خبر یزد

آخرين مطالب

اقتصادي

گوشت در یزد باز هم ارزان شد

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از کاهش قیمت گوشت در استان یزد تا 80 هزار تومان خبر داد.

برنامه ایمنی آب شهر یزد تکمیل شد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه‌ای یزد گفت: برنامه ایمنی آب شهر یزد به عنوان اولین برنامه ایمنی آب تکمیل شده در کشور است که در مرحله ممیزی نهایی قرار دارد.

دمای یزد به 10 درجه زیر صفر رسید

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد شبانه روز گذشته را سردترین روز یزد در طول سال زراعی جاری اعلام کرد.

قزل‌آلاهای لردگان در بافق توقیف شد

خبر یزد - ایسنا/یزد دو هزار و 600 کیلوگرم ماهی قزل‌آلا فاقد مجوز بهداشتی که از لردگان و به مقصد کرمان بارگیری شده بود، در بافق یزد توقیف شد.

ارگان‌های صادرکننده مجوز گلخانه ملزم به استعلام از آب منطقه‌ی هستند

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس اداره منابع آب شهرستان‌های یزد و اشکذر شرکت آب منطقه‌ای یزد با اشاره به ضرورت تعامل و هماهنگی بین ارگان‌ها در صدور مجوز گلخانه‌ها، تصریح کرد: بنا بر مصوبات شورای حفاظت منابع آب استان و همچنین شورای حفظ حقوق بیت‌المال، ارگان‌های صادرکننده مجوز گلخانه ملزم به استعلام از آب منطقه‌ای هستند تا مباحث قانونی از قبیل رعایت حریم کیفی چاه‌های آب شرب و اثبات حقابه متقاضی مورد بررسی قرار گیرد.

درآمد هزار اصله درخت پسته در مهریز صرف زکات می‌شود

خبر یزد - یزد- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهریز می‌گوید: در اجرای طرح « شجره طیبه» هم‌اکنون درآمد هزار اصله درخت پسته در روستاهای بهادران، گرده‌کوه و علی‌آباد چهل‌گزی این شهرستان به زکات اختصاص یافت و درختان مشخص و شماره‌گذاری شده‌اند.

اما و اگرهای افزایش چندین برابری تولید پسته در ابرکوه یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر جهادکشاورزی ابرکوه با اشاره به متوسط برداشت بیش از 1.5 تن پسته خشک از هر هکتار در این شهرستان، معتقد است که زیرساخت‌های این شهرستان برای افزایش این میزان تا 5 تن در هکتار نیز وجود دارد ولی این را منوط به رعایت اصول و قواعدی می‌داند.

نمایشگاه کالا در بافق دایر شد

خبر یزد - یزد - نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با هدف کنترل قیمت‌ها و رونق تولید داخلی امروز دوشنبه به مدت یک هفته در سالن کوثر بافق گشایش یافت.

667 مددجوی کمیته امداد یزد امسال صاحب شغل شدند

خبر یزد - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: 667 فرصت شغلی طی هفت‌ماهه امسال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این استان ایجاد شد.

دولت از فعالیت معادن در شیرکوه جلوگیری کند

خبر یزد - یزد ـ نماینده مردم تفت و میبد در مجلس با بیان اینکه 95 درصد آب استحصالی استان یزد در شیرکوه تولید می شود، از دولت خواست تا از فعالیت معادن در این منطقه جلوگیری کند.

آغاز عملیات آب‌رسانی به 266 روستای استان یزد با دستور رئیس جمهور

خبر یزد - ایسنا/یزد عملیات یکپارچه تامین منابع مالی و اجرای طرح آبرسانی به 266 روستای استان یزد در قالب پویش «الف ب ایران» در ارتباط تصویری با رئیس جمهور و با حضور وزیر نیرو آغاز شد.

26 هزار فرصت شغلی جدید در استان یزد ایجاد می‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه بودجه کشور با بیان این که تمام تعهدات دولت تدبیر و امید طی دو سال باقی مانده این دولت به پایان می‌رسند، گفت: 26 هزار فرصت شغلی جدید در استان یزد ایجاد می‌شود.

افتتاح 14 طرح صنعتی و معدنی یزد با اشتغالزایی مستقیم بالغ بر 2445 نفر

خبر یزد - ایسنا/یزد 14 طرح صنعتی و زیربنایی و صنایع معدنی استان یزد با ظرفیت اشتغالزایی مستقیم بالغ بر دو هزار و 445 نفر در سفر رییس جمهور و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

افتتاح نیروگاه 8 مگاواتی میبد با حضور معاون رئیس جمهور

خبر یزد - ایسنا/یزد نیروگاه هشت مگاواتی شهرستان میبد در جریان سفر رئیس جمهور به استان یزد با حضور «جمشید انصاری» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

بهره‌مندی 10 میلیون روستایی از آب شرب و بهداشتی تا پایان دولت

خبر یزد - ایسنا/یزد وزیر نیرو با تاکید بر تلاش دولتمردان برای در حرکت نگاه داشتن چرخ‌های توسعه و عمران کشور با وجود تنگناها، اعلام کرد: طی شش سال گذشته جمعیتی بیش از شش میلیون نفر از هموطنان روستایی از شبکه‌ آب سالم و بهداشتی بهره‌مند شده‌اند و تا پایان دولت این رقم به 10 میلیون نفر می‌رسد.

افتتاح هفتگی طرح‌های وزارت نیرو تا پایان سال در کشور

خبر یزد - ایسنا/یزد وزیر نیرو با اشاره به اختصاص 33 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و افتتاح 227 طرح آب و برق در کشور، گفت: تا پایان امسال هر هفته در یکی از استان های کشور طرح‌های بزرگ آب و برق به بهره برداری می‌رسند.

بهره‌برداری همزمان 130 طرح نوین آبیاری در استان یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد همزمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان یزد با حضور معاونین وزارت جهادکشاورزی، 130 طرح نوین آبیاری، یک کشتارگاه 25 هزار تنی و همچنین طرح زنجیره تولید فرآورده‌های گوشتی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وزیر نیرو پست برق 230 کیلوولت ابرکوه را افتتاح کرد

خبر یزد - ایسنا/یزد «رضا اردکانیان» وزیر نیرو در حاشیه سفر رییس جمهور و هیئت دولت به استان یزد با حضور در ابرکوه پست برق 230 به 132 کیلوولت این شهرستان را افتتاح کرد.

کارخانه 105 هزار تنی خوارک دام در یزد افتتاح شد

خبر یزد - ایسنا/یزد همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان یزد یک کارخانه تولید خوراک دام با حضور معاون امور دام وزیر جهادکشاورزی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

بهره برداری از 30 طرح معدنی و صنایع معدنی در یزد و کرمان

خبر یزد - همزمان با سفر حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» رئیس جمهوری به استان های یزد و کرمان روزهای 19 و 20 آبان ماه 30 طرح معدن و صنایع معدنی که میلیاردها تومان برای آنها سرمایه‌گذاری شده به بهره‌برداری می‌رسد.

طرح‌هایی که امکان اجرا ندارد در یزد تعریف نمی‌کنیم

خبر یزد - رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به این که راه، بهداشت، کشاورزی، راه آهن و گردشگری مهمترین اولویت‌های سفر رییس جمهور به یزد است، گفت: طرح‌هایی که امکان اجرا ندارد در یزد تعریف نمی‌کنیم.

ظریف: راه مذاکره باز است

خبر یزد - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گفت: راه مذاکره درباره حفظ برجام، باز است و ایران بر اساس نقض حقوق خود بر اساس برجام، گام چهارم کاهش تعهدات خود را برداشته است

فردا آسمان یزد صاف و نیمه ابری است

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد با اعلام تداوم بارش برف در مناطق کوهستانی استان یزد، آسمان فردای یزد را صاف تا نیمه ابری پیش بینی کرد.

برداشت انار از باغات سر یزد مهریز

خبر یزد - ایسنا/یزد همزمان با برگزاری اولین جشنواره انار روستای تاریخی سریزد در شهرستان مهریز، برداشت این محصول از باغات این روستا برگزار شد.

150 حلقه چاه جذبی در بافق حفر شد

خبر یزد - یزد - شهردار بافق گفت: به منظور جلوگیری از تجمع روان‌آب‌ها و آبگرفتگی معابر 150 حلقه چاه جذبی با هزینه 1.4 میلیارد ریال در این شهر حفر شد.

فعالیت 7 کارخانه خوراک دام صنعتی در یزد

خبر یزد - مدیر کل دامپزشکی استان یزد گفت: نظارت های مستمر دامپزشکی موجب تولید خوراک دام با کیفیت می شود که خود زمینه ساز تأمین فراورده های خام دامی سالم و در نهایت سلامت شهروندان است.

برداشت محصول زعفران در بهاباد آغاز شد

خبر یزد - مدیر جهاد کشاورزی بهاباد از برگزاری چهارمین جشنواره زعفران با محور صنعت گردشگری در بخش آسفیچ این شهرستان از 20 آبان‌ماه جاری خبر داد و گفت: برداشت محصول در 370 هکتار مزارع منطقه به عنوان قطب تولید این گیاه در استان یزد از هفته جاری آغاز شد.

بازچرخانی آب خاکستری یک ورزشگاه در یزد

خبر یزد - مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفای یزد از اجرای عملیات بازچرخانی آب خاکستری در ورزشگاه 22 بهمن شهر یزد با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 700 میلیون ریال خبر داد .

زمینه توسعه کشت زعفران در ابرکوه فراهم شده است

خبر یزد - یزد – زعفران محصولی با ارزش افزوده بالا و با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی شهرستان ابرکوه و تداوم 2دهه پدیده خشکسالی، توسعه کاشت زعفران، بهترین محصول در شرایط کم آبی در این شهرستان است.

کاهش 30 درصدی قیمت زمین و مسکن در یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد نائب رییس اتحادیه املاک استان یزد از کاهش تا 30 درصدی قیمت زمین و مسکن در این استان خبر داد.

چند توصیه به دامداران و کشاورزان در مورد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان

خبر یزد - مدیر کل دامپزشکی استان یزد گفت: برقراری امنیت زیستی، مؤثرترین و کم هزینه‌ترین شیوه مبارزه با بیماری‌های عفونی و واگیر مانند آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در جمعیت طیور است.

جشنواره زردک خرانق 2 ساله می‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد بخشدار خرانق با اشاره به آغاز فصل برداشت هویج زرد(زردک) در این منطقه، از برگزاری دومین جشنواره زردک خرانق در اواخر آذرماه خبر داد.

تولید8500 تن طلای سبز در اردکان

خبر یزد - مدیر جهادکشاورزی اردکان با اشاره به این که متأسفانه سال گذشته به دلیل مخاطرات طبیعی همچون گرمازدگی تنها 35 درصد برداشت پیش‌بینی شده‌ی اردکان تحقق یافت،

جشنواره زردک خرانق دو ساله می‌شود

خبر یزد - بخشدار خرانق با اشاره به آغاز فصل برداشت هویج زرد(زردک) در این منطقه، از برگزاری دومین جشنواره زردک خرانق در اواخر آذرماه خبر داد.

8500 تن طلای سبز در اردکان تولید شد

خبر یزد - مدیر جهادکشاورزی اردکان با اشاره به این که متأسفانه سال گذشته به دلیل مخاطرات طبیعی همچون گرمازدگی تنها 35 درصد برداشت پیش‌بینی شده‌ی اردکان تحقق یافت، گفت: این در حالیست که خوشبختانه امسال باغات پسته اردکان پربار بوده با تحقق 83 درصدی برداشت مورد انتظار شاهد تولید بیش از 8500 تن پسته خشک در این شهرستان خواهیم بود.

رونق کشت زعفران و گل‌محمدی در خاتم

خبر یزد - یزد ـ رئیس جهاد کشاورزی خاتم با اشاره به افزایش تمایل بهره‌برداران به کشت گیاهان دارویی گفت: امسال با هدف صرفه‌جویی در آب و افزایش بهره‌وری، در 30 هکتار زمین‌های شهرستان زعفران و گل‌محمدی کشت شده است.

اختلاف دیرینه میان بانک مرکزی و مرکز آمار ایران بر سر نرخ‌ تورم

خبر یزد - ایسنا/یزد عضو انجمن اقتصاددانان ایران اظهار کرد: دوگانگی نرخ‌های تورم مهرماه 1398 از طرف مرکز آمار ایران و رئیس‌ کل بانک مرکزی، یک‌ بار دیگر از اختلاف بر سر نرخ‌های تورمی کشور پرده برداشت که در این باره شایسته است رئیس‌جمهور تکلیف کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی را در این زمینه مشخص کند که کدام آمار صحیح است.

ساير مطالب

توسعه 1250 تنی ظرفیت انبارهای شبکه تعاون روستایی یزد

حرکت شتابان پرورش گوسفند رومانف در خرانق اردکان

رومانف به اردکان رسید

حیات روستاهای اطراف بیابان‌های یزد وابسته به اشتغال است

گرانی نان در یزد تکذیب شد

آیا استقلال بودجه‎ای به نفع استان یزد است؟

ثبات قیمت‎ها در بازار میوه یزد

85 درصد پسته بافق برداشت شد

افزایش تولید گندله آهن در مجتمع گندله سازی اردکان

دولت ، 40 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان ابرکوه پرداخت کرد

آموزش و اشتغال نیاز اصلی نابینایان است

نجات آب‎های زیرزمینی یزد با واگذاری مدیریت آنها به مردم

فاصله 1200کیلومتری بین تاکستان و بسته‌بندی کشمش

توزیع بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان یزدی

برداشت گردو در مهریز 20 درصد کاهش یافت

ایجاد فروچاله‎هایی به عمق 200 متر در دشت ابرکوه

فعلاً در یزد خبری از باران نیست

افزون بر 2 تن فراورده دامی ناسالم در بافق معدوم شد

تقویت شتاب‎دهنده‏‌ها و استارتاپ‏‌ها برای مقابله با تحریم‏‌ها در یزد

کارکنان استاندارد در بازرسی‎هایشان تیزبین و حساس باشند

برداشت 48 هزار تن طلای سبز در خاتم

تولید آهن‌اسفنجی در کشور، سالانه 1.5 میلیون تن افزایش می‌یابد

واحد مگامدول احیای مستقیم چادرملو افتتاح می‌شود

اصلاح امور در ساخت و ساز شهری مستلزم تعامل بین دستگاهی است

171 میلیارد تومان صرف اجرای طرح‌های اشتغال روستایی یزد شد

ساخت جاده گزوئیه بافق پس از 40 سال انتظار، به تاریخ سپرده شد

141 تن فرآورده دام و طیور غیرقابل مصرف در استان یزد معدوم شد

برخی‌ها اعتقادی به اختصاص بودجه برای مسائل فرهنگی ندارند

300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در یزد پرداخت شد

ایجاد اشتغال پایدار اولویت اجرایی مدیریت استان است

صرفه‌جویی 51 میلیون لیتر بنزین در یزد

هیچ رانتی نباید موجب کم توجهی به وصول مطالبات بانکی شود

کاهش سرعت افت شدید آب‌های زیرزمینی در یزد

اختصاص 6 میلیارد ریال برای طرحهای کشاورزی منطقه کوشک و سبزدشت بافق

250 کیلومتر شبکه گازرسانی در بافق اجرا شد

اهتمام به خرده‎فرهنگ‎ها؛ راهگشای بازاریابی صنایع دستی ایران

85 درصد روستاهای بافق به شبکه گاز متصل شدند

یکهزار و 529 سند مالکیت روستایی در یزد صادر شد

حذف مرغ سبز از بازار یزد از ابتدای آبان‌ماه

هر رودخانه فاقد جریان آب، متروکه نیست

برای 76 مددجوی کمیته امداد یزد، کاریابی شد

افزایش 20 درصدی برداشت انجیر در مهریز استان یزد

زمینه اشتغال افزون بر چهار هزار جویای‌کار در یزد فراهم شد

علت گرانی خیار در قطب‌ تولید گلخانه‌ای این محصول چیست؟

افتتاح اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزد

ایجاد آزمایشگاه مرجع در قطب صنعت کاشی کشور

افزون بر 22 میلیون تن بار با ناوگان ریلی یزد جا به جا شد

تخلیه و بارگیری 9 میلیون تن بار در راه آهن یزد

حمل بار در راه آهن یزد 46 درصد افزایش یافت

ضعف نظارت بر قیمت‌ها عامل کاهش رونق بازار

طراوت هوای کویری یزد با اولین بارش‌ پاییزی

رشد 18 درصدی تعاون روستایی یزد در ارزیابی‎های کشوری

سرقت پسته، دهان‌باز و زبان‌بسته

تخلفات 4 میلیارد تومانی صنوف یزد در تابستان

برداشت انجیر در مهریز با 20 درصد افزایش پایان یافت

لزوم توانمندسازی گردشگری ایران در برابر نابسامانی‌های داخلی و خارجی

پلان مدیریت ثبت جهانی ملاک مناسبی برای رونق گردشگری یزد است

لزوم تطبیق ارائه دروس دانشگاهی با نیاز حوزه گردشگری کشور

دانشگاه، طرح جامع توسعه گردشگری یزد را تدوین کند

توسعه گردشگری یزد مستلزم ارتقای ساختار اداری است

افزایش سقف تسهیلات پس‌انداز مسکن جوانان

پروازهای فوق‌العاده در مسیر یزد به نجف برقرار شد

افزایش بهره‌وری از آب، تولید پسته استان یزد را تا 50 درصد افزایش داد

بازپرسی که تلگرام را فیلتر کرد، بازداشت شد

هشدارهای زیست‏‌محیطی یک مسئول در مورد منابع آب شرب بافق و بهاباد در یزد

9 هکتار از مزارع میبد زیرکشت زعفران رفت

درخشش معاونت فنی راهداری یزد در شاخص‌های کشوری

جذب 220 میلیارد ریال تسهیلات تعاون روستایی در یزد

مهارت فروش و برندینگ دو بال رونق توسعه اقتصادی است

پرداخت 198 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی به مددجویان یزدی

کمک چهار میلیارد و 900 میلیون ریالی مردم یزد به نیازمندان

درآمد 30 درصد یزدی‌ها زیر 2 میلیون تومان است

حمایت قضایی دادگستری یزد از طرح‌های توانمندسازی جامعه روستایی

افزایش 2 برابری برداشت پسته در میبد یزد

اختصاص 2500 میلیارد تومان به توسعه بوم‌گردی‏‌ها در کشور

نرخ بیکاری یزد بالاتر از میانگین ملی/ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی اشتغال و بیکاری یزد

تلاش برای رفع ضعف تبلیغ گردشگری یزد/گردشگری فرصت نامحدود کاهش نرخ بیکاری در یزد

تهیه و توزیع 2000 بسته نوشت‏‌افزار در مناطق محروم استان یزد

بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان را مخفی نکنید

تسهیلات گمرک برای خروج موقت وسیله نقلیه در اربعین حسینی

پیش‌‏بینی برداشت 20 هزار تن انار از باغات میبد

مدیر عامل آب منطقه‌ای یزد تاکید کرد؛ لزوم حفظ ارزش و امنیت غذایی به قیمت بقای منابع آبی

مشکل آب شرب روستاهای بهادران برطرف می‏‌شود

عشایر برای عبور از خاتم با دامپزشکی هماهنگ کنند

«پچینه»؛ فرهنگ کشاورزان اردکانی در فصل برداشت پسته

معدوم‌سازی 20 تن دل و جگر غیرقابل مصرف مرغ در یزد

برپایی هیجدهمین نمایشگاه مصالح ساختمانی در یزد

فرماندار مهریز خبر داد؛ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به کارآفرینان روستایی

برگزاری نشست توجیهی اسناد تهاتر با حضور نمایندگان بانک‌های یزد

یزد پایلوت کشوری در طرح نیروگاه‌های خورشیدی شود

نرخ بیکاری در یزد طی دو سال آینده تک رقمی می‌شود

لزوم واگذاری سهمیه تعادل بخشی به استان

با حضور وزیر نیرو ؛ 5 سامانه نوین گندزدایی آب در یزد افتتاح شد

عملیات ساخت مخزن 15 هزار متر مکعبی آب در یزد آغاز شد

وزیر نیرو نیروگاه خورشیدی مهریز را افتتاح کرد

تأمین آب شرب 10 هزار روستای کشور از سال 92

روش‌های پرداخت در تجارت و بازرگانی بین‌الملل

یزد شهر تبدیل تهدیدها به فرصت‌هاست

استاندار یزد: هدف اصلی پرداخت تسهیلات تبصره 18 ایجاد اشتغال است

زوال سالانه 7000 میلیارد تومان در بخش کشاورزی ابرکوه

گوشت مرغ در یزد ارزان‌تر از کشور

ورود 82 هزار مهاجر به یزد تنها در بازه پنج ساله

علت افزایش 200 درصدی قیمت کیف و کفش چیست؟

دامپزشکی باید جزو مشاغل سخت محسوب شود

مرحله دوم طرح طاها در یزد آغاز شد

دشمن به دنبال دور کردن ذهن و عقیده مردم از خدمات انقلاب است

خدمات30 میلیاردی محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی یزد در کشور

نزول قیمت‌ها در بازار میوه یزد با شروع پاییز

هشدار دادستانی به سوءاستفاده از کپی پاسپورت‌های زائران ایرانی

همکاری نکردن نظام بانکی = عقب ماندگی توسعه‌ای

صادرات انواع بذور بوجاری شده‌ی گندم و جو از یزد

جهاد کشاورزی اردکان: پسته‌ را فقط به ترمینال‌های بهداشتی تحویل دهید

علت افزایش 200 درصدی قیمت کیف و کفش چیست؟

پیش‌دبستانی‌ها عامل اختلال در بازار نوشت‌افزار یزد!

یزد در بخش اقتصاد و سرمایه‌گذاری عنوان نخست را کسب کرد

اعاده قریب 185 هکتار از اراضی ملی به بیت المال در یزد

عرصه‌های طبیعی بافق، زیر چرخ‌ خودروهای شاسی‌بلند

استاندار یزد: هدف اصلی پرداخت تسهیلات تبصره 18 ایجاد اشتغال است

351 میلیارد تومان وام به واحدهای تولیدی یزد پرداخت می‌شود

وضعیت تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه در یزد بررسی شد

سامانه رصد وام تبصره 18 برای اشتغال در یزد طراحی شود

خاموشی سالانه برق یزد به ازای هر مشترک 70 دقیقه است

نصب 160 نیروگاه خورشیدی در استان یزد/ بهره برداری از 300مگاوات نیروگاه برق پراکنده

80 میلیارد ریال وام اشتغال در مهریز پرداخت شد

مشارکت 190 میلیاردی دولت برای تکمیل طرح‌های عمرانی توسط بخش خصوصی

فرماندار اردکان: تکمیل گازرسانی به خرانق تسریع شود

مراقبت خودجوش مردم ترک‌آباد اردکان از باغات پسته

تشکیل کمیسیون ساماندهی مدیران صنایع یزد در انجمن سبز ایران

آزادشدن سیب زمینی تاکنون تاثیری بر یزد نداشته است

تأمین آب شرب 10 هزار روستای کشور از سال 92

وزیر نیرو نیروگاه خورشیدی مهریز را افتتاح کرد

عملیات ساخت مخزن 15 هزار متر مکعبی آب در یزد آغاز شد

لزوم واگذاری سهمیه تعادل بخشی به استان

یزد پایلوت کشوری در طرح نیروگاه‌های خورشیدی شود

نرخ بیکاری در یزد طی دو سال آینده تک رقمی می‌شود

با حضور وزیر نیرو ؛ 5 سامانه نوین گندزدایی آب در یزد افتتاح شد

برگزاری نشست توجیهی اسناد تهاتر با حضور نمایندگان بانک‌های یزد

فرماندار مهریز خبر داد؛ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به کارآفرینان روستایی

برپایی هیجدهمین نمایشگاه مصالح ساختمانی در یزد

معدوم‌سازی 20 تن دل و جگر غیرقابل مصرف مرغ در یزد

«پچینه»؛ فرهنگ کشاورزان اردکانی در فصل برداشت پسته

عشایر برای عبور از خاتم با دامپزشکی هماهنگ کنند

مشکل آب شرب روستاهای بهادران برطرف می‏‌شود

مدیر عامل آب منطقه‌ای یزد تاکید کرد؛ لزوم حفظ ارزش و امنیت غذایی به قیمت بقای منابع آبی

اولویت‌های پژوهشی استان یزد چیست؟

سیاست مسئله آب در استان یزد باید انقباضی باشد

استاندار یزد خبر داد؛ راه‌اندازی سامانه رصد مستمر اشتغال در یزد

ایجاد تاکنون 51 هزار اشتغال پایدار توسط تعاونی‌ها در کشور

سه طرح راه‌سازی و گردشگری به بهره‌برداری رسید

رفع معضل بیکاری مستلزم توجه به صنعت پوشاک است