خبر یزد

آخرين مطالب

بهترین فیلم های درام کمدی تاثیرگذار + عکس فرهنگي

بهترین فیلم های درام کمدی تاثیرگذار + عکس
  بزرگنمايي:

خبر یزد - این فیلم‌های نادر و گرانبها به خاطر گستره عواطفی که بر ما تحمیل کرده‌اند، ارزش درمانی آنها و نمایش خصوصیات واقعی زندگی شایسته تحسین هستند. در این مطلب، 10 مورد از بهترین‌ها آورده شده است
10 فیلم درام‌ کمدی جدیدی که هم شما را می‌خنداند و هم می‌گریاند
این 10 فیلم درام‌ کمدی را می‌توانید درامِدی (درام + کمدی) هم بخوانید! به نظر می‌رسد خنده و گریه دو احساس متضاد و دو قطب مخالف باشد، اما برخی از آثار سینمایی قادرند شما را در یک آمیزه بزرگ از داستان سرایی مهیج، هیستریک و متحرک جمع کنند. این فیلم‌های نادر و گرانبها به خاطر گستره عواطفی که بر ما تحمیل کرده‌اند، ارزش درمانی آنها و نمایش خصوصیات واقعی زندگی شایسته تحسین هستند. در این مطلب، 10 مورد از بهترین‌ها آورده شده است:
بیشتر بدانید : از درام اجتماعی تا کمدی وحشت!
فیلم Happy Go-Lucky (مایک لی ، 2009 )
نقش شکننده سالی هاوکینز در نقش پوپی، فردی خوش شانس در لندن که زندگی عادی او را از طریق فیلم مایک لی دنبال می‌کنیم، نشان دهنده عمق توانایی بازیگر زن در انتقال قلب شخصیت‌های او و جذابیت و درخشندگی عجیب و غریب او است. همانطور که روحیه سرشار از شور و نشاط او همه افراد اطراف خود را آزرده می کند، متن فیلم لی و عملکرد هاوکینز هرگز اجازه نمی دهد ما بینندگان آزرده و دلسرد شویم.

خبر یزد

فیلم Happy Go-Lucky 
در نتیجه، یک فیلم خنده دار تماشا می‌کنید؛ بیشتر به این دلیل که می‌بینیم مردم چقدر از او ناامید شده‌اند و چقدر در بدبینی خود گم شده‌اند. و اینجاست که یک اتفاق شکننده رخ می‌دهد، زیرا ما متوجه می شویم اگر این یک فیلم با مهارت ساخته نشده بود، ما نیز هنگام برخورد با این انسان شگفت انگیز متعجب می‌شدیم. آقای لی، خوب بازی کرده، خیلی خیلی خوب بازی کرده است!
فیلم مبتدیان یا Beginners (مایک میلز ، 2010)
یک شوخ طبعی و سادگی رنگارنگ برای کمدی در فیلم مبتدیان وجود دارد، به خصوص در مورد تصمیم هال (کریستوفر پلامر) برای بیرون آمدن در پایان زندگی و رابطه او با یک مرد بسیار جوان تر به نام اندی (گوران ویسنجیچ). این بی احترامی نیست، فقط باید بدانید که چگونه شخصیت اصلی اولیور (ایوان مک گرگور)، پسر هال، آن را غیر عادی و غیرممکن، حتی احتمالاً پوچ می‌داند.

خبر یزد

Beginners
در همان زمان، فیلم‌ پرتحرک مایک میلز سفر الیور به سمت درک زندگی، احساسات و خواسته‌های پدرش را در حالی که خودش عاشقانه پیچیده‌ای را زندگی می‌نرد، نشان می دهد. شیرینی تلخ فیلم مبتدیان ناشی از تضاد این دو تجربه و خوشبختی خیره کننده ای است که خود الیور اعتراف می کند داشته است.
فیلم نارنگی یا Tangerine (شان بیکر ، 2015)
شان بیکر پیش از آنکه بازی‌های لذت‌بخش و کودکانه افراد دارای حق قانونی در پروژه فلوریدا را نشان دهد، حساسیت خود را نسبت به ظلم و ستم دلخراشی که مردم تراجنسیتی رنگین پوست در فیلم نارنگی متحمل شده اند ، اذعان کرده است. این فیلم با یک گوشی آیفون گفته شده و با بازی بازیگران تراجنسیتی و سفر عجیب و بی وقفه ای را که دو روسپی در شب کریسمس پشت سر می گذارند ترسیم می کند.

خبر یزد

Tangerine
بیکر با کمک بی نظیر اجراهای خیره کننده کیکی رودریگز و میا تیلور ، دوباره جادو می‌کند و همان طور که عاشق این افراد در تمام رفتارهای به اصطلاح تعریف‌شده اجتماعی می شویم، متوجه می‌شویم از چه چیزهایی عبور می کنند و زیبایی و همبستگی ای که در درون خود دارند چه اتفاقاتی را برایشان رقم می‌زند. فیلم نارنگی با یک صحنه نهایی تأثیرگذار، سرگرمی برتر و هدفمندی است.
فیلم دن در زندگی واقعی یا Dan in Real Life (پیتر هجز ، 2007)
این کمدی جذاب و عاشقانه استیو کارل و جولیت بینوش را در کنار هم قرار می دهد و در عین حال به بررسی روش‌های بسیار خنده دار و پویایی اجتماع خانواده می پردازد. پس از اینکه دن (کارل) با ماری (Binoche) در یک کتابفروشی ملاقات کرد و جرقه شعله عشقی زده شد که از زمان مرگ همسرش خاموش شده فرض می کرد، متوجه می‌شود که او دوست دختر برادرش هم است که همراه خود به تعطیلات آورده است.

خبر یزد

Dan in Real Life 
فیلمی که از نظر رومانتیک کمدی بودن قابل پیش بینی است و به دلیل غم و اندوهی که دن هنوز تجربه می کند ، رابطه پیچیده او با سه دخترش و شیوه حساس نویسنده و کارگردانی پیتر هجز برای مقابله با همه اینها ، چیزی فراتر از آن می شود. این فیلم قطعاً یک فیلم خوب است که با یادداشت خوبی خاتمه می یابد اما انتظار می رود در آنجا راهی برای جاری شدن اشک‌های شما هم پیدا شود.
فیلم عجیب‌تر از داستان یا Stranger Than Fiction (مارک فورستر ، 2006)
بیشتر جو کمدی در داستان فیلم عجیب‌تر از داستان ناشی از فرضیه خلاقانه نویسنده آن یعنی Zach Helm است – ادعای یک مرد به نام هارولد کریک (ویل فرل)، که روایت زندگی خود را توسط یک نویسنده تلخ و بدون خلاقیتی به نام کارن ایفل (اما تامپسون) می‌شوند. شیوه زندگی او و نحوه رابطه‌اش با صاحب نانوایی آنا پاسکال (مگی جیلنهال) بسیار سرگرم کننده و اغلب کاملاً خنده دار است.

خبر یزد

Stranger Than Fiction
از طرف دیگر، فیلم مارک فورستر از حساسیت ثبت شده او برخوردار است و همانطور که هارولد را در این سفر دیوانه وار همراهی می کنیم ، به آرامی می فهمیم که چه چیزهایی در زندگی معمولی و عجیب و غریب سازمان یافته او کم است. آنچه فقط یک کمدی مناسب و معقول است که توسط بازیگران خوب مطرح شود، به ضرب آهنگ پیچیده تری تبدیل می شود زیرا فیلم نامه هلم بسیار گرسنه از معنا و سرشار از اطناب است.
فیلم The Grand Budapest Hotel یا هتل بزرگ بوداپست (وس اندرسون ، 2014)
تعدادی از فیلم های وس اندرسون به خوبی در این لیست قرار دارند، اما نه مثل شاهکار او، یعنی هتل بزرگ بوداپست. این داستان تلخ و شیرین از شخصیت های دمدمی مزاجی که در محیط هایی کاملاً متقارن حرکت می کنند ، تمام چیزهایی را دارد که شما در مورد اندرسون دوست دارید. از جمله توانایی عجیب او در کارگردانی کمدی تصویری، با پاداش اضافی یک داستان دلخراش و ناراحت‌کننده.

خبر یزد

The Grand Budapest Hotel
بوداپست واقعاً در مورد پایان یک دوره است. این فیلم که بین جنگ های جهانی اول و دوم اتفاق می افتد ، داستان های گوستاو (رالف فاینس خیره کننده ، هیجان انگیز و پرتحرک) را با نوستالژی ، احساس برائت و آزادی از دست رفته به تصویر می کشد. با پایان چشمگیر آن، فیلم اندرسون بیش از هر تلاش قبلی خود تماشاگر را میخکوب می‌کند.
انیمیشن ظاهر و باطن یا Inside Out (پیت داکتر / رونی دل کارمن ، 2015)
درست است که تعداد انگشت شماری از فیلم های پیکسار از توانایی یکسان برای خنده و گریه شما برخوردار هستند ، اما مناسب ترین حالت نیز این است که انیمیشن Inside Out در مورد احساساتی است که در ذهن یک دختر نوجوان بیداد می کند. طبق معمول، حساسیت و خلوص جهانی که پیکسار ایجاد کرده باعث ایجاد شوخ طبعی می شود زیرا با همین روش های هوشمندانه بسیار دوست داشتنی است اما هرگز به شیوه‌های غم انگیز نیز چنین نبوده است.

خبر یزد

Inside Out
همان طور که گمان می‌رود، انیمیشن Inside Out یک فیلم پرنشاط و رنگارنگ است، اما در پس زمینه درس های زندگی خود، عصبانیت و مالیخولیای زیادی را پنهان می کند ، که در اینجا پیچیده تر و صادقانه تر از حد معمول است. در حالی که بزرگسالان از مزایای ژرف‌اندیشی برخوردارند، انیمیشن Inside Out از آن فیلم هایی نیست که بتوان آن را در دو سطح درک کرد؛ این یک تجربه احساسی و بدست آمده فارغ از توجه به سن شما است.
فیلم بیمار بزرگ یا The Big Sick (مایکل شوالتر ، 2017)
همانطور که در فصل جوایز به طور گسترده تبلیغ شد، فیلم The Big Sick داستان واقعی زن و شوهری به نام کومایل نانجیانی و امیلی وی گوردون است که خود را در فیلمنامه ای که مایکل شوالتر کارگردانی کرده اقتباس کرده اند. نانجیانی خودش را بازی می کند ، در حالی که گوردون ترجیح داد در پشت صحنه بماند و جای خود را برای Zoe Kazan که همیشه فوق العاده است باز کند.

خبر یزد

The Big Sick 
همانطور که داستان این زوج چندنژادی را مرور می کند و مشکلات زندگی‌مانند این رابطه را گره می زند، با یک دوز سخاوتمندانه از قلب و واقعیت در حالی که به گفتگوی درخشانی روی می آورید (شوخی 11 سپتامبر مورد علاقه است)، نمایش های خنده دار در خدمت شما است. این یک لذت ناب و نادر از یک فیلم است و باید همان طور نیز گرامی داشته شود.
فیلم لیدی برد یا Lady Bird (گرتا گرویگ ، 2017)
فیلم لیدی برد، دیگر فیلم درام در فصل جوایز سال 2017 بود که به دلیل دیدگاه منحصر به فرد و فوق العاده گرتا گرویگ، مروارید گرانبها و شیرین سینما، است زیرا در واقع از زندگی خود به عنوان یک دختر نوجوان که در ساکرامنتو در کالیفرنیا بزرگ می شود می گوید. داستان کوتاه کوتاه: این یک فیلم درباره خود او نیست بلکه درباره ما است.

خبر یزد

Lady Bird
فیلم لیدی برد در مورد ناتوانی ما در “دور ریختن” جنبه هایی از زندگی که دوست نداریم و یا انتخاب نکرده ایم و اینکه چگونه نگرش ما نسبت به آنها در طول زمان تغییر می کند تأمل می کند. همانطور که لیدی برد با بازی شگفت انگیز Saoirse Ronan یاد می گیرد قسمت هایی از خودش را که نمی تواند خودش ایجاد کند و در موردش تصمیم بگیرد دوست داشته باشد، ما سفر خود را به سمت آن نقطه از زندگی خود می بینیم. البته، بسیاری از بی دست و پا بودن نوجوانان در این مسیر نهفته است.
فیلم خانم سانشاین کوچولو یا Little Miss Sunshine (جاناتان دیتون / والری فاریس ، 2006)
هووِرها یک خانواده بسیار بامزه هستند. خنده دار و تاریک، بله، هنوز هم خنده دار. سخنران انگیزشی و نویسنده خودیاری ریچارد (گرگ کینار) و مادر شریل (تونی کولت) که در بیمارستان روانی بستری است، دارای دو فرزند هستند: دواین (پاول دانو) ، نوجوانی که طرفدار نیچه است و عهد سکوت گرفته و الیو (ابیگیل برسلینگ)، دختر جوانی که وسواس زیادی برای برنده شدن در یک مسابقه زیبایی محلی دارد. در آغاز، پدربزرگ معتاد به مواد مخدر آنها که ادوین (آلن آرکین) نام دارد و عموی همجنسگرای آنها به نام فرانک (استیو کارل) به آنها می‌پیوندند.

خبر یزد

Little Miss Sunshine
مطمئناً ، وقتی این خانواده با اتوبوس زرد رنگ فولکس جاده را طی می کنند ، بازیهای هیستریکی به وجود می آید. همانطور که فیلم جاناتان دیتون و والری فاریس به خوبی در بخش کمدی ظاهر می شود ، در ژانر درام و دل‌شکستگی نیز احترام و توجه عموم را جلب می‌کند.
در این مجموعه شخصیت های تا حدودی عجیب و غریب برای روشن کردن نکاتی در مورد نگرش آمریکا نسبت به شکست و حتی تعریف غربی از آن به کار رفته تا فیلم Little Miss Sunshine به یک درام جذاب تفاوت‌ها مبدل شود.
بیشتر بدانید : بهترین فیلم های کمدی سال 2019 برای یک دل سیر خندیدن! + عکس
بیشتر بدانید : معرفی بهترین سریال های خارجی کمدی + عکس (قسمت اول)
بیشتر بدانید : فیلم های عاشقانه و رمانتیک 2019: از عشق های نوجوانی تا ... + عکس
منبع: rooziato.com

لینک کوتاه:
https://www.yazd-online.ir/Fa/News/195026/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

لزوم ساماندهی تاسیسات برقی و تبدیل چراغ‌های قدیمی به ال‌ای دی

بهزیستی و دانشگاه یزد تفاهم نامه امضاء کردند

آزادی 2 زندانی توسط کارگران یک واحد فولادسازی در اردکان

عیادت خادمان رضوی از بیماران یزدی

آزادی 2 زندانی توسط کارگران کارخانه فولاد اردکان

اجرای جشن های زیر سایه خورشید با حضور 12 نفر از خدام بارگاه رضوی در استان

اجرای بیش از 170 برنامه در جشن های زیرسایه خورشید در یزد

آفتاب یزد:‌ شورای نگهبان به داد پزشکیان و جهانگیری و لاریجانی رسید/ اصلاح‌طلبان تاوان حمایت از روحانی را پس دادند

آفتاب یزد: شورای نگهبان به داد پزشکیان، جهانگیری و لاریجانی رسید/

چهاردهمین جشن بزرگ زیر سایه خورشید در یزد برگزار می شود

طرح مهرواره محله همدل در بافق برگزار می‌شود

مدیرعامل توزیع برق یزد: ناهماهنگی بین دستگاه‌ها با تعامل قابل حل است

مدیرعامل توزیع برق یزد: ناهماهنگی دستگاه‌ها با تعامل قابل حل است

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه یزد و اداره کل بهزیستی استان

آغاز به کار مراکز تجمیعی واکسن در یزد/ اعلام زمان بندی تزریق دوز دوم واکسن در استان

آغاز به‌کار مراکز تجمیعی واکسن کرونا در یزد

وزش باد نسبتا شدید در یزد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: اجرای دولت الکترونیک مهمترین راهکار شفافیت و سرعت بخشی به خدمات است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ایجاد و توسعه مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران در دستور کار است

سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: تعاونی ها نقش تاثیرگذاری در پیشرفت اقتصاد کشور و رونق تولید دارند

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: صیانت از نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم تاکید کرد: هدف‌دار کردن مهارت آموزی کارکنان وظیفه استان قم

مهلت ثبت نام و دریافت تسهیلات کرونا برای مشاغل آسیب دیده از کرونا در هرمزگان تمدید شد

توزیع 300 بسته معیشتی در دهه کرامت از سوی بسیج کارگری زنجان

خودکشی قاتل پس از قتل زن سابق و برادرش

کشف جسد مرد میانسال در ارتفاعات درکه

درخواست قصاص برای قاتل آشنایِ زن تنها

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 30 خرداد 1400

دستگیری فروشنده قرص‌ های سقط جنین در تهران

دو حکم برای مدعیان طب موسوم به اسلامی

آرای باطله در این شهر پیشتاز شدند

توصیه‌ های شش گانه علی مطهری به سید ابراهیم رئیسی

رضایی برنامه خود را در اختیار رئیسی گذاشت

فیلم های گیج کننده و پیچیده ای که دیدنشان تمرین سختی برای ذهن شماست!

ستاره ای که پرسپولیس را قهرمان سوپرجام کرد

استفاده از تجهیزات برقی پیشرفته ایرانی در خط 7 مترو تهران

مرمت 88 هزار مترمربع از معابر با آسفالت پلیمری

معضل 40 ساله محله امامزاده حسن (ع) رفع شد

ویژه برنامه های جشن میلاد امام رضا(ع) در منطقه 3 برگزار شد

اجرای دستورالعمل های ایمنی در 256 ساختمان ناایمن

سه بازی سخت تیم ملی والیبال ایران در هفته پایانی

پینگ پنگ باز زن ایران و رد یک شایعه عجیب کرونایی!

پایان همرفیق شهاب حسینی با حسن ریوندی؟ + عکس

آیین افتتاح مرکز نوآوری رسانه همشهری

19 هزار یزدی، ماهانه 40 میلیارد ریال از بهزیستی دریافت می‌کنند

کارشناس فوتبال: تیم شهید قندی یزد فقط به پیروزی نیاز دارد

جشن بزرگ «زیر سایه خورشید» امشب در یزد برگزار می‌شود

اصلاح ساختمان خاک بزرگراه شهید چراغی با کود زئوفین

روزنه‌ امید برای صعود تیم فوتبال یزدلوله به لیگ 2

عراقچی: امیدوارم در دور آتی مذاکرات توافق کنیم