خبر یزد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی استان یزد:

تقویت باورهای اعتقادی اساس تحول در نظام اسلامی است اجتماعي

تقویت باورهای اعتقادی اساس تحول در نظام اسلامی است
  بزرگنمايي:

خبر یزد - فرمانده انتظامی استان یزد تقویت باورهای معنوی و اعتقادی را اساس تحول در نظام اسلامی دانست و آن را منشاء خدمات ارزشمندی در سطح جامعه اسلامی معرفی کرد  سردار «محمدرضا میرحیدری» در اجتماع فدائیان حریم حسینی نیروهای مسلح استان، اظهار کرد:‌ امروز ما به عنوان سربازان امام و ولایت باید این مسیر را با قوت ادامه دهیم و نگذاریم دشمن در کمرنگ کردن رنگ و بوی دینی جامعه به اهداف خود برسد و نیز جامعه در جهت اجرای امر به معروف و نهی از منکر قدم بردارد .
وی افزود: در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر همه نیروهای ارزشمند استان چه در سپاه و ارتش و چه در نیروی انتظامی که پرچمدار مبارزه با ناهنجاری‌ها و پلشتی‌هاست با قوت بیشتری دنبال خواهیم کرد .
فرمانده انتظامی استان یزد تقویت باورهای معنوی و اعتقادی را اساس تحول در نظام اسلامی دانست و آن را منشاء خدمات ارزشمندی در سطح جامعه اسلامی معرفی کرد .
میرحیدری یکی از مهمترین رسالت‌های پلیس در سطح جامعه را اهتمام به فریضه امر به معروف و نهی از منکر برشمرد و گفت: امیدواریم که پلیس با استفاده بهینه و هدفمند از این ظرفیت بتواند همچون گذشته در ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان گام‌های موثری بردارد .
گفتنی است؛ اجتماع فدائیان حریم حسینی نیروهای مسلح استان یزد صبح امروز در دفتر آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شد .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield