خبر یزد

آخرين مطالب

امام جمعه یزد:

بدعهدی آمریکا به تمام جهانیان ثابت شده است سياسي

بدعهدی آمریکا به تمام جهانیان ثابت شده است
  بزرگنمايي:

خبر یزد - امام جمعه یزد با اشاره به این‌که استکبار به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست گفت: بدعهدی آمریکا به تمام جهانیان ثابت شده است . به گزاش ایسنا-منطقه یزد، آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» در جریان دیدار جمعی از پرسنل و کادر سپاه الغدیر و نیروی انتظامی استان با اشاره به این‌که فلسفه اصلی قیام امام حسین(ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر است اظهار کرد: این دو فریضه الهی از ارزش بسیار بالایی برخوردار است .
وی با اشاره به احادیثی از امام علی(ع) و امام حسین(ع) در ارتباط با امر به معروف و نهی از منکر افزود: همه ما وظیفه داریم که علاوه بر دوری خودمان از گناه، دست دیگران را هم بگیریم و اگر آنها به سمت گناه و آتش جهنم می‌روند، نجاتشان دهیم .
نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: در روایات داریم که اگر چشمی ببیند که گناه در جامعه می‌شود حق ندارد بر روی آن گناه بسته شود تا زمانی که آن گناه و روند اشتباه تغییر پیدا کند .
ناصری‌یزدی با اشاره به این‌که خداوند متعال در قرآن کریم همه افراد را نسبت به دیگری مسئول دانسته تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر دو موضوعی است که اگر به درستی احیا شود جامعه از مشکلات و سختی‌ها دور می‌شود .
امام جمعه یزد با اشاره به این‌که نباید هیچ یک از ما برای عناوین کار کنیم ادامه داد: همه ما وظیفه داریم که برای رضای خدا و خدمت به مردم تلاش کنیم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم .
وی به بدعهدی آمریکایی‌ها اشاره کرد و افزود امروز به تمام جهان اثبات شده که آمریکایی‌ها هیچ زمانی به عهد و قول خود پایبند نیستند و تا زمانی همراه کسی هستند که برای آنها منافعی داشته باشد .
این مسئول خاطرنشان کرد: حمایتی هم که آمریکایی‌ها از عربستان می‌کنند به دلیل منافعی است که از قبل نفت آنها و فروش تسلیحات وجود دارد و به قول خودشان عربستان گاو شیرده‌ای است که تا زمان شیر دادن آن را می‌دوشند و پس از اینکه شیرش تمام شد، آن را ذبح و از گوشتش مصرف می‌کند .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield