خبر یزد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

هزینه‌های اقتصادی کلانی به نظام تحمیل می‌شود

خبر یزد - چهارشنبه گذشته جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مسأله تصویب یا عدم تصویب لوایح مرتبط با «اف.ای.تی.اف» لغو شد. اما یک روز پیش از این جلسه، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در توئیتی خواستار تصویب این لوایح و پیوستن ایران به «اف.ای.تی.اف» شد.

شریعتمداری در دیدار با همتای عراقی پیشنهاد کرد؛امضای موافقتنامه تبادل نیروی کار ماهر و سوابق‌بیمه دو کشور

خبر یزد - در دیدار محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عادل الرکابی، وزیر کار و امور اجتماعی عراق، راه های گسترش همکارهای دو کشور در حوزه های مرتبط بررسی شد.

برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد

خبر یزد - محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، به عراق سفر کرده است در دیدار با همتای عراقی خود برنامه اقدام مشترک را امضا کرد .

شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی ایران،تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری ​اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون‌ همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین راستا عنوان کرد .

گسترش همکاری های اقتصادی، بیمه ای و گمرکی/ مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود

خبر یزد - محمد شریعتمداری،وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشورمان در سفر خود به کشور عراق با «علی عبدالامیر علاوی» وزیر دارائی این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری ​اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون‌ همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین راستا عنوان کرد .

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: امنیت شغلی با پشتیبانی و مانع زدایی از تولید میسر می‌شود

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی امنیت شغلی را دغدغه کارگران دانست و گفت: امنیت شغلی فقط در «قرارداد کار» خلاصه نمی‌شود و امنیت روانی و سایر شاخصه‌های دیگر هم از مؤلفه‌های امنیت شغلی محسوب می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال ۱۴۰۰ را محقق کند و باعث رونق بیش از پیش تولید شود.

حدود ۹ هزار نفر روستایی در خراسان شمالی شاغل شدند

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: هشت هزار و ۸۰۰ نفر در این استان با دریافت چهار هزار و ۷۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در مدت سه سال گذشته شاغل شدند.

۷۲۴ شغل جدید برای مددجویان بهزیستی قزوین ایجاد شد

خبر یزد - معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مسکن بهزیستی استان قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در سامانه وزارت کشور بهزیستی استان قزوین در سال گذشته ۷۲۴ شغل جدید را برای مددجویان ایجاد کرده است.

تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری/۲۷فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی

خبر یزد - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی بیمه عمر و حادثه صبا تا ۲۷فروردین ماه جاری خبر داد.

شریعتمداری به عراق سفر کرد؛ سند برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارت کار ایران و عراق امضا می شود

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، شب گذشته به عراق سفر کرد.

ابلاغ مصوبه افزایش ۳۹ درصدی مستمری بازنشستگان مشمول قانون تامین اجتماعی توسط معاون اول رئیس جمهور

خبر یزد - با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان امضا شد

خبر یزد - علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "دنیستا ساچوا" وزیر کار و سیاست های اجتماعی بلغارستان خبرداد.

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار خبر داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

خبر یزد - مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت تولید برق خبر داد.

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار خبر داد: تجدید انتخابات تشکل های کارگاهی در دو ماه آینده

خبر یزد - مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از امروز ظرف حداکثر دو ماه، انتخابات تشکل های کارگاهی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تجدید می شود.

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می‌کند: جشنواره عکس کارا

خبر یزد - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار, اشتغال و ایمنی در محیط کار خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی و ایجاد ۱۴۰۰ مرکز جدید آموزش،مهمترین اقدام در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان فنی و حرفه‌ای در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به ۴۵٠٠ استاندارد در کل ایام گذشته و نیز توجه به آموزش مهارت همپای تحولات دنیای کار و ایجاد ۱۴۰۰ مرکزجدید آموزش جوار کارگاهی را از جمله اقدامات مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد .

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت یا یارانه

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت اقتصادی با محوریت معاون اقتصادی در ده استان

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و تعیین نمایندگان ویژه وزیر در مناطق دارای نرخ بیکاری بالا و نیز یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت را از جمله کارهای مهمی بیان کرد که در ماههای پایانی دولت با محوریت معاون اقتصادی در ده استان در حال انجام است.

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با توثیق سهام عدالت یا یارانه

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: پرداخت تسهیلات کم بهره به کسب و کارها و طرح های نوآور و خلاق

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار سال، این اداره کل با همکاری صندوق کارآفرینی امید به کسب و کارها و طرحهای نوآور و خلاق متناسب با پتانسیل ها و نیازهای استان تسهیلات کم بهره پرداخت می کند.

۶۰ درصد شکایات کارگری در اردبیل به صورت الکترونیکی رسیدگی شد

خبر یزد - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: طی سال گذشته حدود ۶۰ درصد پرونده‌های شکایت کارگری و کارفرمایی در هیات‌های تشخیص به صورت الکترونیکی رسیدگی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تقویت اعتماد عمومی و عزم جدی مسئولان لازمه تحقق شعار سال است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان توجه به مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی،تکیه بر دانش و فناوری بومی و حمایت از اشتغال های پایدار از طریق ایجاد و توسعه تعاونی های کارآمد و دانش بنیان را از مؤلفه‌های مهم در راستای تحقق اهداف کشور در سال جاری عنوان کرد.

گام بلند دولت تدبیر برای اشتغالزایی در استان قزوین

خبر یزد - دولت تدبیر و امید در هشت سال خدمت خود،گام های بلندی را برای اشتغالزایی و حمایت از بنگاه های اقتصادی در استان قزوین برداشته و برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی کارجویان و کارفرمایان با برنامه ریزی اقدام کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: نظارت بعد از ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و توانمندسازی شاغلین ضروریست

خبر یزد - اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در فرمانداری دامغان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شنیده شدن صدای کارگران از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلهاست

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به تشکیل و آغاز فعالیت انجمن صنفی دستیاران و منشی های پزشکان در یزد گفت: شنیده شدن صدای کارگران و کیفی کردن فعالیت آنها از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلها است.

بررسی ۶۲۲۸ پرونده درخواست بیمه بیکاری در استان خراسان جنوبی

خبر یزد - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در تشریح خدمات اداره کل در حوزه بیمه بیکاری در ایام شیوع کرونا در سال از برقراری بیمه بیکاری برای ۵۵۲۹ نفر در سال ۱۳۹۹ خبر داد .

کارت اعتباری خرید در اختیار مشمولان سهام عدالت و یارانه بگیران معیشتی قرار می گیرد+ فیلم

خبر یزد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح اعطای کارت اعتباری خرید به مردم گفت: در مرحله نخست، مشمولان سهام عدالت و یارانه معیشتی این کارت را دریافت می کنند.

۱۲۲ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته نزدیک ۱۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.

۸۸ هزار خانوار روستایی و عشایری کرمانشاه عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

خبر یزد - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه با اشاره به این که ۸۷ هزار و ۸۶۰ خانوار بیمه شده زیر پوشش این صندوق هستند، گفت: از این تعداد ۲ هزار و ۶۴۶ خانوار از این صندوق مستمری‌ دریافت می‌کنند.

آمادگی بانک های زیرمجموعه وزارت کار جهت تحقق شعار سال در کهگیلویه و بویراحمد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون کار آماده پشتیبانی و رفع موانع تولید در مراکز تولیدی وصنعتی استان هستند.

بررسی ۱۴۶۲ درخواست متقاضیان مشاغل سخت و زیان آور در خراسان جنوبی

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از ۱۶۲۵ درخواست واصله از سوی متقاضیان و از طریق سامانه الکترونیکی به دبیرخانه مشاغل سخت و زیان آور در سال ۱۳۹۹ خبر داد و افزود: درخواست های مذکور در قالب ۲۸۵۹ کارگاه و ۳۹۳۵ عنوان شغلی بوده که در مجموع پس از روال اداری مربوطه ۱۴۶۲ درخواست در ۷۳ جلسه کمیته بدوی و تجدید نظر استانی طرح و بررسی شده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نقشه راه تحقق شعار سال تدوین خواهد شد

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: نقشه راه شعار سال جدید با محوریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی تدوین و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

خبر یزد - مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تلاش و برنامه ریزی مشخص باید تولید محصولات باکیفیت جدید و متناسب با پسند و ذائقه مردم، به عنوان اولین اولویت در دستور کار شرکت پگاه گیلان قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: پیشبرد سیاست‌های کلان نظام و دولت حول اهداف شعار سال وظیفه همگانی است

خبر یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نخستین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دهگلان در سال جاری با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: در آخرین ماه های خدمتگزاری دولت تدبیر و امید، همه ما مسئولان موظف و مکلف به پیشبرد سیاست ها و رسالت های کلان نظام و دولت حول اهداف این شعار هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است

خبر یزد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی ضمن حفظ اشتغال، اولویت های ایجاد اشتغال را نیز فراهم می کند.

بیش‌از ۱۸ هزار نفر در سیستان و بلوچستان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

خبر یزد - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: توسعه آموزش‌های مهارتی رایگان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد که در همین راستا سال گذشته ۱۸ هزار و ۵۴۲ نفر در بخش دولتی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را در این استان فرا گرفتند.

توئیت شریعتمداری درباره FATF: آیا مخالفان حجم خسارت را می دانند ؟

خبر یزد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری درباره FATF تاکید کرد: اردیبهشت سال ۹۰ وزیر وقت اقتصاد نوشتFATF ضروریست تصویب شود اعتراضی نشد.اما تا هشت وزیر این دولت نوشتند و توجه به منافع ملی را تاکید کردند چه صداهایی که بلند نشد!

ساير مطالب

اجرای طولانی طرح‌های عمرانی سبب هدر رفت منابع مالی می‌شود

45 طرح سرمایه‌گذاری در شهرستان نیر در حال اجراست

برای تأمین اقلام موردنیاز ماه رمضان کمبودی وجود ندارد

عقب‌گرد یک تا چهار میلیونی قیمت برخی خودروها

چند پروژه زیرساختی در بهاباد آماده بهره برداری شده است

مسافرپذیر نبودن یزد علی‌رغم رشد 2.5 برابری ترددهای نوروزی

برگزاری کارگاه آموزشی کاشت سبزیجات- طرح مشارکتی گلدان سبزی خوردن در خانه

رشد 140 درصدی بازرسی بازرسان استاندارد یزد از صنوف

صاحبخانه‌ ها نباید بیش از 25 درصد اجاره را بالا ببرند

باغداران یزد اقدام حفاظتی برای پیشگیری از سرمازدگی درختان انجام دهند

افزایش حق مسکن کارگران در دستور کار دولت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 فروردین 1400

اولین قیمت خودرو در سال 1400 اعلام شد

میزان افزایش نرخ کرایه اتوبوس و مترو در 1400

واریز مابقی سود سهام عدالت تا یک هفته آینده

شهروندان مهریز: بر قیمت‌های شن و ماسه نظارت شود

مرکز آمار: 1.7میلیون مرد در ایران بیکارند

نحوه کارِ بانک‌ های خصوصی در شرایط کرونا

موانع تولید باید با اصلاح قوانین دست ‌و پاگیر رفع شود

رشد 31 درصدی پروانه‌های بهره‌برداری صنعتی در یزد با وجود کرونا

20 دلال مرغ در تهران دستگیر شدند

انجماد مرغ و فروش مرغ سبز ممنوع شد

پرواز به پایتخت ترکیه فقط با 700هزار تومان!

کاهش قیمت انواع خودرو در بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 فروردین 1400

عامل قطعی تلفن شهروندان میبدی دستگیر شد

قطعه بندی مرغ گرم تا اطلاع ثانوی ممنوع

تخصیص بودجه به تفت بر اساس جمعیت شناور منطقه باشد

قیمت مرغ در یزد به 24 هزار و 900 تومان افزایش یافت

پیشنهاد افزایش 20 تا 25 درصدی کرایه تاکسی

امکانات و خدمات در راستای تولید و رفع موانع آن باشد

کاهش 50 درصدی تولید محصولات حصیری در بافق/ فروش صنایع دستی بافق با ممشکل روبرو است.

صف‌های مرغ در یزد به سال جدید رسید/معمای کشتار مازاد و صف‌های طولانی مرغ در یزد

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

هشدار سخنگوی اجرای قانون جدید چک

پرداخت 440 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان یزدی

ستاره‌ی سهیل بازار یزد بیش از پیش رخ نمایی می‌کند

پرداخت حقوق بازنشستگان با افزایش 39درصدی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 فروردین 1400

کدام کشور اصلی‌ ترین مشتری کالا‌های ایرانی است؟

مددجو یان بهزیستی ابرکوه 56 میلیارد ریال وام اشتغال دریافت کردند

توزیع مرغ در یزد به 2 برابر نیاز بازار رسید

تولید فرآورده های حصیری در بافق به نصف کاهش یافت

تحقق شعار سال نیازمند برنامه‌ریزی و عزم جدی مسئولان است/ تولید نیازمند حمایت و پشتیبانی از استعدادهای داخلی است

برنامه‌های عمرانی استان یزد جهت تحقق شعار امسال

رئیس خانه معدن یزد: تفویض وظایف شورای معادن کشور به استان تفویض شود

ساخت مسکن و مانع زدایی‌ها اولویت‌ اصلی حوزه عمرانی یزد است

رئیس سازمان صمت یزد: توزیع مرغ به 2 برابر نیاز بازار استان رسید

تخصیص 100 میلیارد ریال برای رونق کسب و کارهای نوپا در یزد

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 4 میلیون می‌ شود

توزیع مرغ به 2 برابر نیاز بازار یزد رسید

توزیع مرغ به 2 برابر نیاز بازار یزد رسید/ بازار هنوز تشنه است

زمان عرضه گسترده مرغ گرم در تهران اعلام شد

اعتراف رییس کل بانک مرکزی به چاپ پول

قیمت مسکن چقدر کاهش یافت؟

توزیع مرغ منجمد با قیمت 15 هزار و 500 تومان

طرح حدنگار در 480 هزار هکتار اراضی ملی ابرکوه اجرا شد

توزیع روزانه 200 تن مرغ در استان یزد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 فروردین 1400

وام ازدواج ٢٠٠میلیون تومان شد

12000 فرصت شغلی در استان یزد با ورود دستگاه قضا ایجاد و تثبیت شد

حمایت از صاحبان ایده و نخبگان در کنار حمایت از تولیدکنندگان مورد توجه باشد

ایران از صادرکنندگان واکسن کرونا در سال آینده

12 هزار فرصت شغلی سال 99 در یزد ایجاد و یا تثبیت شد

تثبیت 12 هزار شغل با ورود دستگاه قضایی یزد در سال جهش تولید

مرغ از 40هزار تومان گران‌تر نمی‌شود!

حمایت از صاحبان ایده در کنار حمایت از تولیدکنندگان مورد توجه باشد

جریمه نیروی کار خارجی غیرمجاز تعیین شد

نخستین یارانه 1400 امشب واریز می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 10 فروردین 1400

افزایش 5 تا 22میلیونی قیمت خودرو‌های داخلی

رییس بسیج اصناف یزد: کسبه در خط مقدم تولید و تحقق شعار سال هستند

ساماندهی اقتصاد کشور تا 5 سال آینده به گفته محمدباقر قالیباف

هشدار هواشناسی یزد به باغداران درخصوص سرمازدگی درختان

شناسایی 214 دستگاه ماینر غیرمجاز طی 2 ماه اخیر در اشکذر

کهن‌ترین و بزرگ‌ترین صندوق امانات بانکی ایران و جهان کجا است؟

چرا مسدود شدن کانال سوئز روی قیمت نفت تاثیر دارد؟

آخرین برگ زرین افتخارات چادرملو در سال ٩٩ در گندله سازی ثبت گردید

صف‌های طولانی برای دریافت گوشت مرغ زیبنده یزد نیست

لزوم شتاب گرفتن طرح ملی مسکن با پشتیبانی و رفع موانع

آبیاری نوین در ابرکوه به پنج هزار و 500هکتار افزایش یافت

توزیع مرغ 3 برابر نیاز مردم در استان یزد

طرح اقدام ملی مسکن در یزد شتاب گرفت

طلا رشد قیمت 99 را تجربه نخواهد کرد

آبیاری نوین در ابرکوه به پنج هزار و 500 هکتار افزایش یافت

ممنوعیت صدور چک در وجه حامل از امروز

کیفیت کالای ایرانی به رشد اقتصادی کمک می‌کند

نوسان 1 تا 2.5میلیونی در قیمت خودرو‌های پرتیراژ

پیش‌ بینی قیمت لوازم خانگی در سال 1400

مجلس تعرفه واردات موبایل را دو برابر کرد!

زمان واریز اولین یارانه 1400 اعلام شد

پیش‌ بینی بازار خودرو در سال 1400

سقف کارت به کارت در نوروز 1400 مشخص شد

سال با تورم 36.4 درصدی تمام شد

احداث راه آهن خواف - هرات مهم ترین افغانستان در سال 1399

جعل و گرانی در بازار روغن موتور به اوج رسید

تکاپوی بازار شب عید با نبود مدیریت مسئولان از بین رفت + فیلم

سقف کارت به کارت در شب عید چقدر است؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 28 اسفند 99

50 درصد از سود سهام عدالت امروز واریز می‌ شود