خبر یزد

آخرين مطالب

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر:

اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی توطئه جدید استکبار است سياسي

اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی توطئه جدید استکبار است
  بزرگنمايي:

خبر یزد - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر با بیان این‌که اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی توطئه جدید استکبار جهانی است، گفت: دشمن به دنبال گرفتن ارزش‌های دینی با سوء استفاده از اعتقادات مذهبی مردم است . حجت الاسلام والمسلمین «علی گندمی» در جریان دیدار جمعی از پرسنل سپاه الغدیر و نیروی انتظامی استان با آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» که به مناسبت دهه امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد با اشاره به این‌که قرآن کریم می‌فرماید دشمنان اسلام طمع دارند که همه به آنها بله قربان بگویند اظهار کرد: امروز دشمنان اسلام توطئه‌های خود را ناکام دیده‌اند و فهمیده‌اند که با منش خود نمی‌توانند در برابر دین قرار بگیرند .
وی افزود: همین موضوع هم سبب شده که امروز دشمن با سوء استفاده از باورهای دینی مردم، اقدام به ورود تحریف در دین کرده و سعی می‌کنند که به وسیله اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی، ارزش‌های ناب اسلامی و شیعی را از ما بگیرد .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد گفت: امروز استکبار سعی می‌کند که با تحریف در اشعار و مداحی‌های عزاداری امام حسین(ع)، حسینیه را در برابر حسینیه قرار دهد و به گونه‌ای مردم را در تضادی قرار دهد که حاصل آن، دوری آنها از ارزش‌ها باشد .
گندمی با اشاره به این‌که متاسفانه در برخی از مداحی های سالهای قبل یزد انحراف ها و اشعار نامناسبی وجود داشت،‌تصریح کرد: امسال برای این‌که جلوی این موضوع گرفته شود و اشعار نامناسب در مداحی‌ها نداشته باشیم، از ماه‌ها قبل اقدام به برگزاری جلسات و کمیته‌هایی در این حوزه کردیم .
این مسئول با بیان این‌که در موضوع هیئات پنج عنصر تاثیرگذار است که در کنار همدیگر نقش‌آفرینی می‌کنند گفت: مدیران هیئات، شعرا و محتوای کار، مداح، مردم در جمع‌های مختلف و میزبانان این عناصر را تشکیل می‌دهند که هر یک در کنار دیگری نقش‌آفرین اصلی هستند .
وی ادامه داد: در هیچ هیئتی نیست که مراسم مذهبی برگزار شود ولی یکی از این عناصر نقش‌آفرینی نکنند به همین دلیل هر یک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حتی کسی که نایلون برای کفش به دست عزاداران می‌دهد هم ارزش و جایگاه بسیار بسیار بالایی دارد .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد بر ضرورت توجه به کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و افزود: امروز در حوزه‌های مختلف شاهد وجود مشکلاتی از جمله اعتیاد و مشکلات خانوادگی هستیم که باید حتما زمینه‌های رفع این مشکلات فراهم شود .
وی به مشکلاتی که در حوزه نظارت و پیگیری وجود دارد اشاره کرد و با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری هم نسبت به این موضوع تاکید کردند گفت: همه ما این کمبود را می‌دانیم ولی هر یک از ما کار را به گردن دیگری می‌اندازیم و خودمان از انجام کار شانه خالی می‌کنیم .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield