.
وی ادامه داد: باید با برگزاری جلسه های بصیرتی و معرفتی ابعاد حماسه عظیم نهم دی ماه برای مردم و جوانان توسط مبلغان دینی و مراکز فرهنگی و آموزشی تبیین شود که کاری لازم و مهم است.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری شهر یزد قرار دارد.
7541/ 6197 خبرنگار:ندا سبحان زاده**انتشار:فلاح


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield