خبر یزد

آخرين مطالب

اقتصادي

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/09/20

خبر یزد - امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به دیروز 4 میلیون و 602  هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 600 هزار تومان معامله می‌شود

توسعه تنها با پژوهش تحقق می‌یابد

خبر یزد - مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با بیان این که توسعه تنها با پژوهش تحقق می‌یابد، گفت: هر توسعه‌ای باید بر مبنای تحقیق باشد و این در حالیست که بسیاری از پژوهش‌های کشور قابلیت کاربردی بودن را ندارد.

دردسر جدید برای صاحبان خودرو‌های خارجی

خبر یزد - مشاهدات از بازار قطعات یدکی خودرو نشان می دهد، دردسر تهیه و خرید قطعات یدکی خودروهای خارجی این روزها وارد فاز جدیدی شده و همین امر صاحبان این خودروها را برای تعمیر خودروها به زحمت انداخته است

وام ازدواج، آمار کودک‌ همسری را افزایش داد!

خبر یزد - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به افزایش 4 برابری کودک همسری در برخی نقاط کشور به دنبال افزایش وام ازدواج هشدار داد و پیشنهاد کرد که در صورت افزایش رقم این وام، "قیود سنی"و "تسهیل در نحوه بازپرداخت" آن برای جوانان لحاظ شود

آخرین مهلت ثبت‌ نام در طرح کمک هزینه معیشتی

خبر یزد - سخنگوی طرح کمک هزینه معیشتی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: فردا چهارشنبه 20 آذر 98 آخرین مهلت ثبت نام برای تقاضای دریافت کمک هزینه معیشتی است

قیمت خودروهای داخلی 98/09/19

خبر یزد - روزنامه دنیای اقتصاد در جدولی قیمت خودروهای پر فروش داخلی را منتشر کرده است

بیشترین مالیات از کدام بخش گرفته می‌ شود؟

خبر یزد - طبق لایحه بودجه 1399 میزان مالیات بر کالاها و خدمات 93 هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده که بالاترین میزان را نسبت به دیگر مالیات‌ها دارد

بنزین دونرخی در بودجه 99 حذف می‌ شود

خبر یزد - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ممکن است نرخ بنزین 1500، 1800 یا 2 هزار تومان شود و دیگر بیشتر از 2 هزار تومان نخواهد بود و همچنین احتمالا دو نرخی بودن بنزین در بودجه 99 حذف می شود

بهره‌مندی 99 درصد یزدی‌ها از نعمت گاز تا پایان امسال

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به 17 طرح‌ گازرسانی در دست اقدام این شرکت، ابراز امیدواری کرد تا پایان امسال جمعیت برخوردار از نعمت گاز طبیعی در استان به 99 درصد افزایش یابد.

جای خالی مهندسان شهرساز در شهرسازی یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در هم‌اندیشی مهندسان شهرساز به جای خالی مهندسان شهرساز در شهرسازی یزد اشاره کرد و گفت: تفکر شهرسازی در بسیاری از تصمیم گیری‌های امروز شهر خالی و نتیجه آن افزایش حجم پرونده‌های ورودی به کمیسیون‌های ماده 100 است.

رسیدگی به نقاط حادثه‌خیز تفت ضروری است

خبر یزد - مدیر دفتر رودخانه‌ها و سواحل شرکت آب منطقه‌ای یزد گفت: تاکنون 19 نقطه حادثه‌خیز در شهرستان تفت شناسایی شده که با توجه به شروع فصل بارش‌ها ضروری است دستگاه‌های ذیربط اقدامات لازم در این زمینه انجام دهند.

عوارض خروج از کشور افزایش یافت

خبر یزد - طبق لایحه بودجه سال 99 عوارض خروج از کشور برای سفر اول هر ایرانی در سال 264 هزار تومان شد برای سفرهای دوم نیز این مبلغ به میزان 50 درصد و سفر سوم و بیشتر صد درصد افزایش می‌یابد

کاهش قیمت گوجه‌ فرنگی به دی‌ ماه موکول شد

خبر یزد - قیمت‌ها در بازار گوجه‌ فرنگی همچنان در اوج به‌سر می‌برد. در این شرایط برخی مقامات مسوول بارندگی‌ها را متهم اصلی گرانی معرفی می‌کنند

وقوع رگبارهای پراکنده با ورود امواج ناپایدار جوی به یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس پیش‎بینی اداره کل هواشناسی یزد از ورود سه موج ناپایدار جوی تا پایان هفته به این استان خبر داد و وقوع رگبارهای پراکنده به ویژه در ارتفاعات استان را مهمترین پیامد این امواج ذکر کرد.

گوجه فرنگی ارزان می‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد رییس اتحادیه میادین میوه و تره بار یزد محصول گوجه فرنگی که به علت سرما و یخ زدگی کاهش و افزایش قیمت یافته بود به علت فراوانی مجدد در تولید، کاهش قیمت خواهد داشت که این روند کاهشی تا پایان هفته جاری ادامه دارد.

آمادگی 32 شرکت اروپایی برای همکاری با ایران

خبر یزد - رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران در نشست خبری اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت اظهار داشت: ساختار اقتصادی کشور با توجه به تحولات سیاسی و اجتماعی باید تغییر کند که نکته اول در این زمینه، شناخت وضعیت موجود است و بعد از شناسایی ظرفیت‌ها، نیاز به راهبرد داریم

شروع ثبت‌ نام مسکن ملی در پنج استان

خبر یزد - بعد از وقفه سه‌ هفته‌ ای در ثبت‌ نام مسکن‌ ملی به دلیل قطعی اینترنت، ثبت‌ نام از متقاضان 5 استان کشور آغاز می‌شود

حفظ محیط زیست مقدم بر سرمایه گذاری است

خبر یزد - ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان این‌که حفظ محیط زیست در استان بر جذب سرمایه گذار اولویت دارد، گفت: خوشحالیک که تثبیت شن های روان در دولت تدبیر و امید انجام شده است.

بروکراسی پیچیده اداری سدی در برابر رونق تولید

خبر یزد - ایسنا/یزد کارآفرینان شهرستان ابرکوه یزد یکی از مشکلات سر راه تولید و اشتغال‌زایی را بروکراسی پیچیده اداری ذکر و عنوان می‌کنند: در حالی کارآفرینان در وضعیت کنونی اقتصاد نیازمند دلگرمی هستند که برخی مسئولین چوب لای چرخ آنان می‌گذارند.

مشکل بیکاری بدون حاکمیت خبرگان و ثبات سیاسی رفع نمی‌شود

خبر یزد - ایسنا/یزد سرپرست پژوهشکده مواد نوین سرامیکی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد با این که ایجاد اشتغال برای نظام تدبیر نیازمند حاکمیت خبرگان جامعه و ثبات سیاسی و اقتصادی برای ســرمایه‌گذاری داخلی و خارجی است، گفت: تا زمانی که هر دو عامل محقق نشود، مســئله ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکل بیکاری راه به جایی نخواهد برد.

یزدی‌ها بیش از 100 درصد منابع آب تجدیدپذیر خود را استفاده می‌کنند

خبر یزد - ایسنا/یزد معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای یزد با اشاره به این که کشورهای دنیا کمتر از 40 درصد از منابع آب تجدیدپذیر خود را استفاده می‌کنند، گفت: ایران 85 درصد از این منابع را استفاده می کند و این درحالی است که استان یزد به دلیل نوع اقلیم و میزان بارش بیش از 100 درصد منابع آب تجدید پذیر را مورد استفاده قرار می‌دهد.

توسعه زیرساخت‌های کشاورزی روستاهای محروم از محل زکات

خبریزد- مدیرکل کمیته امداد استان یزد اعلام کرد: بخشی از زکات دریافتی مرتبط با طرح‌های عام‌المنفعه با مشارکت جهادکشاورزی و کمیته امداد برای فقرزدایی و کمک به توسعه زیرساخت‌های کشاورزی و اقتصاد روستاهای محروم هزینه می‌شود.

بذرپاشی 620 هکتار مراتع ابرکوه آغاز شد

خبریزد- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه گفت: بذرپاشی قیچ ، قلم ، درمنه و آنغوزه شیرین در اجرای طرح عملیات بیولوژیکی گیاهان مرتعی در 620 هکتار عرصه های علی‌آباد و غرب این شهرستان آغاز شد

اجرای آیین نامه اصلاحی نظام صنفی کشاورزی مدیریت قوی می‌خواهد

خبریزد- مدیر کل دفتر ساماندهی صنوف و تشکل‌های مردم نهاد سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران آیین‌نامه اصلاحی نظام صنفی کشاورزی را رویدادی مهمی برای بخش کشاورزی خواند و اجرای ان را نیازمند مدیریتی قوی و آگاه و مشارکت تمامی بخش‌های دولتی و غیر دولتی مرتبط دانست.

18 هزار تن پیاز در یزد برداشت شد

خبریزد- مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: در سال زراعی 99- 98 از 340 هکتار زمین‌های کشاورزی استان 18 هزار تن محصول پیاز برداشت و روانه بازار مصرف شد.

اجرای نهضت نهالکاری همگانی در 620 هکتار از اراضی طبیعی استان یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد از اجرای طرح سراسری نهضت نهالکاری همگانی برای ایران سرسبز در سطح 620 هکتار از اراضی طبیعی شهرستان های بافق و بهاباد خبر داد.

12 تن پیاز مرغوب زعفران در بافق توزیع شد

خبر یزد - یزد - مدیر جهاد کشاورزی بافق از افزایش هشت هکتار زمین زیرکشت زعفران امسال در این شهرستان خبرداد و گفت: در سال جاری ، 12 تن پیاز مرغوب این گیاه از خراسان رضوی تهیه شد و در اختیار علاقه مندان به کشت گیاهان کم آبخواه قرار گرفت.

هیچ پولی تاکنون برای جبران خسارت کسری سفره‌ها دریافت نکرده‌ایم

خبر یزد - ایسنا/یزد مشاور مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با اشاره به گذشت چهار سال از تصویب طرح جبران خسارت به سفره‌ها در شورای اقتصاد، اعلام کرد: تاکنون هیچ پولی برای جبران خسارت کسری سفره‌ها دریافت نکرده‌ایم.

احتمال رگبار پراکنده در ارتفاعات یزد

خبر یزد - ایسنا/یزد کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد افزایش ابر، رعد و برق و رگبار پراکنده در ارتفاعات این استان را پدیده غالب روزهای آتی ذکر کرد.

حمایت نظام مهندسی ساختمان یزد از تولیدکنندگان تاسیسات برقی استاندارد

خبر یزد - ایسنا/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اشاره به لزوم استفاده از تجهیزات استاندارد در زمینه تاسیسات برقی ساختمان، گفت: در همین راستا از تولیدکنندگان تاسیسات برقی استاندارد به خصوص افرادی که در این زمینه در استان سرمایه‌گذاری کنند، حمایت می کنیم.

چند درصد یارانه‌بگیران،«حمایت معیشتی»دریافت نکردند؟

خبر یزد - آمار دریافت‌کنندگان حمایت معیشتی به تفکیک 31استان کشور نشان می‌دهد، در استان سیستان و بلوچستان 17.9درصد و در استان تهران 42.8درصد یارانه‌بگیران، در گروه «مشمولان حمایت معیشتی» قرار نگرفتند.

دولتی‌ها سعی نکنند توپ را به زمین مجلس بیندازند

خبر یزد - ایسنا/یزد نماینده مردم ارکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بخشی از مشکلات با تلاش بیشتر مدیریتی قابل حل است، گفت: دولتی‌ها در استان سعی نکنند توپ را به زمین مجلس بیندازند، بسیاری از مشکلات باید در قانون بودجه که توسط دولت در حال نهایی شدن است، دیده شود.

پیاز کار نمونه یزدی 152 تن محصول در هر هکتار برداشت کرد

خبر یزد - یزد – مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه با اشاره به اهمیت مصرف پیاز در سبد غذایی خانوارها گفت: در سال جاری « اکبر قاسم زاده» ساکن روستای « اِردی » بخش بهمن با برداشت 152 تن این محصول از هر هکتار به عنوان کشاورز نمونه استان یزد انتخاب شد که این مقدار 72 تن بیشتر از میانگین تولید شهرستان است.

نماینده مجلس: سرمایه‌گذاری در حوزه زعفران، ارزآوری و اشتغال را افزایش می‌دهد

خبر یزد - یزد - نماینده حوزه انتخابیه مهریز با بیان اینکه نوسان قیمت زعفران در سال‌های اخیر نشان می‌دهد نرخ طلای سرخ پیوسته رو به افزایش است گفت: سرمایه‌گذاری در این حوزه، ارزآوری و اشتغالزایی را افزایش می‌دهد.

مشکلات داخلی با توجه به اثرات تحریم‌های خارجی باید تحلیل شود

خبر یزد - یزد- استاندار یزد با تاکید بر مدیریت مصرف سوخت گفت: اصلاح قیمت بنزین تابعی از اثرات تحریم‌های خارجی است و تحلیل مشکلات داخلی بدون در نظر گرفتن اثرات عوامل خارجی منجر به راهکار مناسبی برای رفع مشکلات نمی‌شود.

ساير مطالب

آغاز عملیات آب‌رسانی به 266 روستای استان یزد با دستور رئیس جمهور

افتتاح 374 طرح مخابراتی یزد با حضور وزیر ارتباطات

26 هزار فرصت شغلی جدید در استان یزد ایجاد می‌شود

افتتاح 14 طرح صنعتی و معدنی یزد با اشتغالزایی مستقیم بالغ بر 2445 نفر

افتتاح نیروگاه 8 مگاواتی میبد با حضور معاون رئیس جمهور

بهره‌مندی 10 میلیون روستایی از آب شرب و بهداشتی تا پایان دولت

افزایش ظرفیت جابه‌جایی ریلی بار و مسافر با افتتاح راه‎‌آهن رخش-میبد

افتتاح اولین مجتمع گلخانه‌ای کشت بدون خاک کشور در یزد

بهره‌برداری از 24 کیلومتر از بزرگراه یزد - طبس با دستور رییس جمهور

نگاه کارگزاران به سرمایه گذاران نگاه به مجاهدان اقتصادی است

افتتاح هفتگی طرح‌های وزارت نیرو تا پایان سال در کشور

بهره برداری از 142 طرح کشاورزی در سفر رئیس جمهور به استان یزد

بهره‌برداری همزمان 130 طرح نوین آبیاری در استان یزد

وزیر نیرو پست برق 230 کیلوولت ابرکوه را افتتاح کرد

کارخانه 105 هزار تنی خوارک دام در یزد افتتاح شد

میدان جدید نفتی کشف کردیم/ اختلاف در کشور خواسته آمریکاست

بهره برداری از 30 طرح معدنی و صنایع معدنی در یزد و کرمان

طرح‌هایی که امکان اجرا ندارد در یزد تعریف نمی‌کنیم

ظریف: راه مذاکره باز است

فردا آسمان یزد صاف و نیمه ابری است

برداشت انار از باغات سر یزد مهریز

150 حلقه چاه جذبی در بافق حفر شد

فعالیت 7 کارخانه خوراک دام صنعتی در یزد

برداشت محصول زعفران در بهاباد آغاز شد

بازچرخانی آب خاکستری یک ورزشگاه در یزد

افتتاح طرح‌های بزرگ صنایع کشاورزی در سفر رییس جمهور به یزد

زمینه توسعه کشت زعفران در ابرکوه فراهم شده است

ظریف خطاب به اروپا: به تعهدات پایبند بمانید

کاهش 30 درصدی قیمت زمین و مسکن در یزد

رقابت بیش از 240 نفر در یزد برای استخدام در آتش‌نشانی

چند توصیه به دامداران و کشاورزان در مورد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان

جشنواره زردک خرانق 2 ساله می‌شود

تولید8500 تن طلای سبز در اردکان

جشنواره زردک خرانق دو ساله می‌شود

8500 تن طلای سبز در اردکان تولید شد

رونق کشت زعفران و گل‌محمدی در خاتم

اختلاف دیرینه میان بانک مرکزی و مرکز آمار ایران بر سر نرخ‌ تورم

درآمدهای عمومی یزد 71 درصد افزایش یافت

30 هکتار از اراضی خاتم به کشت زعفران و گل محمدی اختصاص یافت

400 خانه موقوفه یزد در انتظار سرمایه‌گذار/بخش خصوصی مشارکت کند

حـفر چـاه های جـذبی تـلاشی بـرای کنترل روان آب های سطحی

پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام اردکان تکمیل می‌شود

توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در یزد کم آب؛ تهدید یا فرصت؟

گوشت در یزد ارزان شد

مهمترین ملاک‌ واگذاری اراضی به طرح‌ها از نگاه استاندار یزد

انار تفت را از دست ندهید

ورود مهندسان جوان به صنعت ساختمان استان یزد

تولید روزانه 450 تن شیر مازاد بر مصرف استان در یزد

تامین 58 میلیون مترمکعب آب شرب افزون بر یک میلیون یزدی

اتکا به واردات در حوزه صنعتی تهدیدی برای استقلال کشور است

19 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان بهزیستی مهریز پرداخت شد

888 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان میبدی پرداخت شد

بافق، اندک اندک از بن‌بست خارج می‌شود

امسال856 موقوفه در استان یزد سنددار شدند

لزوم تبیین اهمیت و کارایی وقف برای عموم مردم کشور

25 سال زندان برای هفت مسئول در مازندران

ترنم باران مهمان امروز یزدی‌ها

صادرات 8000 تن طلای سبز مهریز به سایر کشورها

کاهش نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با حمایت از شرکت‌های فناور

قیمت گوشت گوسفند در یزد کاهش یافت

بارندگی‌های این هفته یزد جزئی است

افزایش 20 درصدی قیمت سیب‌زمینی و پیاز در یزد

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، درآمد عشایر را افزایش می‌دهد

سر باز زدن 79 درصد از پزشکان یزدی از نصب کارتخوان

انهدام باند سازمان‌یافته‌ قاچاق سوخت در مرکز کشور

سرمایه‌گذاران حوزه فرهنگی، پروانه تجاری و مسکونی رایگان می‌گیرند

زنگ خطر برای 2 دشت‌ ممنوعه کشور در یزد

استقرار قطب تولید کاشی و سرامیک کشور در استانی کم‌آب

توانمندسازی صنایع کوچک و متوسط در سال رونق تولید

راندمان آبیاری نوین در بافق به 85 درصد رسید

اجرای طرح‌های بدون پشتوانه بافت تاریخی میبد را دچار بحران می‌کند

انتشار مستندات ارزیابی عملکرد دستگاه‎های یزد برای اولین بار

تدوین استاندارد فرآورده‎های کنجدی ضرورت دارد

زنگ جیره‎بندی آب در بهاباد یزد به صدا درآمد

طرح شیرین‎سازی و انتقال آب از دریای عمان به یزد در انتظار سرمایه‎گذار

علت تعویق ورود بزهای مورسیای اسپانیا به میبد چیست؟

صادرات یزد 111 درصد رشد کرد

صندوق حمایت توسعه بخش کشاورزی بافق آغاز به کار کرد

حبس تعزیزی یک قصاب متخلف در استان یزد

ابطال و مسدودی 467 کارت هوشمند سوخت غیرمجاز در یزد

خرید توافقی انار باغداران یزدی آغاز شد

سالانه 285 هزار تن شیر در استان یزد تولید می شود

ایجاد 526 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد یزد

اجرای طرح رتبه‌بندی کشتارگاه‌های صنعتی طیور در استان یزد

اعطای تسهیلات آنی با نرخ 1% توسط بانک مسکن

برداشت بادام درختی در مهریز 80 درصد کاهش یافت

لزوم اصلاح فرایند امور مربوط به مشاغل سخت و زیان‌آور

توسعه 1250 تنی ظرفیت انبارهای شبکه تعاون روستایی یزد

حرکت شتابان پرورش گوسفند رومانف در خرانق اردکان

رومانف به اردکان رسید

حیات روستاهای اطراف بیابان‌های یزد وابسته به اشتغال است

گرانی نان در یزد تکذیب شد

آیا استقلال بودجه‎ای به نفع استان یزد است؟

ثبات قیمت‎ها در بازار میوه یزد

85 درصد پسته بافق برداشت شد

افزایش تولید گندله آهن در مجتمع گندله سازی اردکان

دولت ، 40 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان ابرکوه پرداخت کرد

آموزش و اشتغال نیاز اصلی نابینایان است

نجات آب‎های زیرزمینی یزد با واگذاری مدیریت آنها به مردم

فاصله 1200کیلومتری بین تاکستان و بسته‌بندی کشمش

توزیع بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان یزدی

برداشت گردو در مهریز 20 درصد کاهش یافت

ایجاد فروچاله‎هایی به عمق 200 متر در دشت ابرکوه

فعلاً در یزد خبری از باران نیست

افزون بر 2 تن فراورده دامی ناسالم در بافق معدوم شد

تقویت شتاب‎دهنده‏‌ها و استارتاپ‏‌ها برای مقابله با تحریم‏‌ها در یزد

کارکنان استاندارد در بازرسی‎هایشان تیزبین و حساس باشند

برداشت 48 هزار تن طلای سبز در خاتم

تولید آهن‌اسفنجی در کشور، سالانه 1.5 میلیون تن افزایش می‌یابد

واحد مگامدول احیای مستقیم چادرملو افتتاح می‌شود

اصلاح امور در ساخت و ساز شهری مستلزم تعامل بین دستگاهی است

171 میلیارد تومان صرف اجرای طرح‌های اشتغال روستایی یزد شد

ساخت جاده گزوئیه بافق پس از 40 سال انتظار، به تاریخ سپرده شد

141 تن فرآورده دام و طیور غیرقابل مصرف در استان یزد معدوم شد

برخی‌ها اعتقادی به اختصاص بودجه برای مسائل فرهنگی ندارند

300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در یزد پرداخت شد

ایجاد اشتغال پایدار اولویت اجرایی مدیریت استان است

صرفه‌جویی 51 میلیون لیتر بنزین در یزد

هیچ رانتی نباید موجب کم توجهی به وصول مطالبات بانکی شود

کاهش سرعت افت شدید آب‌های زیرزمینی در یزد

اختصاص 6 میلیارد ریال برای طرحهای کشاورزی منطقه کوشک و سبزدشت بافق

250 کیلومتر شبکه گازرسانی در بافق اجرا شد

اهتمام به خرده‎فرهنگ‎ها؛ راهگشای بازاریابی صنایع دستی ایران

85 درصد روستاهای بافق به شبکه گاز متصل شدند

یکهزار و 529 سند مالکیت روستایی در یزد صادر شد

حذف مرغ سبز از بازار یزد از ابتدای آبان‌ماه

هر رودخانه فاقد جریان آب، متروکه نیست

برای 76 مددجوی کمیته امداد یزد، کاریابی شد

افزایش 20 درصدی برداشت انجیر در مهریز استان یزد

زمینه اشتغال افزون بر چهار هزار جویای‌کار در یزد فراهم شد

علت گرانی خیار در قطب‌ تولید گلخانه‌ای این محصول چیست؟

افتتاح اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزد

ایجاد آزمایشگاه مرجع در قطب صنعت کاشی کشور

افزون بر 22 میلیون تن بار با ناوگان ریلی یزد جا به جا شد

تخلیه و بارگیری 9 میلیون تن بار در راه آهن یزد

حمل بار در راه آهن یزد 46 درصد افزایش یافت

ضعف نظارت بر قیمت‌ها عامل کاهش رونق بازار

طراوت هوای کویری یزد با اولین بارش‌ پاییزی

رشد 18 درصدی تعاون روستایی یزد در ارزیابی‎های کشوری

سرقت پسته، دهان‌باز و زبان‌بسته

تخلفات 4 میلیارد تومانی صنوف یزد در تابستان

برداشت انجیر در مهریز با 20 درصد افزایش پایان یافت

لزوم توانمندسازی گردشگری ایران در برابر نابسامانی‌های داخلی و خارجی

پلان مدیریت ثبت جهانی ملاک مناسبی برای رونق گردشگری یزد است

لزوم تطبیق ارائه دروس دانشگاهی با نیاز حوزه گردشگری کشور

دانشگاه، طرح جامع توسعه گردشگری یزد را تدوین کند

توسعه گردشگری یزد مستلزم ارتقای ساختار اداری است

افزایش سقف تسهیلات پس‌انداز مسکن جوانان

پروازهای فوق‌العاده در مسیر یزد به نجف برقرار شد

افزایش بهره‌وری از آب، تولید پسته استان یزد را تا 50 درصد افزایش داد