خبر یزد

آخرين مطالب

اجتماعي

دانش‌آموزان باید نقاد و پرسشگر تربیت شوند

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره به این‌که باید دانش آموزان را نقاد، پرسشگر و حساس نسبت به مسائل پیرامونی بار بیاوریم،‌گفت: برای تحقق این مهم، دانش آموزان باید حضور در تشکل ها را تجربه کنند.

یزد آغازگر مطالبه‌گری مناسب‌سازی شهر در کشور

خبر یزد - ایسنا/یزد از آنجایی که امکان گردشگری برای معلولان در تمام نقاط دنیا و کشورمان فراهم نیست با امکان فراهم کردن گردشگری برای همه اقشار در یزد، این شهر جهانی می‌تواند مقصد گردشگران معلول دنیا باشد.

آرزوی محال دانش‌آموزان معلول جسمی حرکتی یزد برآورده شد

خبر یزد - ایسنا/یزد مسئول کمیته گردشگری در درسترس شهر میراث جهانی یزد گفت:‌ با توجه به مناسب سازی معابر و ابنیه تاریخی شهر میراث جهانی یزد، همزمان با برگزاری نخستین جشنواره ملی گردشگری معلولین در این شهر، دانش‌آموزان دارای معلولیت جسمی حرکتی توانستند برای اولین بار از بافت و ابنیه تاریخی این شهر بازدید کنند.

طرح تحکیم بنیان خانواده ویژه یزد اجرا می‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد طرح ویژه‌ای با عنوان طرح تحکیم بنیان خانواده با نگاه ارتقای کیفیت زندگی برای یزد در نظر گرفته شد که از سال آینده به صورت پایلوت در این استان اجرا می‌شود.

محرومیت زوجین از زندگی عاطفی با تاخیر در ازدواج

خبر یزد - ایسنا/یزد یک کارشناس مسائل خانواده محرومیت زوجین از زندگی عاطفی را نتیجه‌ی به تاخیر انداختن ازدواج خواند و گفت: مردی که در سن بالای 25 سال ازدواج می‎کند، خود و همسرش را از زندگی عاطفی محروم کرده است.

ثبت‌نام طرح ملی مسکن به سرنوشت پیش‌فروش خودرو دچار می‌شود؟

خبر یزد - در حالی که بسیاری از متقاضیان طرح ملی مسکن در شهرها و استان های مختلف از ثبت‌نام جا مانده‌اند، وزیر راه و شهرسازی از امکان باز شدن مجدد سامانه برای شهرهای تکمیل ظرفیت شده خبر داد.

محموله 200 کیلویی تریاک در یزد توقیف شد

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان یزد از کشف یک محموله افزون بر 191 کیلویی تریاک که از شرق کشور به مقصد البرز بارگیری شده بود، در این استان خبر داد.

یزدی‌ها نگران کمبود داروی آنفلوآنزا نباشند

خبر یزد - معاون بهداشتی علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این‌که موج اول بیماری آنفلوآنزا سیر نزولی پیدا کرده است، گفت:‌ مردم نگران کمبود داروی آنفلوآنزا نباشند چرا که شیوع این ویروس به زودی به پایان می‌رسد.

کمک به رفع سوء تغذیه 1066 کودک زیر پنج سال یزدی توسط کمیته امداد

خبر یزد - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 567 میلیون تومان نیز برای کمک به رفع سوء تغذیه 1066 کودک کمتر از پنج سال و 25 مادر باردار و شیرده تحت حمایت کمیته امداد استان یزد هزینه شده که سرانه پرداختی برای هر نفر ماهیانه 100 هزار تومان بوده است.

سه قاچاقچی با 191 کیلوگرم تریاک در یزد دستگیر شدند

خبر یزد - یزد- معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران و دستگیری سه قاچاقچی، 191 کیلو گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودرو عبوری در استان کشف شد.

اخراج معتادان تحت درمان از کار، ممنوع!

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان اینکه باید از معتادین تحت درمان حمایت شود، گفت: با ابلاغی به دستگاه‌های دولتی و واحدهای صنعتی و تولیدی، اخراج معتادین در حال درمانی که وظایف شغلی‌شان را انجام می‌دهند، ممنوع شود.

گزارش تصویری مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی سایه های فیروزه ای (شیوه های ارائه در هنرهای جدید) با حضور شهردار شهر جهانی یزد در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

خبر یزد - گزارش تصویری مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی سایه های فیروزه ای (شیوه های ارائه در هنرهای جدید) با حضور شهردار شهر جهانی یزد در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

گزارش تصویری مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری یزد و شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن تهران در راستای اجرای پروژه های عظیم شهری

خبر یزد - گزارش تصویری مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری یزد و شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن تهران در راستای اجرای پروژه های عظیم شهری

مطالبه‌گری در چارچوب قوانین ویژگی‌ مهم دانشجویان است

خبر یزد - معاون امور دانشجویی دانشگاه یزد مطالبه‌گری در چارچوب ضوابط را اصلی‌ترین ویژگی‌های دانشجویان برشمرد و گفت: دانشجو باید بتواند در رابطه با مسائل روز جامعه حرف بزند و در چارچوب قوانین خواسته‌ها و نیازهای خود را مطرح کند.

تمام طرح‌های مناسب‌سازی شهری در گروی تایید ناظران معلول است

خبر یزد - شهردار یزد از معرفی یزد به عنوان اولین مقصد گردشگری، تفریح و درمان کشور برای معلولان ابراز خرسندی کرد و گفت: خارج کردن شهر یزد از معلولیت و امکان زندگی، گردش و زیستن همه اقشار مختلف در این شهر باید بتواند آغاز انجام برنامه‌های گسترده در تمام کشور باشد.

160 کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

خبر یزد - یزد ـ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف 160 کیلوگرم موادمخدر در یزد خبر داد.

معلولیت یک احتمال برابر برای همه ...

خبر یزد - ایسنا/یزد عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر با بیان این‌ که جشنواره گردشگری معلولان اقدامی بسیار بزرگ و ارزشمند برای معلولین کشور است، گفت: معلولیت یک احتمال برابر است و همه مسئولان و مردم باید این آمادگی را داشته باشند.

اموال مسروقه در بافق به مالباختگان تحویل شد

خبر یزد - یزد - فرمانده منطقه انتظامی بافق گفت: ماموران پلیس این شهرستان پس از دستگیری 6 سارق تعدادی اموال مسروقه را از آنها کشف کردند که امروز( شنبه ) به مالباختگان تحویل شد.

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد عنوان کرد: عملیات عمرانی دفع آب های سطحی میدان همافر پایان یافت

خبر یزد - مدیر منطقه چهار شهرداری یزد عنوان کرد: عملیات عمرانی دفع آب های سطحی میدان همافر پایان یافت مدیر منطقه چهار شهرداری یزد گفت: عملیات عمرانی دفع آب های سطحی میدان همافر با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال به پایان رسید.

مزایده املاک

خبر یزد - مزایده املاک

اعطای 16 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان یزدی

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان یزد اعلام کرد که طی هشت ماهه ابتدایی امسال بالغ بر 16 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه از سوی این صندوق به نیازمندان اعطا شده و این در حالی است که در این رقم در کل سال گذشته 19 میلیارد تومان بوده است.

افتتاح طرح‌های مناسب‌سازی مجموعه تاریخی امیرچخماق در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد همزمان با آغاز نخستین جشنواره ملی گردشگری معلولین در یزد 35 نفر از روسا و نمایندگان انجمن‌های ضایع نخاعی کشور وارد استان شده و با ادای احترام به شهدای امیرچخماق چند طرح مناسب سازی شده در یزد را افتتاح کردند.

من با مردم عادی هیچ فرقی ندارم!

خبر یزد - ایسنا/یزد یک معلول اردکانی که از ناحیه دو دست و پا دارای نقض عضو است با وجود شرایط خاص بدنی‌اش هرگز از زندگی ناامید و به نداشته‌هایش گلایه‌مند نشده و حتی معتقد است که با مردم عادی هیچ تفاوتی ندارد.

هیچ طرح شهری در یزد بدون تایید ناظر معلول تحویل گرفته نمی‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد ‌معاون معماری و شهرسازی شهرداری یزد با بیان این‌که هیچ طرح شهری در یزد بدون تایید ناظر معلول تحویل گرفته نمی‌شود، گفت:‌ جشنواره گردشگری معلولین تقویت زیرساخت‌های گردشگری یزد است.

مهریز یک عابربانک مناسب‌سازی شده برای معلولان هم ندارد

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهریز با همکاری نکردن بسیاری از دستگاه‌های این شهرستان برای تبدیل مهریز به شهر دوستدار سالمند گلایه کرد و گفت: هنوز یک عابر بانک مناسب‌سازی شده برای معلولان و نابینایان در مهریز نداریم.

از حقوق شهروندی چه می دانیم؟

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس شورای اسلامی شهر یزد با بیان این‌که حقوق شهروندی مهمترین مطالبه مردم در جوامع مدنی است، گفت: حقوق شهروندی در حقیقت قراردادی مهم بین دو طرف مردم و دولت است که هر دوی آنها باید در شرایط مختلف نسبت به این مهم پایبند باشند.

شهردار یزد: شهری که نتواند پذیرای همه افراد جامعه باشد، معلول است

خبر یزد - ایسنا/یزد شهردار یزد با بیان این‌که مناسب‌سازی آثار تاریخی تنها گوشه‌ای از نواقص شهر را برطرف کرده است، گفت: شهری که نمی‌تواند پذیرای تمام افراد جامعه باشد معلول است.

توجه به حقوق معلولین بیانگر مترقی بودن مدیریت شهری است

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری یزد گفت: اگر اقدامی در مناسب سازی محیط شهری و برگزاری جشنواره انجام شد، در سایه وحدت ، همدلی و همراهی مسوولان استان است زیرا همیشه در سایه وحدت شاهد پیشرفت‌های خوبی در زمینه‌های مختلف هستیم.

اغفال کاربران با درج آگهی دروغین در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس پلیس فتا استان یزد از شناسایی فردی که با درج آگهی کذب در بستر دیوار، از کاربران فضای مجازی تحت عنوان حمایت مالی با پیشنهادات نامتعارف سوء استفاده می‌کرد، خبر داد.

واکسن آنفلوانزا خوب است ولی در یزد نیست!

خبر یزد - ایسنا/یزد در حالی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یزد تزریق واکسن آنفلوآنزا را به عنوان اصلی‌ترین راهکار پیشگیری از این بیماری توصیه می‌کنند که چنین واکسنی در هیچ کدام از داروخانه‌های یزد موجود نیست و مسئولان نیز در این رابطه حاضر به پاسخگویی نمی‌شود.

درحال حاضر 15 دستگاه اتوبوس برای استفاده در جشنواره گردشگری معلولین به رمپ تجهیز شده است که در آینده نیز مورد استفاده شهروندان قرار خواهد گرفت

خبر یزد - درحال حاضر 15 دستگاه اتوبوس برای استفاده در جشنواره گردشگری معلولین به رمپ تجهیز شده است که در آینده نیز مورد استفاده شهروندان قرار خواهد گرفت

با مصوبه شورای اسلامی شهر، از این‌پس پیمانکاران شهرداری موظف به توجه ویژه به حوزه معلولین به صورت علمی و عملی می‌باشند

خبر یزد - با مصوبه شورای اسلامی شهر، از این‌پس پیمانکاران شهرداری موظف به توجه ویژه به حوزه معلولین به صورت علمی و عملی می‌باشند

مدیر منطقه دو شهرداری یزد عنوان کرد: طرح ضربتی جمع آوری و پاکسازی زمین های خالی و رفع خطر از گودهای ورودی شهر اجرا می شود

خبر یزد - مدیر منطقه دو شهرداری یزد عنوان کرد: طرح ضربتی جمع آوری و پاکسازی زمین های خالی و رفع خطر از گودهای ورودی شهر اجرا می شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: بزودی از سامانه هوشمند مدیریت تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر بهره برداری می شود

خبر یزد - رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: بزودی از سامانه هوشمند مدیریت تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر بهره برداری می شود

ساير مطالب

ساختمان‌های غیرمجاز در شهر یزد پلمب می‌شوند

شنوایی هدیه‌ی خیرین بازدیدکننده به هنرمند ناشنوای ابرکوهی

نشست هم اندیشی مدیران سرمایه انسانی شهرداری های یزد و شیراز

بیمار 49 ساله یزدی ناجی بیماران نیازمند شد

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه سومین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی در گذر فرهنگ و هنر یزد

مـوج جـدید پـلمب بر ساخت و سازهای غیر مجاز سطح منطقه دو شهرداری یزد

مـوج جـدید پـلمپ بر ساخت و سازهای غیر مجاز سطح منطقه دو شهرداری یزد

«نقش نظام آموزشی در کاهش آسیب‌های اجتماعی» بررسی شد

اجرای سند تحول بنیادین تنها راه کاهش آسیب‌های اجتماعی است

هوای یزد مه آلود است نه آلوده!

علیرغم حفر چاه‌های جذبی در سال جاری، در چند نقطه از منطقه سه شاهد آبگرفتگی بودیم که با اقدامات کارشناسی شده، مشکلات این چند نقطه نیز رفع خواهد شد

نشست مشترک شهردار یزد با سفیر اوکراین

علیرغم حفر چاه‌های جذبی در سال جاری، در چند نقطه از منطقه سه شاهد آبگرفتگی بودیم که با مطالعات کارشناسی شده، مشکلات این چند نقطه نیز رفع خواهد شد

36 مورد اهدا عضو در یزد ثبت شد

کشف 176 کیلو مواد افیونی در عملیات اطلاعاتی پلیس یزد

گلایه‌های جامعه نابینایان یزد از جشنواره گردشگری معلولان

گزارش تصویری دیدار سفیر کشور اوکراین در ایران با شهردار شهر جهانی یزد

اجرای عملیات هرس فرم دهی درختان سطح شهر

پنج نفر در یزد بر اثر آنفلوآنزا فوت کردند

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در مانور زلزله دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر حضور یافت

آغاز رقابت‌های هفتمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد

یزد، میزبان اولین جشنواره ملی گردشگری معلولین

سی و یکمین جلسه کمیته فنی بررسی و تصویب طرح های عمران شهری برگزار شد

مناسب‌سازی 90 درصد مسیرهای پیاده برای معلولین در یزد

کشف 176 کیلو مواد افیونی در عملیات اطلاعاتی پیلس یزد

یادواره 45 شهید روستای احمدآباد بهاباد برگزار شد

تاکید دستگاه قضا بر ارتباط با مردم است

مدارس قدیمی یزد برای معلولان مناسب‌ نیستند

نمایش خیابانی یاری‌گر بیان مسائل مرتبط با خانواده است

برپایی میزخدمت درجشن چهل سالگی بسیج

گزارش تصویری حضور شهردار شهر جهانی یزد در همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری

گزارش تصویری حضور شهردار شهر جهانی یزد در یکصد و چهارمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

شهردار یزد خواستار تعیین تکلیف ورود دیوان محاسبات به شهرداری ها شد

خوکی، مرغی یا انسانی...آنفلوآنزا را جدی بگیرید!

40 گروه جهادی به مناطق محروم در استان یزد اعزام شدند

تشکیل اولین گروه جهادی رسانه کشور در یزد

نشست بررسی بودجه پیشنهادی سال 1399 سازمان های حوزه خدمات شهری برگزار شد

تلاش برای بهبود وضعیت فاضلاب بافت تاریخی

سازمان‌ فرهنگی ورزشی شهرداری با جهاددانشگاهی یزد تفاهم‌نامه امضاء کرد

شهردار یزد از نحوه عملکرد مدیریت شهری انتقاد کرد

مشارکت و همدلی مسیر سرعت توسعه کشور را افزایش می‌دهد

بخشی از خیابان‌های مرکزی شهر مانند خیابان‌های فرخی، امام و دهم فروردین باید برای مسیر دوچرخه‌سواری اصلاح شوند

یزد ، شهر دوستدار معلول

طرح بازآفرینی شهری فراتر از موضوعات عمرانی و فیزیکی است و مسائل اجتماعی، فرهنگی، امنیتی و... نیز در این حوزه دارای اهمیت هستند

80 درصد مراجعان به کلینیک‌های تغذیه در یزد زنان هستند

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد طرح‌های تشویقی شهرداری برای آشتی یزدی‌ها با ناوگان اتوبوسرانی را تشریح کرد

10 نقطه گردشگری شهر یزد برای تردد معلولان مناسب سازی شد

برگزاری نخستین جشنواره ملی گردشگری معلولان در یزد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: دو برابر شدن بودجه ورزش معلولان یزد برای اولین بار در کشور

پاک کردن خط‌کشی‌های تصنعی بین اقشار جامعه ضروری است

کشف 90 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در یزد

گزارش تصویری گردهمایی فرهنگی ـ بصیرتی حلقه های صالحین بسیج کارمندان از سلسله نشست های تببین بیانیه گام دوم انقلاب با موضوع مدیریت جهادی در مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس

شهردار یزد تصریح کرد: بسیج بر پایه قیام برای خدا و استقامت در راه خدا است

گزارش تصویری حضور رئیس و پرسنل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد در نمایشگاه کیش اینوکس 2019

افزایش سرانه فضای سبز با احداث پارک نسترن در بلوار پاسداران

شهردار یزد خاطر نشان کرد: شهر جهانی یزد می تواند به شهر دسترس پذیر و اولین مقصد گردشگری معلولان تبدیل شود.

شهری که اقداماتش به زندانی شدن معلولان منتج شود، معلول است

دو برابر شدن بودجه ورزش معلولان برای اولین بار در کشور

گزارش تصویری دیدار لاروس نوردوم سفیر کشور نروژ در ایران با جمال الدین عزیزی شهردار شهر جهانی یزد

شهردار یزد بر لزوم اجرای طرح های مبتکرانه و خلاقانه در نوروز تاکید کرد

همکاری مشترک شهرداری یزد و نروژ در حوزه توریسم و انرژی های تجدیدپذیر

طرح‌های تشویقی شهرداری برای آشتی یزدی‌ها با ناوگان اتوبوسرانی

تعارض و تداخل اراضی ملی در یزد تا پایان سال رفع می‌شود

آسیب‌های روانی در معلولان بیشتر از گروه‌های غیرمعلول است

215 روستا در تفت، آبرسانی سیار می‌شود

بیش از 70 درصد اهداکنندگان خون در یزد مستمر هستند

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد تعداد عملیات رفع مشکل آبگرفتگی را 206 مورد عنوان کرد

219 کیلوگرم موادمخدر در یزد کشف شد

جشنواره گردشگری معلولین یزد، آغاز سخت‌ترین مرحله مناسب‌سازی است

لزوم مشارکت رسانه‌ها برای افزایش سواد رسانه‌ای کاربران فضای مجازی

15 درصد اطفال یزدی از تغذیه انحصاری شیر مادر محرومند

معرفی یزد به عنوان پایلوت کشوری «شهر در دسترس»

گزارش تصویری حضور پرسنل شهرداری یزد در راهپیمایی مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از اقتدار و امنیت کشور

دستگیری 3 عامل اصلی اغتشاشات یزد

بازدید معاون خدمات شهری و کارشناسان سیما ، منظر از نهمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران

همایش ملی پیشگیری از بزه‌دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی برگزار می‌شود

گزارش تصویری ملاقات چهره به چهره شهردار شهر جهانی یزد با شهروندان منطقه سه شهرداری یزد در راستای نهضت پاسخگویی

گزارش تصویری مرمت و بازسازی تابلوهای ورودی بلوارهای سطح شهر

شهردار یزد بر لزوم تبدیل شدن شهر یزد به هدف گردشگری خاص برای معلولان کشور تاکید کرد

معاون خدمات شهری شهرداری یزد تصریح کرد: سمپوزیوم خشت خام شهر میراث جهانی یزد باید بین المللی برگزار شود

10 روز به اعتبار قرارداد مشترکان اینترنت یزد افزوده می‌شود

پلاک‌گذاری 5000 درخت به نام محرومان استان یزد

جلسه هیئت مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز با حضور شهردار یزد

معاون خدمات شهری شهرداری یزد تصریح کرد: سمپوزیوم خشت خام جهان شهر یزد باید بین المللی برگزار شود

اطلاعیه نیروی انتظامی درباره ناآرامی‌ ها

منتخبین مجمع سمن‌های جوانان استان یزد مشخص شدند

صورت‌های مالی شهرداری یزد در دستور کار شورای شهر قرار گرفت

متواری شدن قاچاقچی با آتش‌ کشیدن خودروی حامل مواد مخدر

قاچاقچی موادمخدر ماشینش را آتش زد!

ساخت اولین نانوداروی ضد سرطان کشور در یزد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد عنوان کرد: نرم افزار جدید نظام پیشنهادات راه اندازی شد

شهردار یزد عنوان کرد: سهمیه بنزین ویژه به سرویس مدارس اختصاص می‌یابد

کودکان 3 تا 6 ساله هر سال باید سنجش بینایی شوند

شهروندان منطقه یک می‌توانند مشکلات مربوط به سگ‌های ولگرد و آبگرفتگی معابر را با شماره تلفن 35252003 درمیان بگذارند

سهمیه بنزین ویژه سرویس مدارس اختصاص می‌یابد

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد عنوان کرد: 15 دستگاه اتوبوس‌ به رمپ معلولان تجهیز شد

مراسم افتتاحیه هفتمین المپیاد ورزش محلات شهر میراث جهانی یزد برگزار شد

تجهیز 15 اتوبوس‌ ناوگان شهری یزد به رمپ معلولان

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه هفتمین المپیاد ورزش محلات شهر میراث جهانی در سالن شش هزار نفره شاهدیه

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه هفتمین المپیاد ورزش محلات شهر میراث جهانی در سالن 6 هزار نفره شاهدیه

پلاک‌گذاری 5000 درخت در استان یزد برای محرومان

94 درصد داروهای کشور تولید داخلی هستند

گزارش تصویری روند عملیات عمرانی اصلاح هندسی زیرگذر شهدای محراب

شهردار یزد عنوان کرد:16 دستگاه اتوبوس ویژه تردد معلولین در یزد آماده‌سازی می شود

گزارش تصویری تلاش پرسنل منطقه سه شهرداری یزد جهت رفع آبگرفتگی معابر

گزارش تصویری حضور شهردار شهر جهانی یزد در همایش "رویشی در گام دوم انقلاب" در دانشگاه شهید مطهری یزد

شهردار یزد اظهار داشت: در سال جاری بیش از 200 حلقه چاه حذبی در سطح شهر حفر شده است

هجدهمین جلسه کمیسیون بررسی و تصویب طرح های عمران شهری برگزار شد

معاون خدمات شهری شهرداری یزد عنوان کرد: بسیج 300 نیروی خدمات برای رفع آبگرفتگی معابر

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد ایجاد شهرک سلامت را تنها راهکار حل گِره ترافیکی بلوار طالقانی عنوان کرد

آماده‌سازی 16 دستگاه اتوبوس ویژه تردد معلولین در یزد

سمن‌ها پل ارتباطی بین مجموعه‌های دولتی و غیردولتی

گزارش تصویری ادامه عملیات هندسی تقاطع شهدای محراب

گزارش تصویری ادامه روند بازسازی و بهسازی خانه چهارسوقی ها در محله گازرگاه توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد

شهردار یزد اظهار داشت: در سال جاری بیش از 200 چاه حذبی در سطح شهر حفر شده است

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد عنوان کرد: سرویس‌های مدارس یزد سوخت پایه‌ می‌گیرند

زکات باید در راستای رفع محرومیت از جامعه مصرف کنند

مردم هر احساس تغییر قیمتی را گزارش کنند

مناسب سازی فضای عمومی، توزیع عادلانه خدمات شهری است

با مصوبه امروز شورای شهر، برای اولین بار در شهر یزد برای زمین‌های قولنامه‌ای نیز پروانه صادر خواهد شد

نشست ستاد معاینه فنی خودروهای سبک شهر یزد برگزار شد

برخورد با رانندگان متخلف تاکسی در یزد

25 هزار بسیجی در مهریز سازماندهی شدند

نیکوکار یزدی حمایت 70 یتیم را برعهده دارد

مردم نگران قیمت‎ها بعد از گرانی بنزین نباشند

مناسب‌سازی معابر از شاخصه‌های شهر جهانی است

راه‌اندازی دبیرخانه دائمی مناسب‌سازی فضای شهری در یزد

آرامش در یزد حاکم است

انتخابات مجمع سمن‌های جوانان یزد برگزار می‌شود

جشنواره گردشگری معلولین یزد الگوی مناسب‌سازی کشور است

از عمده‌ترین مشکلات چاه‌های جذبی، عدم تعبیه دریچه مناسب و نداشتن حوضچه نشست می‌باشد

فراخوان طراحی اِلِمان‌های نوروزی با تِم دوچرخه، تا چند روز آینده منتشر خواهد شد

گزارش تصویری ملاقات چهره به چهره شهردار شهر جهانی یزد با شهروندان منطقه دو شهرداری یزد در راستای نهضت پاسخگویی

گزارش تصویری ملاقات چهره به چهره شهردار شهر جهانی یزد با شهروندان منطقه یک شهرداری یزد در راستای نهضت پاسخگویی

گزارش تصویری حضور شهردار شهر جهانی یزد در نشست هم اندیشی ارتقای فرهنگ سلامت اداری در سالن شهید عباسپور

گزارش تصویری رونمایی از پوستر اولین جشنواره گردشگری معلولین با حضور استاندار و شهردار شهر جهانی یزد در سالن حمیدیا استانداری یزد

رفـع آلـودگی بـصری در جـهت تـنظیف سـیمای شهری

معاون خدمات شهری شهرداری یزد تصریح کرد: با تمام توان در کنار مردم برای خدمت رسانی آماده ایم

رونمایی از پوستر اولین جشنواره ملی گردشگری معلولین در یزد

معاون خدمات شهری شهرداری یزد مناسب‌سازی فضاهای شهری را مستلزم عزم ملی و احساس مسئولیت همگانی عنوان کرد

استاندار یزد خاطر نشان کرد: نگاه اجتماعی و فرهنگی شهرداری یزد در راستای مناسب‌سازی فضای شهری قابل تقدیر و ستودنی است

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: پایگاه داده های مکانی شهر یزد به صورت دائمی و برخط بروز رسانی می شود

معاون خدمات شهری شهرداری یزد خواستار راه‌اندازی دبیرخانه دائمی مناسب‌سازی فضای شهری در یزد شد

شهردار یزد خاطر نشان کرد: تمام توان ناوگان حمل و نقل عمومی را برای خدمت شهروندان به کار می بندیم

شهردار یزد خاطر نشان کرد: تمام توان ناوگان حمل و نقل عمومی برای خدمت شهروندان به کار می بندیم

در برنامه پیاده‌روسازی در سطح منطقه چهار، اولویت با مناطق کمتر برخوردار بوده است

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد بر لزوم استفاده از ظرفیت شرکت های بومی تاکید کرد

تداوم اجرای احکام کمیسیون ماده صد در منطقه سه شهرداری یزد

شهردار یزد به عنوان عضو شورای فرهنگ عمومی استان یزد منصوب شد

اغلب مدارس تفت در مقابل زلزله، غیرایمن هستند